Přítel a jeho ex

7
28.1.16 17:44

Přítel a jeho ex

Dobrý den, prosím o váš názor, abych znala i nestranný pohled na věc. S pritelem jsem byla sedm měsíců a v průběhu našeho vztahu si velmi často dopisoval se svou byvalou, což se dá i pochopit, když spolu byli několik let, kdyby si občas napsali, ale ne tak casto, jenže ona měla u něho dokonce pořad i svoje věci a dokonce první tři měsíce i jeho klíče od bytu. Věci ji vrátil až téměř po půl roce. Nikdy spolu nebydleli. Jednou když nás spolu potkala mu psala a dělala mu hroznou scénu, prestoze si velmi často psali, zapomněl se ji nějak zmínit. ze uz má nový vztah. Nejspíš si myslela, že jejich rozchod není definitivní a neměli to doresene. Problém jejich častého kontaktu byl v průběhu celého vztahu. Po těch sedmi měsících zahrnující ke konci spoustu dalších problémů a hádek jsem to s přítelem ukončila a přítel mě dva měsíce pořad naháněl a prosil, ať mu dam ještě šanci. Po těchto dvou měsících jsem povolila a dala mu ještě šanci. Jenže mu zase dost píše ta jeho bývalá a dokonce se spolu nejspíš i scházeli, když jsme byli od sebe, jelikož v bytě a na hřebenu bylo spoustu jejich vlasů. Bohuzel si to nebyl schopen ani uklidit a neslo si tohi nevsimnout. Přítel mi tvrdí, že v průběhu našeho odloučení žádnou neměl a že se svoji ex nebyl a nacházel spoustu vymluv, jak se tam ty vlasy vzaly. Přitom on sám neustále vyžaduje upřímnost, on to nedokáže. Pokud mi chtěl v tomhle lhat, měl si to alespoň uklidit, ale zahle jsem se ho prostě musela zeptat a doufala jsem v upřímnost. Nevim, jestli mu mám vlastně věřit? Když lze. Vím, že mi do toho na jednu stranu nic není, protože jsem se s ním rozešla, ale když už tam ty vlasy nechal a já se ho zeptala mohl být upřímný, co si myslíte? Navíc mě mrzí, že mi říkal, jak by chtěl ještě šanci, jak mu je beze mě smutno a přitom hned utíkal za bývalou a užíval si s ní. Ja jsem toho nazoru, ze pokud jsem do nekoho zamilovana, tak i kdyz se s nekym rozejdu, neutikam hned za nekym jinym uzivat si. Nemyslim si, ze dva mesice je zase tolik aby musel utikat za jinou, kdyz se snazi nekoho ziskat zpet, na kom mu zalezi. Vadilo by vám tohle? Omlouvam se za chyby a preklepy, píšu z mobilů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
28.1.16 17:54

Ze si v dobe, kdy jste byli od sebe, uzival s nekym jinym, to se prekousnout da. ale ze se od sve byvale evidentne neumi odstrihnout, to se prekousnout neda.
pokud nechces mit vztah ve 3, tak se na to vykaslo. jeslti se od ni neodpoutal za celou tu dobu a ani v dobe, kdy ty jsi mu dala druhou sanci a mel se fakt snazit, tak to asi proste nedokaze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
28.1.16 17:56

Vyprdni se na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
28.1.16 17:56

Děkuji, mám na to stejný názor jako ty. A rozhodne vztah ve třech nechci. Upřímně nechapu, proč se k sobě oficiálně nevrátili a naháněl me, ať mu dam ještě šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
28.1.16 18:00
@Ali-Ali píše:
Ze si v dobe, kdy jste byli od sebe, uzival s nekym jinym, to se prekousnout da. ale ze se od sve byvale evidentne neumi odstrihnout, to se prekousnout neda.
pokud nechces mit vztah ve 3, tak se na to vykaslo. jeslti se od ni neodpoutal za celou tu dobu a ani v dobe, kdy ty jsi mu dala druhou sanci a mel se fakt snazit, tak to asi proste nedokaze…

S tímto názorem naprosto souhlasím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 18:01

Měla jsem krátce přítele, který mě nechal kvůli ex. Poté, co se k ní vrátil, začal zase lítat kolem mě a tak pořád dokola a dokola, škatulata hejbejte se.

• Nahlásit
  • Citovat
157
28.1.16 18:05

To že chlapi jdou ze vztahu do vztahu, respektive že jsou schopni hned po rozchodu jít s jinou do postele, ještě neznamená, že by mu na Tobě nezáleželo. Berou to proste jinak, než mi ženský. Teda nechci to generalizovat, ale znam takových případů osobne dost. Proste nekteří to řeší tak, že hned zalepí vztah něčím novým, nebo proste jen sexují a nic víc v tom není. Takže tohle bych až tak neřešila…
MOžná by rád byl s Tebou, ale jeho ex ho neusále uhání a pokud s ní chce mít jakž takž normální vztah, tak ji třeba nechce odpalkovat, jedná s ní slušně, ale ona se pořád snaží a zkouší. Težko říct, nejlepší je sednout, narovinu si říct, co chcete, co očekáváte, že ti vadí kontakt s ex a že pokud mate začít znovu, je potřeba to radikálně omezit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
28.1.16 18:07
@Anonymní píše:
Měla jsem krátce přítele, který mě nechal kvůli ex. Poté, co se k ní vrátil, začal zase lítat kolem mě a tak pořád dokola a dokola, škatulata hejbejte se.

Stalo se mi přesně to samé a bylo to na palici, naliskala bych si, že jsem se k němu zase vracela, protože to bylo jak přes kopírák - je s jednou, píše si s druhou a naopak. Samozřejmě neskončil ani s jednou z nás :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
28.1.16 18:16

Tohle bych asi nedala… tak častý kontakt s bývalou a ještě k tomu ji ani neřekne, že někoho má, když mu pak dělala scénu po tom, co vás spolu potkala. To vypadá, že ta jeho ex doufala, že to dají zase dohromady, on se tak evidentně choval.
Já bych s ním asi nebyla. Ale pokud si zamilovaná a věříš v to, že on do tebe taky, tak bych mu řekla, že si nepřeji, aby si s bývalou psal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58703
28.1.16 18:19

@Klara.rov dlab na něj, nemá vyřešenou minulost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
28.1.16 18:22

Rekla jsem mu to, že mi to je neprijemne, ale nedokázal kontakt omezit. Když jsem mu rikala, že nama vyřešeno minulost, vždy řekl, že má vše vyřešeno a že uz ji nechce, ale já tomu osobně nevěřím a nehodlam mu to tolerovat, když se zase nic nezměnilo, ale na druhou stranu je mi blbe se s ním po chvilce znovu rozejít, když jsem řekla, že mu dam ještě šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
28.1.16 18:25

@Klara.rov ta pokud není schopen kontakt omezit, tak na nej prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
28.1.16 18:30

@Klara.rov no tak to mě by teda blbý nebylo, mu říct, že ta druhá šance nakonec neklapne. Zavinil si to sám, tys mu druhou šanci dala, on toho nevyužil, tak jak měl. S bývalkou si furt píše, i když si mu řekla, že je ti to nepříjemný. A když mu navíc nevěříš, takhle pokračovat ve vztahu stejně nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
28.1.16 18:32

@Klara.rov tak šancu si dala a on jí nevyužil. Asi nemáš důvod k výčitkám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sadlo-maslo-uzeniny
28.1.16 18:34

Jděte od sebe, každý svou cestou, on enevtuálně chce bývalou a ty mu nevěříš. Bude to tak lepší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama