Přítel a chození ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 17.01.17 03:21
Přítel a chození ven

Ahoj, jak často váš přítel/manžel chodí do hospody? Žiju s přítelem a poslední dobou mi dost vadí jeho chození s kamosema večer ven. Chodí tak 4× do tydne a většinou se vrací kolem 4 rano a opilej, jA jsem pak vzdycky tak trochu nastvana a smutna…Vždycky řekne že jde jen na chvilku a pak přijde rano..nechci mu nic zakazovat, je jasne ze si chce pokecat a tak..ale obcas mi to prijde uz moc, nevim jestli jsem hysterka…co si o tom myslíte? Hlavně on se pomalu zmiňuje o miminku, ale kdyz vidim jak se vraci domu ted, kdyby mi tohle delal s ditetem to bych nedavala :/

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 17.01.17 03:28

4 x týdně hospoda je na mě opravdu moc. Do dítěte bych nešla i bych mu řekla proč.

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 17.01.17 03:31

@Malina7 tak ne hned treba za rok..premyslim ze bych mu rekla ze mi to uz proste vadí, ale myslim ze mi odpovi že ma pravo si po praci orazit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 04:07

Ten můj chodil taky tak. Říkal, že se to po dětech spraví, že bude hodně s námi.. :roll: No, nebyl. Nejdřív jsem byla smutná, časem naštvaná (jeho reakcí bylo jít opět za klukama) a nakonec totálně vystresovaná, že nedokážu doma udržet chlapa :pocitac: Nakonec nechodil připitej, ale skouřenej - to byla větší sranda, ne? :pocitac: :zed: :pocitac: Tak jsem mu řekla, že když tolik touží po kamarádech, ať se k nim nastěhuje a může se s nima klidně uhulit k smrti, protože dokud bude hulit, děti stejně vídat nebude! Nejdřív prásknul dveřma a vylil si srdce u kamarádů, co to má doma za satorii :lol: ale když viděl, že neustoupím a mám ho na praku, přišel se zoufalým výrazem, že už si nezapálí a bude víc s námi. Zatím drží slovo.

Být tebou, VELMI DŮRAZNĚ mu vysvětlím BEZ PŘÍKRAS, že takhle to fungovat nemůže. Ať se sám rozhodne, co chce víc.
 L.

nostress
Extra třída :D 13421 příspěvků 17.01.17 04:10
@Jogurtina píše:
Ahoj, jak často váš přítel/manžel chodí do hospody? Žiju s přítelem a poslední dobou mi dost vadí jeho chození s kamosema večer ven. Chodí tak 4× do tydne a většinou se vrací kolem 4 rano a opilej, jA jsem pak vzdycky tak trochu nastvana a smutna…Vždycky řekne že jde jen na chvilku a pak přijde rano..nechci mu nic zakazovat, je jasne ze si chce pokecat a tak..ale obcas mi to prijde uz moc, nevim jestli jsem hysterka…co si o tom myslíte? Hlavně on se pomalu zmiňuje o miminku, ale kdyz vidim jak se vraci domu ted, kdyby mi tohle delal s ditetem to bych nedavala :/

V každém kvalitním vztahu je dobrá komunikace. Pokud ti něco ve vztahu vadí, pak je potřeba si s partnerem sednout, a v klidu o tom promluvit. Čtyřikrát za týden jít do hospody a přijít ráno opilý, to bych neskousla ani omylem. Dítě bych si s ním za takových okolností nepořizovala. Zůstaneš na něj sama.

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 17.01.17 04:27

To nechodí do práce?
Můj muž nemá standartní zaměstnání, máme dvou měsíční dvojčata a do hospody ho musím vyhnat. chodí max. dvakrát do měsíce. dá 4-5 piv a doma je třeba po třech čtyřech hodinách. a druhý den je vyřízený, že už na to není. je mu 33.

Tomu svému vše řekni, ale nenech si udělat dítě jen pro to, že si myslíš, že ho udrží doma nebo aby jsi nebyla sama.

lasička1
Echt Kelišová 8038 příspěvků 17.01.17 04:42
@Jogurtina píše:
Ahoj, jak často váš přítel/manžel chodí do hospody? Žiju s přítelem a poslední dobou mi dost vadí jeho chození s kamosema večer ven. Chodí tak 4× do tydne a většinou se vrací kolem 4 rano a opilej, jA jsem pak vzdycky tak trochu nastvana a smutna…Vždycky řekne že jde jen na chvilku a pak přijde rano..nechci mu nic zakazovat, je jasne ze si chce pokecat a tak..ale obcas mi to prijde uz moc, nevim jestli jsem hysterka…co si o tom myslíte? Hlavně on se pomalu zmiňuje o miminku, ale kdyz vidim jak se vraci domu ted, kdyby mi tohle delal s ditetem to bych nedavala :/

Kdyby chodil do práce, tak nemůže přijít 4 x do týdne opilý domů ve 4 ráno. I kdyby pracoval na směny, tak to prostě nedá-do práce by musel přijít ještě pod vlivem alkoholu. Kdyby jednou či dvakrát, tak to je o dny volna.
Asi jste ještě hodně mladý. Bydlíte spolu sami? Ty pracuješ?

vodnarka2013
Kecalka 340 příspěvků 17.01.17 06:38

Tohle znám… můj bývali se kterým mám své první dítě… kamarádi, chlast… když sem mu něco řekla vydržel sekat latinu max 14dni… už spolu nejsme a našla sem si chlapa co do hospody de max 2× měsíčně a někde ani to ne… spokojena sem až teď :) čekám s tímhle panem uzasnym druhé dítě a už nikdy bych chlapa kterému je přednější zábava než odpovědnost nechtěla…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 17.01.17 06:43

Jsem hooodne tolerantni, ale 4× v tydnu do knajpy je celkem pres caru. Nereknu dat si pivo, pokecat hodinu, kdyz uz si potrebuje orazit, ale kazdej druhej den se zliskat a prijit ve 4 rano… no, asi bych o tom hodila vaznej rozhovor.

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 17.01.17 06:46

Taky me to napadlo a tou praci, tohle delat manzel tak nemuze jit do prace. Jinak v hospode byl naposledy, kdyz mel slejzak se zakladkou a to bylo asi nekdy v lete, ale jinak mame sleziny se sousedy u nekoho doma obcas o vikendech.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 17.01.17 06:49

Manžel chodí do hospody pravidelně, jednou ročně na vánoční firemní večírek. Když se zadaří, jde 2×.

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 17.01.17 06:55
@Jogurtina píše:
@Malina7 tak ne hned treba za rok..premyslim ze bych mu rekla ze mi to uz proste vadí, ale myslim ze mi odpovi že ma pravo si po praci orazit

tak jestli ho to baví teď 4krát za týden dlouho do noci, nechtěla bych se na tvém místě dočkat toho, kam se propracuje za rok…obecně má česká populace tendenci chlast podceňovat :? Ale říkat dospělému chlapovi, že překračuje meze, to je tenký led. Řekni mu to, komunikuj, ale připrav se na nelibou reakci…bohužel to je náš ženský úděl, držet chlapy dál od chlastu :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 07:01

Můj chlap chodí tak 1× za 14dní s tím, že odejde až když malej usne a vrací po 5 pivech asi tak v 11.navíc chodí jenom v pátek, v týdnu nikdy. Jeden čas chodil každý týden i když šel druhý den do práce a dost trpěl. Stačilo mi si párkrát postěžovat a jednou uronit slzu:-)

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 17.01.17 07:02

Tak jednou za dva měsíce… :mrgreen:

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 17.01.17 07:16

Nechodi vubec, nebavi ho to.

Jednou za cas jdu posedet s kamoskama ja.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >