Přítel a jeho divné chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 16:44
Přítel a jeho divné chování

Ahoj, jdu sem pro radu nebo váš názor, jak to na vás působí.
Mám cca 4 měsíce přítele. Je dle mého mínění slušný, sportovně založený, humorný. Máme společné zájmy a hodnoty. Zaráží mě a znejisťuje jeho občasné reakce. Třeba mu napíšu sms, co dělám, co plánuju na příště jestli s tím souhlasí apod. Odpověď mi přijde třeba za půl dne. Nebo jen napíše, že je na pivu ať neruším, tohle přisuzuju jeho humoru, on to tak bere jako humor, já už moc ne a štve mě to. Když mu naopak neodpovídám já, zruší domluvenou schůzku. Vyloženě se na něco vymluví. Když si o tomchci opovídat, tvrdí mi, že všechno moc řeším. Prosím, jak to na vás působí? Brání mi to navázat s ním něco hlubšího.. Prosím anonym :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
RedCherryBerry
Kecalka 271 příspěvků 06.07.19 17:08

Působí to na mě tak, že si z Tebe dělá dobry den a že mu na Tobě moc nezáleží, což je po 4 měsících hodně krátká doba :(.

Jura1234
Stálice 93 příspěvků 06.07.19 17:13

Máš recht. Toho pošli do oběhu a najdi si někoho neslušného a nesportovního, kdo ti bude odepisovat včas.

Já neodepisuju klidně 2, 3 dny, když nemám co v daný moment říct. A to i nejbližší rodině. Moc to řešíš.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 06.07.19 17:34

A ma zajem navazovat neco hlubsiho? Vis co, treba ses toho ted plna a tohle ti vadi. Za par let, jestli spolu budete, tak treba budes rada, ze te porad nestiha…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 17:35

Měla jsme něco podobného. Nejdřív mě měsíc uháněl, já jsem zrovna nechtěla s nikým chodit, jen se občasně přitulit :lol:. No nakonec mě zlomil a najednou se obrátil, odepsal až druhý den, říkal jak mu chybím, ale když jsem mu napsala, že mám čas, tak neodepsal a radši šel s kámarádama na pivko nebo byl unavený (což chápu, že jde s nimi na pivo, ale nemá pak tedy kecat, že se tak málo vidíme). Tak jsem mu řekla, že mě to nebaví. Já s ním původně chodit nechtěla a když už mě zblbnul a já měla všude motýlky, tak na mě prděl.
No řekla jsem mu, že končím a takový vztah si může strčit někam. Bydlíme spolu 4 roky.

Halamka
Závislačka 4049 příspěvků 06.07.19 17:37

Tak ze je na pivku lze říct i slušně, ale jinak zkus se zabavit sama a necekej na jeho odpověď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 17:40
@Anonymní píše:
Měla jsme něco podobného. Nejdřív mě měsíc uháněl, já jsem zrovna nechtěla s nikým chodit, jen se občasně přitulit :lol:. No nakonec mě zlomil a najednou se obrátil, odepsal až druhý den, říkal jak mu chybím, ale když jsem mu napsala, že mám čas, tak neodepsal a radši šel s kámarádama na pivko nebo byl unavený (což chápu, že jde s nimi na pivo, ale nemá pak tedy kecat, že se tak málo vidíme). Tak jsem mu řekla, že mě to nebaví. Já s ním původně chodit nechtěla a když už mě zblbnul a já měla všude motýlky, tak na mě prděl.
No řekla jsem mu, že končím a takový vztah si může strčit někam. Bydlíme spolu 4 roky.

Taky mě dlooouho uháněl, už plánuje společné bydlení ale já abych do toho šla, prostě potřebuju cítit nějaký pocit jistoty, tohle chování mě od něho jen distancuje a jsem plná pochyb. Mám z něj pocit, že pořád něco hraje a taktizuje. Asi si myslí, že čím víc mě bude takto prdět, tím víc k němu přiběžím, ale u mě to má teda opačný efekt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 17:42
@Halamka píše:
Tak ze je na pivku lze říct i slušně, ale jinak zkus se zabavit sama a necekej na jeho odpověď.

O to nejde, to já se zabavím. Spíš mě zaráží tohle chování, nikdy jsem se s něčím podobným nesetkala…

arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 06.07.19 17:50

Hm, divný humor teda, on tobě odpoví za půl dne a je to ok a když ty neodpovíš hned, tak zruší schůzku? Asi bych na společné bydlení a vůbec na všechno nespěchala ani trochu, ty normálně komunikuješ a on ti řekne že všechno moc řešíš? Za to on asi neřeší nic že? Nevypadá to že by mu na tobě záleželo. Jste spolu chvilku ale on asi nemá moc potřebu tě vidět.

Malina7
Závislačka 2855 příspěvků 06.07.19 17:56

Pokud se teď necítíš dobře, udělej to jako anonymní Slunečnice, která dala chlapovi najevo, že takhle tedy ne, a hned se to v dobré obrátilo. Ukázala, že bez něj dokáže v pohodě žít a není čekací pejsek a nikomu pro srandu. Zakladatelko, ten chlap Tě má na háku a má Tě jistou. Chlap, když mu jde o něco, umí dělat takovou herečku, že my ženy jsme v tomhle slabý odvar. Jakmile zjistí že má samičku v síti, přetvářka opadne a nastane tvrdá realita. Zkusila bych to co anonymní Slunečnice a myslím, že se karta obrátí. Pokud ani tohle nezabere, pošli ho do háje, ať si srandu dělá z někoho jiného. A nech ho projevit, ať se on snaží také vymýšlet programy ve dvou, ať uhání on Tebe po zprávách a né Ty jeho, protože i na tomhle take poznáš, jaký má o kontakt s Tebou zájem… Nepiš mu první, nech ho projevovat se a když napíše, odepiš za pár hodin a né na první dobrou. Hodně štěstí :mavam: :kytka:

Lainaire8
Závislačka 2872 příspěvků 06.07.19 18:01

Mně přijde že toho má rozdelanyho víc a neví jakou si vybrat. Proto se občas chová tak jak se chová. Buď to utni hned nebo si to s ním vyrikej. Aspoň uvidíš jestli ta vyvolena budeš ty :mrgreen:

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 06.07.19 18:09
@Anonymní píše:
Taky mě dlooouho uháněl, už plánuje společné bydlení ale já abych do toho šla, prostě potřebuju cítit nějaký pocit jistoty, tohle chování mě od něho jen distancuje a jsem plná pochyb. Mám z něj pocit, že pořád něco hraje a taktizuje. Asi si myslí, že čím víc mě bude takto prdět, tím víc k němu přiběžím, ale u mě to má teda opačný efekt.

Jsem nazoru, ze pokud ma vztah dlouhodobe fungovat a zaroven proverit stabilitu, tak je dobre se stehovat co nejdriv. Cim driv se zjisti, kde jsou treci plochy, tak bud se obrousi anebo se to zlomi a pak nemaj smysl dalsi „projekty“ jako svatba, decka atd. Neni cas, ztracet cas. ;)
Nicmene v pripade jako je tvuj, kdy si vubec jim nejsi jista a nevis co od nej cekat, bych se do stehovani urcite nehrnul a spis mu dal najevo, ze takhle ne. Je otazka jestli taktizuje anebo te ma na haku.
Apropo kolik je vam let?

Příspěvek upraven 06.07.19 v 18:10

crempus
Kecalka 398 příspěvků 06.07.19 18:09
@Anonymní píše:
O to nejde, to já se zabavím. Spíš mě zaráží tohle chování, nikdy jsem se s něčím podobným nesetkala…

Po čtyřech měsících by měl tokat jako tetřev…
Mám podobnou zkušenost…A přesně jak píšeš věčná nejistota..co jsem zase zvorala, co jsem špatně napsala…No měl mě v jádru u zadku, jen jsem si to nechtěla.. přiznat a nerada na tohle vzpomínám…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 18:12
@Anonymní píše:
Taky mě dlooouho uháněl, už plánuje společné bydlení ale já abych do toho šla, prostě potřebuju cítit nějaký pocit jistoty, tohle chování mě od něho jen distancuje a jsem plná pochyb. Mám z něj pocit, že pořád něco hraje a taktizuje. Asi si myslí, že čím víc mě bude takto prdět, tím víc k němu přiběžím, ale u mě to má teda opačný efekt.

Vždyť proto jsme mu já slušně řekla, že tohle mě nebaví a že končím (samozřejmě ti hned neradím ať mu řekneš to samé). Já doteď nevím jestli to na mě jen hrál aby měl nějakou převahu nebo jsem mu začala pak vadit (i když jsme se vídali tak jednou 14 dní a to mě pak taky už nebavilo, když už byl teda můj kluk a já jeho holka :lol: ) Každopádně teď spolu jsme 4 roky. Ale myslím si že většina chlapů to nedělá naschvál, prostě nepotřebují na nás myslet 24hodin denně jako my ženský. A řekla jsi mu to?

Halamka
Závislačka 4049 příspěvků 06.07.19 18:35
@Anonymní píše:

Tak dej na svůj instinkt. Tím nic nezkazis. Hadám, ze jsi mladá a nemáš zapotřebí dělat takové kompromisy. Pokud ti šestý smysl napovídá, ze je tam něco špatně, tak asi bude.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama