Přítel a jeho přátelé na fb

Anonymní
9.2.21 20:33

přítel a jeho přátele na fb

Je normální, když si přítel přidá každou ženskou, která ho požádá o přátelství, aniž by ji znal??? Je mu 50… a občas mi přijde jako kdyby mu bylo 15…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2708
9.2.21 20:55

Ne, není to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
9.2.21 20:58

Asi má radost, že ještě i v tomhle věku si ho ženský chtějí přidávat do přátel, nic si z toho nedělej. Minimálně s půlkou si nebude psát a bude jim maximálně lajkovat fotky ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14422
9.2.21 21:06

A proč ho ty ženy žádají o přátelství? To je takovej krasavec? :lol: Nežádá spíš on je? Zdá se mi to divné, já teda cizí chlapy o přátelství nežádám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:27

To já nevím proč si ho přidávají…co je za tím…Teď ta poslední má se mnou společný přátele ale vím na 100pro, že on jí nikdy nemohl potkat…Nebo má v práci kolegyni a na facebook si ho přidávala její kamarádka, kterou taky nikdy neviděl (žijeme v cizině a ona na Slovinsku)… Co z toho ty chlapy mají? To si musí hodit sebevědomí na takovejch vlezlejch kur**ch??? Kdyby věnovali do přítelkyně/manželky aspoň půlku energie jako na tydle lolitky.. hrůza

• Citovat
  • Nahlásit
817
9.2.21 21:39
@Anonymní píše:
To já nevím proč si ho přidávají…co je za tím…Teď ta poslední má se mnou společný přátele ale vím na 100pro, že on jí nikdy nemohl potkat…Nebo má v práci kolegyni a na facebook si ho přidávala její kamarádka, kterou taky nikdy neviděl (žijeme v cizině a ona na Slovinsku)… Co z toho ty chlapy mají? To si musí hodit sebevědomí na takovejch vlezlejch kur**ch??? Kdyby věnovali do přítelkyně/manželky aspoň půlku energie jako na tydle lolitky.. hrůza

Příjde mi to dětinské a nevyspělé chování na to že mu je 50 let. Jedině zrušit FB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
9.2.21 21:43
@Anonymní píše:
To já nevím proč si ho přidávají…co je za tím…Teď ta poslední má se mnou společný přátele ale vím na 100pro, že on jí nikdy nemohl potkat…Nebo má v práci kolegyni a na facebook si ho přidávala její kamarádka, kterou taky nikdy neviděl (žijeme v cizině a ona na Slovinsku)… Co z toho ty chlapy mají? To si musí hodit sebevědomí na takovejch vlezlejch kur**ch??? Kdyby věnovali do přítelkyně/manželky aspoň půlku energie jako na tydle lolitky.. hrůza

Njn, s tím nic nenaděláš. Nejlepší je, snažit se nad takové věci povznést. Ty soc. sítě jsou často na palici. Myslím, že to známe všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8076
9.2.21 21:44
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hele, tak jsou to ku..vy nebo lolitky :lol:? A neni zasadni problem v tom tydytovi, ktery si v padesati honi ego na nejakych cizich babach, misto aby se venoval tobe? Za to ty holky/zeny nemuzou ;).
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:48

@Morska vila Přesně můj názor, v tomdle věku už by měl mít rozum ale vypadá to, že ten ho spíš opouští.. :think: On si fb nikdy nezruší, kde by si pak zvedal sebevědomí?

@Rosebery Svatá pravda, nejlepší je se nad tím povznést, snažím se to tak i dělat, ale občas mě to fakt rozum nepobírá..

• Citovat
  • Nahlásit
26
9.2.21 21:52

V 50 už by měl mít rozum. Každého si přidávají snad už jen děti, kteří chtějí mít co nejvíc přátel.

Není nad to fb zrušit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:54

@JeyKey :D :D mě je 30, a todle už mě přešlo, abych si každýho přidávala, spíš si lidi z fb mažu :D a úplně si pamatuju na ten věk, kdy byl nejvíc cool ten, kdo měl nejvíc přítel na fb :D

• Citovat
  • Nahlásit
762
9.2.21 21:58
@Anonymní píše:
@JeyKey :D :D mě je 30, a todle už mě přešlo, abych si každýho přidávala, spíš si lidi z fb mažu :D a úplně si pamatuju na ten věk, kdy byl nejvíc cool ten, kdo měl nejvíc přítel na fb :D

A jaký máš důvod se ve 30 tahat s padesátníkem, který se navíc chová takhle blbě? Nechápu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:58

@ontarova.stara ON asi bude problém na obou stranách…jak na jeho tak na jejich… Má kolegyně, který je 26 a věčně mu vypisuje a kolikrát i volá, když je už na cestě do práce… Lolitka a ku**a v jednom… jinak to říct nejde. On kdyby je slušně poslal někam, tak by je to vypisování přešlo, ale očividně mu to dělá dobře a ještě asi víc mu zvedá sebevědomí, když já se kvůli tomu vztekám

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:59

@Kutil Tom On se jinak nechová takhle… říkám pořád, že kdyby nebyl facebook a ty jeho obdivovatelky, tak máme super vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
762
9.2.21 22:00
@Anonymní píše:
@Kutil Tom On se jinak nechová takhle… říkám pořád, že kdyby nebyl facebook a ty jeho obdivovatelky, tak máme super vztah.

Tak to lžeš sama sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat