Pohádali jsme se a on šel ven s jinou holkou

Lengryg
7.11.19 23:29

Přítel a jiná holka

Dobrý den, dnes jsme se s přítelem pohadali.. o úplně kravine.. tak se sbalil a šel ven (je mi 17 jemu 19) a byl venku s holkou se kterou si už psal, a já jakoby dělám, ze nic nevím, protože mám jeho heslo na fb, a tak byli spolu venku.. ale pak napsal kamarádovi, ze jsem o 100% lepší než ona, ta holka mě přijde jako strašná stetka. Mám mu to říct? Mám se přiznat, když vím, ze to se mnou skončí? Nebo mám napsat tě holce? Nebo se s nim mám rozejít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
7.11.19 23:32

Zkus si s ním normálně promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
7.11.19 23:50

Nikdy nikomu nelez do soukromi! Pak to nemusis resit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
8.11.19 01:29

Rozejdi se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
8.11.19 02:01

Je nedospělé hrabat se někomu v soukromí. Jak by bylo tobě, kdyby měl tvé heslo a viděl co si píšeš soukromě ty se svými přáteli. Pokud nedokážeš někomu věřit, pak to není vhodný partner pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
8.11.19 02:47

Proč vy ženy raději řešíte vaše soukromí s cizími lidmi a nepromluvite si normálně se svým mužem? Ani se mu nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
8.11.19 06:49

Už tam nikdy nelez! Nikdy nikomu, ani do telefonu, kdybys to nevěděla je ti líp a nemusíš to řešit :zed: Nevím podle čeho soudíš, že je štětka, ale že ty ses podívala do jeho soukromí se ti zdá normální, na to pozor :lol: Já bych mu nic neřekla, takových situací ještě může být. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4782
8.11.19 08:21

@Lengryg

Slovo přítel má svůj jedinečný význam a tak ho nepoužívej tam kde nepatří.

Takže Tvůj milenec, kluk, snoubenec, miláček, milovaný, drahý, partner. Polož si otázku, zda Ti to vyhovuje a zda při každé hádce a problému chceš aby to řešil podobným způsobem. Příjdou i dlouhodobější vztahové krize nebo ještě větší vztahové komplikace „děti“ Nekonfrontuj s tím co víš, ale rozhodni se dle toho co chceš do budoucna. Přeji Ti hezkého silvestra už jako singl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
8.11.19 09:01

Já popravdě moc nechápu, co řešíš. Napsal kámošovi, že jsi lepší tak proč to chceš řešit? Vykašlala bych se na to a na fb atd. bych mu už určitě nelezla. Co oči nevidí, to srdce nebolí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27055
8.11.19 09:16

Jéééj… když mně bylo 17 :mrgreen:
Překvapuje mě, že v sedmnácti letech jsi na tomto webu :think: :mrgreen:

Hele… za prvé - nikomu se do soukromí neleze, to se ví. Protože člověk, tím spíše náctiletý, napíše ledacos, i co nemyslí vážně, jen aby dělal machry. Takže co si přečtu na messengeru u devatenáctiletého kluka, neberu vážně. Ovšem pokud mi neni sedmnáct.

Za druhé - těžko po tobě chtít dospělou reakci. Pravděpodobně ho budeš konfrontovat a v záchvatu mu řekneš, že znáš jeho heslo, a že jsi všechno četla. On se naštvě a bude vážně zle a heslo si samozřejmě změní a ty budeš mít utrum. Důvěra nabouraná, oba naštvaní a prd z toho. Vlastně kvůli ničemu.

Zvaž to dobře.

Za mě - toto bych absolutně neřešila. A odpustila bych si lézt mu na FB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
8.11.19 09:23

Já ten dotaz čtu asi po desáté a furt nevidím, co je za problém. :nevim: Pohádali jste se, on šel s kamarádkou ven aby se mohl třeba vykecat? Nevidím na tom nic špatného. Kord když napsal kamarádovi (kopíruji): ze jsem o 100% lepší než ona, ta holka mě přijde jako strašná stetka.
Tak co řešíš? Já bych si ještě v tvých letech řekla, že je to super, že jsem lepší jak ona. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9345
9.11.19 13:43

Já bych mu vrátila svobodu. Mně by vadilo, kdybych věděla, že si můj přítel píše s jinou a chodí s ní ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
9.11.19 22:22

@LaPaloma I kdyby to bylo čistě kamarádský?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
10.11.19 08:48
@meduzka23 píše:
@LaPaloma I kdyby to bylo čistě kamarádský?
mladý svět už nevychází a sally už umřela..škoda…
@FreeLady12 píše:
Jéééj… když mně bylo 17 :mrgreen:
Překvapuje mě, že v sedmnácti letech jsi na tomto webu :think: :mrgreen:

Hele… za prvé - nikomu se do soukromí neleze, to se ví. Protože člověk, tím spíše náctiletý, napíše ledacos, i co nemyslí vážně, jen aby dělal machry. Takže co si přečtu na messengeru u devatenáctiletého kluka, neberu vážně. Ovšem pokud mi neni sedmnáct.

Za druhé - těžko po tobě chtít dospělou reakci. Pravděpodobně ho budeš konfrontovat a v záchvatu mu řekneš, že znáš jeho heslo, a že jsi všechno četla. On se naštvě a bude vážně zle a heslo si samozřejmě změní a ty budeš mít utrum. Důvěra nabouraná, oba naštvaní a prd z toho. Vlastně kvůli ničemu.

Zvaž to dobře.

Za mě - toto bych absolutně neřešila. A odpustila bych si lézt mu na FB.

tak mladý svět už nevychází a sally už umřela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat