Přítel a jeho Facebook

451
27.3.18 13:21

Přítel a jeho Facebook...

Ahoj holky. Nakoukla jsem jednou ze zvědavosti na přítelův fb. ( Nevidim ze svého profilu jeho přátelé ) a zarazil mě velký počet ' přátel ‚…‘ přítelkyni '..veskrze ale napůl ' fantaskní ' děvčata, modelky, selfie před zrcadlem…rozumíte ;) jak byste si to vyložily?? Jde o nějaký facebookovy fenomén? Nechápu proč by si ho ty holky přidávaly, když by ho neznaly. Docela mě to uráží, neřeknu, kdybych byla jeho dlouhodobejsi manželka - ' zrůdicka ;) třebas atd. ;) Ale jsem celkem dost pohledná ( nevychloubam se ), ikdyz tedy se nečančám jak tyhle faceboočice…díky za názor a zkušenosti :D :roll:

Příspěvek upraven 27.03.18 v 13:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19827
27.3.18 13:23

Nejsi anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
27.3.18 13:24

Já vím..jsem si to rozmyslela, vždyť je to fuk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
27.3.18 13:25

A jaký je problém? Že má nějaké virtuální kočandy za kámošky, jejich počet, nebo to, že by je mohl dokonce i osobně znát?
Pokud vztah normálně funguje, pokud neklátí kolegyni či nechodí do hanbinců, doporučuji vůbec neřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5918
27.3.18 13:27
@Mysiceles píše:
Ahoj holky. Nakoukla jsem jednou ze zvědavosti na přítelův fb. ( Nevidim ze svého profilu jeho přátelé ) a zarazil mě velký počet ' přátel ‚…‘ přítelkyni '..veskrze ale napůl ' fantaskní ' děvčata, modelky, selfie před zrcadlem…rozumíte ;) jak byste si to vyložily?? Jde o nějaký facebookovy fenomén? Nechápu proč by si ho ty holky přidávaly, když by ho neznaly. Docela mě to uráží, neřeknu, kdybych byla jeho dlouhodobejsi manželka - ' zrůdicka ;) třebas atd. ;) Ale jsem celkem dost pohledná ( nevychloubam se ), ikdyz tedy se nečančám jak tyhle faceboočice…díky za názor a zkušenosti :D :roll:Příspěvek upraven 27.03.18 v 13:24

Co vás na tom uráží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462
27.3.18 13:28

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 22:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
27.3.18 13:28

Já myslím, že je hloupost to řešit. Zbytečný stres kvůli ničemu. :nevim: Já tam třeba skoro nikoho, koho neznám, nemám, ale to je můj případ.

Jen teda nechci nějak moralizovat, ale měla jsi důvod mu na ten facebook nějak chodit? Mě osobně připadne zvláštní, že v tomhle nejste otevřenější, že mu tam musíš lézt aby jsi něco zjistila. Kdyby jste se o tom bavili normálně, tak by ti třeba něco neukázal nebo nevysvětlil proč tam tolik bab má? A teda přepokládám, že by se mu asi nelíbilo, kdyby věděl, že mu takhle slídíš, než aby jste se o tom pobavili jako dospělí lidé.

Příspěvek upraven 27.03.18 v 13:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
27.3.18 13:29
@Premek_Orac píše:
A jaký je problém? Že má nějaké virtuální kočandy za kámošky, jejich počet, nebo to, že by je mohl dokonce i osobně znát?
Pokud vztah normálně funguje, pokud neklátí kolegyni či nechodí do hanbinců, doporučuji vůbec neřešit.

Díky za názor :D tím lépe z pohledu chlapa ;) no.. já mu to nijak ' sežrat ' nedávám, vztah tak nějak funguje, občas hádky ale to asi všude. Ale zajímá mě ten princip prostě 8o já si taky na fb ' nesbiram' pekne chlapy 8o :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
27.3.18 13:29

@Mysiceles dlouhodobější manželky jsou podle tebe zrůdičky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580
27.3.18 13:30

Spíš bys snad neměla chápat jeho, ne? Proč je žádá o přátelství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462
27.3.18 13:32

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 22:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
27.3.18 13:32

Mně tak jednou do týdne přijde žádost od evidentně falešného, čerstvě založeného profilu takové „holky.“ Nemůže to být ono?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15636
27.3.18 13:33

A nehraje na FB hry? Že by si přidával přátelé, aby mu odklikávali žádosti u her? Dle přátel nepoznáš, jestli žádal on je o přátelství nebo naopak. Každopádně jestli potvrdí každou žádost, co mu přijde…to už bych také měla přátel stovky a ne těch mých padesát nebo kolik že to mám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
27.3.18 13:35

@Mysiceles Hele, to je mužská ješitnost nic víc za tím být nemusí. Já časem dospěl k závěru, že mě zajímá, jak se ten druhý chová ke mě, a podle toho jej hodnotím.
Pokud je partner hodný, pozorný, slušný, tak prostě proč vyvolávat bouři.
Jinak ne, s partnerkou se nehádám, ale tím neříkám, že vztah, kde po sobě občas vyjedou, musí být horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
27.3.18 13:37

A nebyl ten život bez facebooku jednodušší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama