Přítel a sexuální hračky

Anonymní
6.8.20 23:54

Přítel a sexuální hračky

Ahoj, cítím se poněkud dost zklamaně, nepotřebně, oklamaně, prostě mizerně. Přítel si oblíbil nákup sexuálních hraček, proti tomu bych nic neměla. I když poslední dobou už se mi do pár věcí příliš nechtělo. Ještě bych chtěla říct, že masturbuje každý a to mi u něj ani tak nevadí. Když nejsem doma, tak proč by toho nevyužil že :lol:. Ale teď k věci, koupilo se opět pár hraček na vyzkoušení, já jsem se moc necítila, ale řekla jsem si, že jakmile dojedu dnes z návštěvy, překonám se a nakonec se mi to bude třeba líbit. To jsem ještě netušila, co na mě bude doma čekat. Na stolku desinfekční lubrikační gel, roztahaných pár hraček z šuplíku. Přítel hned, že mi to může vysvětlit. Že jen zkoušel jak daleko může zajít, jak moc vydrží… Tohle jsme si ale udělali takové společné, že vybereme co bychom chtěli zkusit a SPOLEČNĚ budeme poznávat co ano a co už ne. Já bych na ty věci sama nechytla, ani by mě to samotnou tak nebavilo. Těšila jsem se, jak budu pozorovat jeho reakce a budeme společně posouvat hranice. Místo toho najdu tohle a nemám teď chuť vůbec nic nového zkoumat… Teď už to nebude krok do neznáma a to napětí co se bude dít dál. Nejradši bych mu to omlátila o hlavu a řekla, ať si to teda všechno užije. Kdyby mi tohle někdo řekl, tak se asi zasměju a řeknu, ať neřeší blbosti. Ale opravdu se teď cítím mizerně a dost mě to zklamalo. Když spolu, tak spolu. Nemam vůbec chuť teď něco vymýšlet, asi to beru jako zradu. A možná to bude brát někdo jako blbost, ale cítím se prostě zrazeně…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
736
7.8.20 00:25

A co že, vlastně přítel koupil? Nějak se v tom ztrácím, z čeho jsi vlastně zklamaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
7.8.20 00:30

Když si koupím něco nového a jsem nadržená, zkusím to sama a fakt nečekám až se přidá protějšek, to bych taky třeba nezvládla ničemu věnovat pozornost, protože když je ta dole nadržená, já nefakčím ;)

Zahoď svoji dotčenost, druhé kolo bude taky vzrušující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7128
7.8.20 01:35
@toma0105 píše:
A co že, vlastně přítel koupil? Nějak se v tom ztrácím, z čeho jsi vlastně zklamaná?
Že to zkusil bez ní, jestli jsem to pochopila správně, protože jsem se taky ztratila :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7694
7.8.20 05:56

Kecáš, nechceš to zkoušet vůbec a hledáš výmluvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
7.8.20 06:42

To jako že ti přítel koupil vibrátor a zkoušel ho na sobě? Sama jsi psala, že se ti do toho zkoušení nechce a teď jsi ukřivděná? Asi to tady moc nechápeme, chtělo by to trochu vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18148
7.8.20 06:51

Svatá prostoto :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4436
7.8.20 06:58

Kupuje hračky na vyzkoušení a když se neosvědčí, tak je tam zase vrací? Vždycky jsem si myslela, že se něco kupuje proto, aby to člověk měl. Na vyzkoušení jsou většinou vzorky zdarma. Třeba je ten tvůj nějaký ten testér toho obchodu. Protože kupovat tyhle věci na zkoušení vyjde na dost peněz ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
7.8.20 06:59
@terien píše:
Svatá prostoto :roll:

Myslelas prostato? Protoze jinak moc nevim, co by on na sobě zkoušel a ji by to vadilo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 09:24

Nevrací je. Myslela jsem to tak, že co se nám líbí, to koupíme a vyzkoušíme. Ale měli jsme to jako takovou společnou věc. To že se mi do toho nechce jsem mu ale neříkala, chtěla jsem z toho udělat pěkný večer a úplně se to pokazilo. Když si každý koupíme něco sám, tak ok, to ať si používáme jak chceme. Ale tohle jsme měli prostě zkoušet na sobě navzájem a co ano a co už je moc. Takové poznávání. Na určité věci jsem se těšila, jak bude reagovat. On na mě chce hrozně něco zkoušet když pořádně nevím co to je a ten krok do neznáma, jak to na mě bude působit a těší se na reakci. Jemu by se taky nelíbilo, kdyby o tohle přišel. Cítím se spíš, že jsem tu k ničemu no… Máme hračky, které si využíváme sami a pak právě to, co experimentujeme sobě navzájem. Je to velmi dobře zpestření.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 09:27

Asi jsem se nakonec těšila a chtěla mít hezký večer, a on už si dávno užil a není tam žádný pocit, co bude dál…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 09:42

Byly to věci na něj. Které jsem vybírala a zaplatila já a on to odsouhlasil nebo ještě něco přidal. Mě lakaly pořád kroužky a vybraní kroužky a pumpa. A on řekl že ještě by zkazil dilatátory. Takže jsem to vzala a věděla jsem, že tohle na něj fungovat bude a bude to zábava.

• Citovat
  • Nahlásit
712
7.8.20 10:02
@Anonymní píše:
Byly to věci na něj. Které jsem vybírala a zaplatila já a on to odsouhlasil nebo ještě něco přidal. Mě lakaly pořád kroužky a vybraní kroužky a pumpa. A on řekl že ještě by zkazil dilatátory. Takže jsem to vzala a věděla jsem, že tohle na něj fungovat bude a bude to zábava.

Mozna bude lepsi soustredit se mene na pomucky a snazit se o zlepseni vzajemneho prozitku i bez nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
7.8.20 11:26
@Anonymní píše:

To je teda zmetek… ty mu nakoupíš takovejch hraček a on si pak klidně hraje bez tebe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
7.8.20 11:47

Řešíš kraviny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu