Přítel a jeho záliba

153
23.4.21 21:52

Přítel a jeho záliba

Přeji hezký večer,
ráda bych se Vám svěřila s tím, co mě poslední dobou dost trápí a sice přítelova záliba ve sledování filmů a seriálů a jejich stahování a následné hledání titulků atd. Prakticky nic jiného doma nedělá, než sedí na gauči a věnuje se tomuhle svému koníčku.
Tím pádem si se mnou ani moc nemá čas povídat, ven ho taky vytáhnu, jen když je vyloženě hezké počasí, tudíž za posledního půl roku jsme byli na nějaké procházce asi 3×.
Zase když si vezmu, tak předchozí partneři měli i horší vlastnosti jako holdování alkoholu, jeden byl zase mamánek a další sukničkář. Nemám prostě štěstí na,,normálního" chlapa. :roll:
Nevím, jak se k celé situaci postavit, ale nejsem takhle moc šťastná. Poradíte mi, jak to řešit?
Když jsem mu řekla, že mi to vadí, že se věnuje jen televizi, tak mi řekl, že si mám taky najít svůj koníček a že my ženy se neumíme samy zabavit. Jenže já si přijdu, jako bych žila sama, navíc co si budeme povídat, ženám moc prostoru na své koníčky při péči o rodinu a domácnost moc času nezbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31280
23.4.21 22:01

A děti máte? Jinak nechápu, proč bys nemohla mít koníčky. S dětmi času ubyde, aspoň s malým miminkem. Ale není třeba se vzdát všeho. Relax potřebuje i matka.

Ať si filmy sleduje, ale ať někdy prostě tráví čas jen s tebou. Ven by chodil měl. Pohyb na čerstvém vzduchu prospívá každému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
23.4.21 22:02

Zkus ho zabavit - deleguj cast prace na nej a vymysli mu s detmi program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
23.4.21 22:05
@Sardelka píše:
Zkus ho zabavit - deleguj cast prace na nej a vymysli mu s detmi program.

Ale on se nenudí, to ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.4.21 22:06

@Russet dítě mám jen já. 13 letou puberťačku, takže té se taky nevěnuje a ani to po něm nevyžaduju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.4.21 22:07

@Sardelka ale on o to, aby se věnoval domácím pracem opravdu nestojí. Stěží jednou za týden vyluxuje. To je celé, co doma udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
23.4.21 22:08

Takovyho chlapa bych bleskove poslala zpatky do obehu. Jakmile si pripadas ve vztahu sama a jemu je to jedno, tak je to v haji, bohuzel. Nema to smysl. On se nezmeni.
Nekde tam venku na tebe ceka urcite lepsi chlap. Preju hodne stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.4.21 22:10

@Neilika já nevím, jestli není nějaká chyba i ve mně, že jsem málo tolerantní. Fakt nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31280
23.4.21 22:10
@Mithiela píše:
@Russet dítě mám jen já. 13 letou puberťačku, takže té se taky nevěnuje a ani to po něm nevyžaduju.

A tobě ho přidělil úřad? Je nutné žít s někým, kdo neustále vejrá na televizi a nic jiného nedělá?

S tak velkou holkou už si nějaké koníčky mít mohla. Akorát asi nebudou vyhovovat tomu gaučákovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.4.21 22:12

@Russet máš pravdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
23.4.21 22:14

No ale tak si fakt najdi nějaké hobby, dítě už není malé a na tobě plně závislé, chlap si taky vystačí, na péči o domácnost uber nebo na chlapa část deleguj, a můžeš se věnovat čemu chceš, od cvičení po vybarvování antistresových omalovánek :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
23.4.21 22:16
@Mithiela píše:
@Sardelka ale on o to, aby se věnoval domácím pracem opravdu nestojí. Stěží jednou za týden vyluxuje. To je celé, co doma udělá.

Ale to je fuk, že o to stojí nebo nestojí, udělat se to musí, tak si to nějak rozdělte. Nebo ty snad stojíš o to, furt kmitat, uklízet, vařit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
23.4.21 22:16

@Karamba2020 jak jsem psala, on se do domácích prací doma nezapojuje, ale tak celkově mi s tím sledováním převážně amerických komedií a nebo Simpsonových leze na nervy. Přijde mi to jako totální ztráta času. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4963
23.4.21 22:19
@Mithiela píše:
@Sardelka ale on o to, aby se věnoval domácím pracem opravdu nestojí. Stěží jednou za týden vyluxuje. To je celé, co doma udělá.

Nikdo o domácí práce nestojíme :lol:, ale udělat se holt musí. Tak si dupni, ne? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4963
23.4.21 22:21
@Mithiela píše:
@Karamba2020 jak jsem psala, on se do domácích prací doma nezapojuje, ale tak celkově mi s tím sledováním převážně amerických komedií a nebo Simpsonových leze na nervy. Přijde mi to jako totální ztráta času. :pocitac:

A jíst chce? Mít čisté oblečení taky asi chce, ne? Tak ať mákne :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat