Přítel mě nepozval na dovolenou

Anonymní
15.3.21 19:43

Pritel a dovolena? Nepozval me?!

Ahoj potrebuji radu, nevim co delat. Jsem s pritelem asi 2 mesice, ja vim je to zacatek. Dneska mi jen tak mimochodem rekl ze jede v lete k mori s jeho kamarady (vetsinu znam) ze jeho kamaradka porada pro jejiho pritele prekvapeni, ze vsichni pojedou na dovolenou. Nezeptal se me jestli bych treba jela taky :nevim: bylo to jen tak mimo reci tak treba s k tomu vrati? :nevim: jinak uz sme spolu jeli na vikendovou “dovolenou”. Co myslite mam se ho zeptat hned? Nebo tomu dat cas? Docela me to mrzi a nevim jak se zachovat :(

Dekuji A

(Prosim omluvte pripadne chyby atd nemam ceskou klavesnici)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
622
15.3.21 19:46

Tak asi to ještě není přítel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
15.3.21 19:48

Třeba to naplánovali a zařídili ještě předtím než tě vůbec poznal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3277
15.3.21 19:49

No dva měsíce, to nevim kam by te zval. Pokud spolu jeste tou dobou budete tak třeba ještě pozve dodatečne. Neptala bych se jestli tam muzu taky, ale kam pojedeme spolu. A volila bych něco co se da zdarma třeba dva týdny předem zrušit… jen plus se stihnete rozejit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
15.3.21 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj potrebuji radu, nevim co delat. Jsem s pritelem asi 2 mesice, ja vim je to zacatek. Dneska mi jen tak mimochodem rekl ze jede v lete k mori s jeho kamarady (vetsinu znam) ze jeho kamaradka porada pro jejiho pritele prekvapeni, ze vsichni pojedou na dovolenou. Nezeptal se me jestli bych treba jela taky :nevim: bylo to jen tak mimo reci tak treba s k tomu vrati? :nevim: jinak uz sme spolu jeli na vikendovou “dovolenou”. Co myslite mam se ho zeptat hned? Nebo tomu dat cas? Docela me to mrzi a nevim jak se zachovat :(

Dekuji A

Přítel má pěkný přístup co k tomu říct? že neví co se sluší a patří :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
15.3.21 19:51

Dej tomu čas. Když se to mezi vámi bude dobře vyvíjet, určitě té vezme sebou. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15013
15.3.21 19:52

Divný mi to nepřijde. Jste spolu jen dva měsíce. By mi naopak přišlo divné, kdyby ti to nabídl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
15.3.21 19:53

Já bych teda dvouměsíční známost taky nikam nebrala, navíc na tah s kámošema, které znám x-let… Ale třeba tě pozvou přímo před tou akcí (jeden člověk se vždycky někam vmáčkne :) ), když spolu ještě tou dobou budete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 19:54

@Netopirek opravdu? Takze myslis ze to je v pohode? Nemam v tom hledat nic spatneho?

• Citovat
  • Nahlásit
1725
15.3.21 19:54
@Anonymní píše:

Dekuji A

Přijde mi to normální, že Tě po dvou měsících nezve k moři. Tu dovolenou s kamarády, může mít v plánu už dlouho. A chce ji prožít v dané sestavě. Není na tom nic divného. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 19:55

Nema to naplanovane dlouho. Zacalo se to planovat ted :think:

• Citovat
  • Nahlásit
15013
15.3.21 20:02
@Anonymní píše:
@Netopirek opravdu? Takze myslis ze to je v pohode? Nemam v tom hledat nic spatneho?

Ne. Dva měsíce je chvíle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
15.3.21 20:03
@Annabela11 píše:
Přítel má pěkný přístup co k tomu říct? že neví co se sluší a patří :nevim:

Copak copak? Někdo je tady zvyklý po pár měsících dostávat dovolené? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728

Urcite bych se ho neptala a nijak to neresila. 1) pises, ze kamaradka chysta priteli prekvapeni, takze to muze byt treba v jeji rezii vic nez ostatnich 2) po dvou mesicich to fakt neni vztah na velke planovani dovolene s celou jeho partou. Me treba bylo vzdycky dost protivny, kdyz nejaky kamos mel znamost par tydnu i s cestou a hned musela s nami na lyze, na vodu. Proste kazdy jde na to zaclenovani noveho partnera jinak rychle. Pro me 2 mesice jsou natolik povrchni znamost, ze bych chlapa na dovolenou s kamarady taky nezvala. Do leta daleko a tvoje pozice se do te doby zmeni. Bud prirozene vplujes do jejich party a vsichni vcetne pritele budou radi, ze jedes s nima a nebo taky treba uz davno spolu nebudete. Toto bych fakt nehrotila. Ale ja teda nikdy nebyla z tech, co hned slysi svatebni zvony, seznamuje se (nebo jeho) s kamosema a rodinou po mesici znamosti atd. Ja jdu na vsechno zvolna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15013
@Anonymní píše:
Nema to naplanovane dlouho. Zacalo se to planovat ted :think:

Ale neplánuje to on. Ale přítelkyně jeho kamaráda.
Pro tyhle lidi jsi cizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat