Přítel a jeho Facebook

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysiceles
Kecalka 192 příspěvků 27.03.18 13:21
Přítel a jeho Facebook...

Ahoj holky. Nakoukla jsem jednou ze zvědavosti na přítelův fb. ( Nevidim ze svého profilu jeho přátelé ) a zarazil mě velký počet ' přátel ‚…‘ přítelkyni '..veskrze ale napůl ' fantaskní ' děvčata, modelky, selfie před zrcadlem…rozumíte ;) jak byste si to vyložily?? Jde o nějaký facebookovy fenomén? Nechápu proč by si ho ty holky přidávaly, když by ho neznaly. Docela mě to uráží, neřeknu, kdybych byla jeho dlouhodobejsi manželka - ' zrůdicka ;) třebas atd. ;) Ale jsem celkem dost pohledná ( nevychloubam se ), ikdyz tedy se nečančám jak tyhle faceboočice…díky za názor a zkušenosti :D :roll:

Příspěvek upraven 27.03.18 v 13:24

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12148 příspěvků 27.03.18 13:23

Nejsi anonym

Mysiceles
Kecalka 192 příspěvků 27.03.18 13:24

Já vím..jsem si to rozmyslela, vždyť je to fuk :)

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 27.03.18 13:25

A jaký je problém? Že má nějaké virtuální kočandy za kámošky, jejich počet, nebo to, že by je mohl dokonce i osobně znát?
Pokud vztah normálně funguje, pokud neklátí kolegyni či nechodí do hanbinců, doporučuji vůbec neřešit.

Mart81
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 27.03.18 13:27
@Mysiceles píše:
Ahoj holky. Nakoukla jsem jednou ze zvědavosti na přítelův fb. ( Nevidim ze svého profilu jeho přátelé ) a zarazil mě velký počet ' přátel ‚…‘ přítelkyni '..veskrze ale napůl ' fantaskní ' děvčata, modelky, selfie před zrcadlem…rozumíte ;) jak byste si to vyložily?? Jde o nějaký facebookovy fenomén? Nechápu proč by si ho ty holky přidávaly, když by ho neznaly. Docela mě to uráží, neřeknu, kdybych byla jeho dlouhodobejsi manželka - ' zrůdicka ;) třebas atd. ;) Ale jsem celkem dost pohledná ( nevychloubam se ), ikdyz tedy se nečančám jak tyhle faceboočice…díky za názor a zkušenosti :D :roll:Příspěvek upraven 27.03.18 v 13:24

Co vás na tom uráží?

Včelička992
Závislačka 3290 příspěvků 27.03.18 13:28

@Mysiceles a to jsi ty na te profilovce?

Parninas
Stálice 65 příspěvků 27.03.18 13:28

Já myslím, že je hloupost to řešit. Zbytečný stres kvůli ničemu. :nevim: Já tam třeba skoro nikoho, koho neznám, nemám, ale to je můj případ.

Jen teda nechci nějak moralizovat, ale měla jsi důvod mu na ten facebook nějak chodit? Mě osobně připadne zvláštní, že v tomhle nejste otevřenější, že mu tam musíš lézt aby jsi něco zjistila. Kdyby jste se o tom bavili normálně, tak by ti třeba něco neukázal nebo nevysvětlil proč tam tolik bab má? A teda přepokládám, že by se mu asi nelíbilo, kdyby věděl, že mu takhle slídíš, než aby jste se o tom pobavili jako dospělí lidé.

Příspěvek upraven 27.03.18 v 13:29

Mysiceles
Kecalka 192 příspěvků 27.03.18 13:29
@Premek_Orac píše:
A jaký je problém? Že má nějaké virtuální kočandy za kámošky, jejich počet, nebo to, že by je mohl dokonce i osobně znát?
Pokud vztah normálně funguje, pokud neklátí kolegyni či nechodí do hanbinců, doporučuji vůbec neřešit.

Díky za názor :D tím lépe z pohledu chlapa ;) no.. já mu to nijak ' sežrat ' nedávám, vztah tak nějak funguje, občas hádky ale to asi všude. Ale zajímá mě ten princip prostě 8o já si taky na fb ' nesbiram' pekne chlapy 8o :)

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 27.03.18 13:29

@Mysiceles dlouhodobější manželky jsou podle tebe zrůdičky? 8o

jenny.fields
Generální žvanilka 24148 příspěvků 27.03.18 13:30

Spíš bys snad neměla chápat jeho, ne? Proč je žádá o přátelství.

Včelička992
Závislačka 3290 příspěvků 27.03.18 13:32
@jenny.fields píše:
Spíš bys snad neměla chápat jeho, ne? Proč je žádá o přátelství.

To mas jak na instagramu. Tam ty kocky leti dost a tam se sleduje navzajem snad cely svet.

Emimin7
Kelišová 6871 příspěvků 27.03.18 13:32

Mně tak jednou do týdne přijde žádost od evidentně falešného, čerstvě založeného profilu takové „holky.“ Nemůže to být ono?

Kakika
Extra třída :D 14793 příspěvků 27.03.18 13:33

A nehraje na FB hry? Že by si přidával přátelé, aby mu odklikávali žádosti u her? Dle přátel nepoznáš, jestli žádal on je o přátelství nebo naopak. Každopádně jestli potvrdí každou žádost, co mu přijde…to už bych také měla přátel stovky a ne těch mých padesát nebo kolik že to mám :lol:

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 27.03.18 13:35

@Mysiceles Hele, to je mužská ješitnost nic víc za tím být nemusí. Já časem dospěl k závěru, že mě zajímá, jak se ten druhý chová ke mě, a podle toho jej hodnotím.
Pokud je partner hodný, pozorný, slušný, tak prostě proč vyvolávat bouři.
Jinak ne, s partnerkou se nehádám, ale tím neříkám, že vztah, kde po sobě občas vyjedou, musí být horší.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 27.03.18 13:37

A nebyl ten život bez facebooku jednodušší?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama