Přítel a jeho dítě z minulého vztahu

Anonymní
22.11.18 16:31

Přítel a jeho dítě z minulého vztahu

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na váš názor, případně rady. Jsem se svým přítelem skoro 2 roky, teď jsme se dohodly, že budeme bydlet spolu, jsme stále velmi zamilovaní. Přítel má dítě -9let, holčičku- z předešlého vztahu. A tady nastává problém. Mají střídavou péči 5-5-2-2, takže je s námi každý druhy víkend a i přes týden. Dcerka začala mít hrozné záchvaty vzteku, uráží mě, nechce dovolit, abychom spolu žili. Její matka v tom bohužel take nedělá moc dobře a dívku manipuluje proti mně. Dcera vydírá partnera, že pokud se semnou nerozejde, půjde bydlet k matce. Přítel je z cele situace na dně a já take. Vše řeší přes psychology, které nic nezpravuji už půl roku, na což jsem se rozhodla zakročit a dala jsem najevo, že pokud chce poslouchat svou dceru, nemá naše budoucnost cenu. Vždy, když je s nim sama je hodna a milá, ale když přijde řec na me, řekla, že bude zla a dělat problémy, dokud neodejdu. Dala jsem ultimátum do konce měsíce, protože takhle se nedá fungovat. Přítel mi řekl, že s ni bude chodit k psycholozce (znovu) aby se on necítil, že odmítá svou dceru a neměl špatný pocit v budoucnu. Stale me přesvědčuje, abych ještě vydržela, že mě miluje. Co si o tom myslíte? Je zde vůbec nějaká šance? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15535
22.11.18 16:37

Přesne z tohoto důvodu bych nesla do partnera s dětmi. Navíc mu davas ultimáta. Buď bych se smířila s tím, ze budu vždy az ta druha nebo šla od něho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22387
22.11.18 16:38

Je,ale poměrně malá. Dcerka jde do puberty. Očividně se o tatínka nechce dělit,navíc maminka to asi taky nemá úplně zpracované. Nejvíc záleží na něm jak se k tomu postaví. Důsledně, konzistentně.
Já dostala nevlastní dcerku taky v tom věku,teď je jí 13, a funguje to úplně v pohodě. Naštěstí je rozumná. Nebo spíše rodiče. Někdy je těžké najít míru,někdy dostane přednost onae, někdy já. Balanc je důležitý,aby žádný vztah netrpěl.
Popravdě,pokud by to dál bylo takové, neměla bych na to nervy. Pokud jsi svobodná bezdětná. Je to boj chlapa no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
22.11.18 16:41

A co bys udělala ty na jeho místě? Tohle nemá řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
22.11.18 16:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych se zeptala na váš názor, případně rady. Jsem se svým přítelem skoro 2 roky, teď jsme se dohodly, že budeme bydlet spolu, jsme stále velmi zamilovaní. Přítel má dítě -9let, holčičku- z předešlého vztahu. A tady nastává problém. Mají střídavou péči 5-5-2-2, takže je s námi každý druhy víkend a i přes týden. Dcerka začala mít hrozné záchvaty vzteku, uráží mě, nechce dovolit, abychom spolu žili. Její matka v tom bohužel take nedělá moc dobře a dívku manipuluje proti mně. Dcera vydírá partnera, že pokud se semnou nerozejde, půjde bydlet k matce. Přítel je z cele situace na dně a já take. Vše řeší přes psychology, které nic nezpravuji už půl roku, na což jsem se rozhodla zakročit a dala jsem najevo, že pokud chce poslouchat svou dceru, nemá naše budoucnost cenu. Vždy, když je s nim sama je hodna a milá, ale když přijde řec na me, řekla, že bude zla a dělat problémy, dokud neodejdu.Dala jsem ultimátum do konce měsíce, protože takhle se nedá fungovat. Přítel mi řekl, že s ni bude chodit k psycholozce (znovu) aby se on necítil, že odmítá svou dceru a neměl špatný pocit v budoucnu. Stale me přesvědčuje, abych ještě vydržela, že mě miluje. Co si o tom myslíte? Je zde vůbec nějaká šance? :roll:

Ahoj.

Pokud Ti mohu radit já, tak vezmi nohy na ramene, v tomto vztahu nic nefunguje, jak by mělo.

Máš na lepšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22387
22.11.18 16:43

U nás je rozdíl v tom,že já taky mám děti. Menší tedy. A ti nikdy problémy nedělali. Mají ho rádi. Zpočátku si mě trochu hlídali,ale rychle si zvykli a berou ho skoro jako tátu. Já jsem pro dceru spíš kamarádka,teta. Respektuje mě jako každého jiného dospělého. Nějaké scény by partner nestrpěl v žádném případě. Miluje ji,pro ni všechno,ale taky má právo na další vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.18 16:51

Je to nevycválaný smrad, který manipuluje svýma rodičma a hlavně s tatínkem. Dala bych chlapovi nůž na krk, protože když teď ustoupí, bude dcerunce ustupovat pořád a ve všem a ta s ním bude mávat.Nemáš to jednoduché… Můj manžel má taky dítě - syna 10let. Je teda hodný a tohle by si ke mně nedovolil,protože by se se zlou potázal,ale taky má svoje mouchy a v takových případech mu dám jasně najevo,že on není ten,který tady bude určovat,co se bude a nebude dít… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
69308
22.11.18 16:52

Samozrejme, ze si vybete dceru, kszdy rodic by si mel vybrat sve dite. Pokud stavis tskto ultimata, holt se rozejdete. On to nezvlada, dite je s prominutim spratek, on si s tim nevi rady. Nicmene vybere si dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
22.11.18 16:53

To dite holt potrebuje vic casu a z tebe jde vylozene citit, ze ji nemad rada. A nejake ultimata jsou uplne pres caru. Vykasli se na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8138
22.11.18 16:54

Tohle v podstatě nemá řešení, vlastní dceru hodit přes palubu nemůže a bez spolupráce matky ji nepůjde ani ukáznit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
22.11.18 16:56
@Anonymní píše:
Je to nevycválaný smrad, který manipuluje svýma rodičma a hlavně s tatínkem. Dala bych chlapovi nůž na krk, protože když teď ustoupí, bude dcerunce ustupovat pořád a ve všem a ta s ním bude mávat.Nemáš to jednoduché… Můj manžel má taky dítě - syna 10let. Je teda hodný a tohle by si ke mně nedovolil,protože by se se zlou potázal,ale taky má svoje mouchy a v takových případech mu dám jasně najevo,že on není ten,který tady bude určovat,co se bude a nebude dít… :nevim:
…diky macecham jako ty vznikly vsechny ty pohadky.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
22.11.18 16:58
@VitaminC píše: …diky macecham jako ty vznikly vsechny ty pohadky.

Zajímalo by mne, co na takové chování vůči jeho vlastnímu dítěti říká její partner

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31647
22.11.18 17:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych se zeptala na váš názor, případně rady. Jsem se svým přítelem skoro 2 roky, teď jsme se dohodly, že budeme bydlet spolu, jsme stále velmi zamilovaní. Přítel má dítě -9let, holčičku- z předešlého vztahu. A tady nastává problém. Mají střídavou péči 5-5-2-2, takže je s námi každý druhy víkend a i přes týden. Dcerka začala mít hrozné záchvaty vzteku, uráží mě, nechce dovolit, abychom spolu žili. Její matka v tom bohužel take nedělá moc dobře a dívku manipuluje proti mně. Dcera vydírá partnera, že pokud se semnou nerozejde, půjde bydlet k matce. Přítel je z cele situace na dně a já take. Vše řeší přes psychology, které nic nezpravuji už půl roku, na což jsem se rozhodla zakročit a dala jsem najevo, že pokud chce poslouchat svou dceru, nemá naše budoucnost cenu. Vždy, když je s nim sama je hodna a milá, ale když přijde řec na me, řekla, že bude zla a dělat problémy, dokud neodejdu. Dala jsem ultimátum do konce měsíce, protože takhle se nedá fungovat. Přítel mi řekl, že s ni bude chodit k psycholozce (znovu) aby se on necítil, že odmítá svou dceru a neměl špatný pocit v budoucnu. Stale me přesvědčuje, abych ještě vydržela, že mě miluje. Co si o tom myslíte? Je zde vůbec nějaká šance? :roll:

jak dohodly? On je lesba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49143
22.11.18 17:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych se zeptala na váš názor, případně rady. Jsem se svým přítelem skoro 2 roky, teď jsme se dohodly, že budeme bydlet spolu, jsme stále velmi zamilovaní. Přítel má dítě -9let, holčičku- z předešlého vztahu. A tady nastává problém. Mají střídavou péči 5-5-2-2, takže je s námi každý druhy víkend a i přes týden. Dcerka začala mít hrozné záchvaty vzteku, uráží mě, nechce dovolit, abychom spolu žili. Její matka v tom bohužel take nedělá moc dobře a dívku manipuluje proti mně. Dcera vydírá partnera, že pokud se semnou nerozejde, půjde bydlet k matce. Přítel je z cele situace na dně a já take. Vše řeší přes psychology, které nic nezpravuji už půl roku, na což jsem se rozhodla zakročit a dala jsem najevo, že pokud chce poslouchat svou dceru, nemá naše budoucnost cenu. Vždy, když je s nim sama je hodna a milá, ale když přijde řec na me, řekla, že bude zla a dělat problémy, dokud neodejdu. Dala jsem ultimátum do konce měsíce, protože takhle se nedá fungovat. Přítel mi řekl, že s ni bude chodit k psycholozce (znovu) aby se on necítil, že odmítá svou dceru a neměl špatný pocit v budoucnu. Stale me přesvědčuje, abych ještě vydržela, že mě miluje. Co si o tom myslíte? Je zde vůbec nějaká šance? :roll:

chceš bojovat s jeho vlastní dcerou? tak to hodně štěstí :lol: To dítě nezmizí a kdo ví co se jí v hlavě děje :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4530
22.11.18 17:04

Já si myslím, že 9-ti leté děti jsou schopny už jednat účelově. Tady se to ukazuje na změně, když jsi s nima nebo ne. Ta holka sice říká, že bude u matky, ale není to tak docela pravda. Ona naopak velice chce být s otcem a chce ho mít pro sebe. Takže jí na kontaktu s ním záleží.
Pokud by předvedla scénku, že k Vám třeba nepůjde, tak jí to dlouho nevydrží, protože bůhví, jakého nového chlapa má matka. Jestli je někdo nový u matky, tak chce, aby aspoň u táty nebylo. Aby bylo někde něco jako dřív. Jenomže to nepůjde.

Bude se muset snažit přítel dceři vysvětlit, že jeho život rozvodem/rozchodem neskončil a že chce mít ženu. Takhle jasně by jí to měl říct, že chce mít ženu a ona mu nesmí bránit. Protože stejně nebude smět bránit matce, až bude mít nového chlapa.

Pokud to není tak, že tu exku opustil kvůli Tobě. To bych se pak ničemu nedivila. A kdybych byla dítětem, tak bych byla hustá. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama