Reklama

Přitažlivost zralých žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladimir76
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 11:53
Pritazlivost zralych zen

Mile zeny, potreboval bych poradit. Je mi 42, ziji v dlouhodobem funkcnim vztahu s pritelkyni. Avsak, posledni cca rok mne hrozne moc pritahuji starsi zeny. Vetsinou ve veku 45-55, normalni postavy, normalne hezke. Kdyz takovou potkam (a v Brne je jich hodne :D ), nikdy si nemuzu pomoci a musim se na ni usmat, mnohdy mi usmev opetuji. Pokud s takovou mluvim, opet si nemuzu pomoci a musim s ni alespon lehce flirtovat. A priznam se, ze pokud by nejaka naznacila i jen trosku vic nez jen flirt, urcite bych nevahal…jsem pry pohledny, ocekavam ze to prijde. Vite, nejde mi o vztah, ten mam. Spise jde jen o uspokojeni v oblasti sexualni. Co mne vsak na tom stale udivuje je, ze mne v podstate nic nerikaji mlade holky. To po cem touzim je zena stejne stara ci starsi nez ja, touzim po tom se s ni milovat. Ano, muzete rici at si najdu nejakou placenou „spolecnici“. Ale to mne vubec nepritahuje, to co potrebuji, je pri milovani opravdu citit, ze mne ta zena sama chce. Asi potrebuji milenku? Ja nevim. Muzete mi zkusit poradit, co o tom soudite? Dekuji!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 11:58

Mě se třeba zas líbí zralí chlapi v tvém věku :oops: . Je mi 27 let a třeba pro mě k žití by to bylo už moc. Manžel je o 6 let. Ale já třeba podvádět určitě nechci. Ano, představy fungují, ale tím to hasne. Já třeba znám kluka, který má o deset let starší manželku. Je mu 30, kdysi měl milenku i o 15 let starší. Takže je to dost možné, že se to stává :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 15.08.18 12:04

Ze je to normální. Kazdemu se líbí neco. Ale nepřijde mi to fér vůči tvé přítelkyni - tedy pokud bys začal zahybat. Představy jsou neškodné

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10709 příspěvků 15.08.18 12:05

A ceho se ti nedostava doma?

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 15.08.18 12:09

Nejsi prvni ani poslední,seznamky jsou takových muzu plné…Spíš je vzácnost,kdyz někdo chce opravdu vztah.:-)

Vladimir76
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 12:12

Jahuhudko, dobra otazka. To, co mi chybi, asi neumim presne nazvat. S pritelkyni mame sex, relativne pravidelne, v tom problem neni. To, po cem touzim a tedy zaroven asi i to co mi doma chybi, je neco jako vasen, nebo touha nebo neco noveho…sam nevim! Zkratka nesmirne touzim objevovat a prozkoumavat telo starsi zeny.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 15.08.18 12:20

Tak jestliže ti je 42 tak 45 leta zena je snad tvoje vrstevnice ne?

Uživatel je onlinesamá práce
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 15.08.18 12:20

@Vladimir76
Tak já si ten úvodní příspěvek dovolím přeložit. Na to abych si zaplatil nějakou lehkou starší divočinu nemám škváru a tak to zkouším tady jestli nějaká bába by si nechtěla štrejchnout bokem a napíše vzkaz. A protože mám aspoň střední školu, tak to zaobalím do trochu těch písmenek ať se to prodá líp. ;)

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 15.08.18 12:24
@samá práce píše:
@Vladimir76
Tak já si ten úvodní příspěvek dovolím přeložit. Na to abych si zaplatil nějakou lehkou starší divočinu nemám škváru a tak to zkouším tady jestli nějaká bába by si nechtěla štrejchnout bokem a napíše vzkaz. A protože mám aspoň střední školu, tak to zaobalím do trochu těch písmenek ať se to prodá líp. ;)
:palec:

Vladimir76
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 12:37
@samá práce píše:
@Vladimir76
Tak já si ten úvodní příspěvek dovolím přeložit. Na to abych si zaplatil nějakou lehkou starší divočinu nemám škváru a tak to zkouším tady jestli nějaká bába by si nechtěla štrejchnout bokem a napíše vzkaz. A protože mám aspoň střední školu, tak to zaobalím do trochu těch písmenek ať se to prodá líp. ;)

No Ty jsi mne odhalila :)
Problem je v tom, ze jsem placene sluzby jiz zkusil, jako prvni, nejjednodussi, moznost. A nedalo mi to to, po cem touzim.

Vladimir76
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 12:38
@karkarka píše:
Tak jestliže ti je 42 tak 45 leta zena je snad tvoje vrstevnice ne?

Ano, to je. Proste mne lakaji ty starsi nez ja. Asi i vice nez 45-50. Ja moc vek u lidi odhadnout nemumim.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 15.08.18 12:41

@Vladimir76 však jen do toho.třeba ty starší ženy zas láká mladé maso.

Vladimir76
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 12:43
@karkarka píše:
@Vladimir76 však jen do toho.třeba ty starší ženy zas láká mladé maso.

To doufam :lol:

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 15.08.18 12:44

@Vladimir76 já bych si jen dovolila oponovat, co se týče těch " zralých" žen v tomto věku. Mě je tedy zatím jen 42, ale zralá si rozhodně nepřijdu :mrgreen: . Jinak ano, taky po mě koukají mladší, cca 35 let, usměju se, a jdu dal. A vlastně i můj muž je mladší. Takže ano, je to asi normální :mavam:

martasesek
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 15.08.18 12:45
@Vladimir76 píše:
Mile zeny, potreboval bych poradit. Je mi 42, ziji v dlouhodobem funkcnim vztahu s pritelkyni. Avsak, posledni cca rok mne hrozne moc pritahuji starsi zeny. Vetsinou ve veku 45-55, normalni postavy, normalne hezke. Kdyz takovou potkam (a v Brne je jich hodne :D ), nikdy si nemuzu pomoci a musim se na ni usmat, mnohdy mi usmev opetuji. Pokud s takovou mluvim, opet si nemuzu pomoci a musim s ni alespon lehce flirtovat. A priznam se, ze pokud by nejaka naznacila i jen trosku vic nez jen flirt, urcite bych nevahal…jsem pry pohledny, ocekavam ze to prijde. Vite, nejde mi o vztah, ten mam. Spise jde jen o uspokojeni v oblasti sexualni. Co mne vsak na tom stale udivuje je, ze mne v podstate nic nerikaji mlade holky. To po cem touzim je zena stejne stara ci starsi nez ja, touzim po tom se s ni milovat. Ano, muzete rici at si najdu nejakou placenou „spolecnici“. Ale to mne vubec nepritahuje, to co potrebuji, je pri milovani opravdu citit, ze mne ta zena sama chce. Asi potrebuji milenku? Ja nevim. Muzete mi zkusit poradit, co o tom soudite? Dekuji!

Ve vztahu jsi sexuálně neuspokojen, ale jinak zajištěn, Proto nehledáš vztah, ale jen nevěru. Skoro bych si dovolil tvrdit, že máš dojem, že všechny zralé ženy jsou po sexuální stránce neuspokojeny a že jim jenom splníš vyplnit prázdné místo v posteli. Jo, je to normální. A i mě se líbí zralé ženy v tom samém věkovém rozmezí co tobě. Jenže já bych svou partnerku nikdy nepodvedl, protože bych ji měl rád a snažil se, aby jsme ve vztahu byli oba spokojeni. Pokud bych měl takové myšlenky, osobně bych se zamyslel, jestli v tom stávajícím vztahu zůstat nebo odejít ke zralé ženě. Osobně bych měl v tomto směru jasno.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >