Mám si udělat dítě se zadluženým mužem?

Anonymní
20.1.20 18:35

Pritel a miminko?ano ci ne?

Zdravim maminky :mavam: mam dilema :? S pritelem jsme spolu necely rok.ja 36,pritel 35.mam deti z predchoziho manzelstvi a s novym si prejeme jedno spolecne, jelikoz uz mam roky a nechceme cekat. jenze problem nastava v tom, ze jsem zjistila, ze je zadluzeny.sice splaci, ale zatajil konecnou cifru, coz me hodne ranilo. exmanzel delal dluhy kde se dalo a nechci zazit to same. chapete…pokladam si ted otazku zda do miminka jit nebo pockat. zkusene maminky poradte.roky mi ubihaji a pritel by chtel alespon jednoho potomka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23372
20.1.20 18:38

Tak nejsi inkubátor na přání, ani ne po roce bez h děti nechtěla když ty už je máš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
20.1.20 18:41

Po necelém roku známosti bych si dítě s nikým neplánovala. A se zadluženým lhářem bych ho neplánovala ani po 10 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6709
20.1.20 18:41

Jste spolu hrozně krátce a do toho ti tajil dluhy. Vůbec ho neznáš a nevíš, co na něj vyplave příště. Jelikož děti už máš, čekala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18041
20.1.20 18:42

Nepořizovala bych si, pořádně se neznáte, on má dluhy ani nevíš kolik a kde, klidně můžou ještě vyplavat, co ty pak sama s dalším děckem na krku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22048
20.1.20 18:43

36 let na min. treti dite, neni nejak zavratny vek, aby jsi musela po necelym roce znamosti se zadluzenym chlapem hned tehotnet.To muj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8082
20.1.20 18:43

Ne, ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2353
20.1.20 18:47

Jsi normální? máš snad nějakou zodpovědnost za ty děti co už sis udělala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2337
20.1.20 18:58

Nešla bych do toho. Je to moc velké riziko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
20.1.20 19:01
@Anonymní píše:
Zdravim maminky :mavam: mam dilema :? S pritelem jsme spolu necely rok.ja 36,pritel 35.mam deti z predchoziho manzelstvi a s novym si prejeme jedno spolecne, jelikoz uz mam roky a nechceme cekat. jenze problem nastava v tom, ze jsem zjistila, ze je zadluzeny.sice splaci, ale zatajil konecnou cifru, coz me hodne ranilo. exmanzel delal dluhy kde se dalo a nechci zazit to same. chapete…pokladam si ted otazku zda do miminka jit nebo pockat. zkusene maminky poradte.roky mi ubihaji a pritel by chtel alespon jednoho potomka

Nechci být ošklivá, ale ve svém věku a se svými zkušenostmi a v takovéhle situaci se opravdu ptáš na radu, jestli si máš pořídit dítě na internetové diskusi??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
20.1.20 19:03

S chlapem, který je zadlužený bych ani nežila natož přemýšlela o dítěti. Jako dárce spermatu kvůli věku věku ok, ale nic víc… Ale už máš děti, tak k čemu??? :roll:. Pryč od něj!…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3023
20.1.20 19:04
@Anonymní píše:

Partner chce mít všechno. Dluhy i dítě. Nikdo nemůže mít všechno, co by chtěl. Ani on ne. Kdy bude mít dluhy splacené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:06

A je schopný ty dluhy nějak rychle pořešit? Jaké dluhy to jsou? Ono to není jen o finanční stránce, tj o tom že člověk musí vyjít s minimem penez, ale je to taky obrovský nápor na psychiku nejenom dlužníka, ale celé rodiny. Když půjde do exekuce, tak klidně můžeš čekat návštěvu exekutora/ru u vás doma, kdyz půjde do oddlužení (záleží zda vůbec mu soud oddlužení povolí, pokud ne tak je to dost blbý), tak si spočítej kolik mu měsíčně vůbec zbyde. Takže pak je otazka, zda to financne vůbec zvládnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 19:12

Dluh co ma tak okolo 850tisic a jeho rodice posilaji penize abychom to zvladli. splatky jsou dost vysoke

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 19:13

Devcata dekuju za prispevky. urcite se zamyslim.mam 2deti a treti privist do zadluzenyho vztahu fakt nechci

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama