Přitažlivost, láska na první pohled k zadanému?

Napsat příspěvek
Anonymní
11.2.19 08:50

@salubriter Praveze na zacatku by to jeste slo zastavit. Po trech mesicich randeni uz ne. Treba muj pribeh nekoho odradi vubec to zkouset. Ja to odnesla ztracenymi roky, ktere mi ted sakra chybi pri snaze o dite…Stastne konce (pro milenku) asi jsou, ale podle nejake statistiky odchodem muze od rodiny za milenkou konci „jen“ jeden ze sedmi mileneckych vztahu ( a to mu jeste spis zabali kufry zena).

• Nahlásit
  • Citovat
2920
11.2.19 09:16
@salubriter píše:
ano, ale prozřela jsi na základě osobní zkušenosti
kdyby Ti to někdo řekl, vykašli se na něj, tak mu neuvěříš
a jsou i jiné příbehy s podobným začátkem, takové, co mají šťastný konec;)všechno záleží na tom, co kdo z nás chce a po čem touží

Myslíš ty, kdy štěstí jednoho je postavené na neštěstí druhého?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nenapravitelný
11.2.19 11:44

Pokud svou přítelkyni nadobro opustí, tak v tom nevidím problém. Fakt taky je, že ho vlastně vůbec neznáš. Tak že užívej, poznávej, důvěřuj, ale prověřuj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
11.2.19 15:08
@Anonymní píše:
@salubriter Praveze na zacatku by to jeste slo zastavit…

Promiň, ale tohle si jen namlouváš. Pokud je ta přitažlivost skutečně silná, tak uděláš všechno proto, abys toho druhého získala. Sice to zatím není závislost, ale už jen to že po něm toužíš znamená, že Tvoje mysl Ti dá spoustu důvodů, proč ANO a ofiltruje Ti všechny argumenty proti ;)
Po třech měsících je to už pak závislost na tom druhém …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.19 15:09
@Hanney píše:
Myslíš ty, kdy štěstí jednoho je postavené na neštěstí druhého?

když svoje štěstí postavíš na tom, že někdo jiný se bude chovat podle Tvých představ … hmmm … když Tě to baví :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.19 16:52
@salubriter píše:
Promiň, ale tohle si jen namlouváš. Pokud je ta přitažlivost skutečně silná, tak uděláš všechno proto, abys toho druhého získala. Sice to zatím není závislost, ale už jen to že po něm toužíš znamená, že Tvoje mysl Ti dá spoustu důvodů, proč ANO a ofiltruje Ti všechny argumenty proti ;)
Po třech měsících je to už pak závislost na tom druhém …

Je pravda ze ho neznam a ze se toho nechci vzdat . damu cas a napisu update …kazdopadne takovou fyzickou pritazlivost opravdu neznam . to me vyrazilo dech a hodlam si to uzit dokud jsem mlada …

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 20:58

Update po roce

Tak nakonec happyending mame… odesel od partnerky v lete… takze 5 mesicu po seznameni. Je to muj osudovej chlap :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.20 22:11
@Anonymní píše:
Tak nakonec happyending mame… odesel od partnerky v lete… takze 5 mesicu po seznameni. Je to muj osudovej chlap :srdce:

Blahopřeji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 22:52
@Anonymní píše:
@Kfětoslava ja nevim co se deje. Jestli to je vasen nebo proste jen ulet. Je to oro me nove ale nechci se ho vzdat . zajimalo me jestlu ma nekdo podobnou zkusenost :D :)

Takovou zkušenost má spousta lidí. Nevím ale, jak ti mohou zkušenosti cizích lidí pomoct, nebo co si z nich chceš vzít, když tvoje situace je jedinečná. Chceš se snad zachovat podle toho, co ti poradí většina? Ty nevěříš sama sobě, že se umíš rozhodnou správně? / Tak vidím, že je to už starší kauza, takže zbytečný post.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 23:05

Nebyla jsem si jista I pred muj vek, ze potkat nekoho mi muze takhle zmenit zivot. Doslo a na prvni pohled to tam bylo a pri padaji me to divny tak jsem chtela nazor nekoho jineho abych si rekla., ze to je treba iluze. Dnes uz vim, ze clovek spoustu veci neboli no a co Se ma stat Se stane

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 00:15

Tak jsi se rozhodla správně. Já svou femme fatale potkal před 25 lety, stále se vídáme, ale i když je teď už volná, být spolu stejně nemůžeme. Já nemůžu jen tak z důvodu osobní touhy obrátit vzhůru nohama životy lidí, kteří mě mají rádi, věří mi, spojili svůj život s mým a obětovali pro něj část ze svých osobních ambicí. Rozhodl jsem se taky správně, nepochybuji o tom. A začalo to před těmi 25 lety stejně, elektrizující setkání. Naštěstí jsme dnes už starší, tak už se dokážeme ovládat :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama