Přítel a ultrazvuk? Popřípadě od jakého týdne?

62
18.6.21 01:30

Přítel a ultrazvuk? Popřípadě od jakého týdne?

Ahoj všem maminkám i těm budoucím :srdce:. Měla bych otázku ohledně chození na utz a přítomnosti vašeho partnera a zda s vámi šel na první screening? Muj přítel by nejraději chodil úplně všude se mnou ale samozřejmě to kolikrát nejde kvůli práci. A tak mě zajímá alespoň ten první sreeening :)

Moc vám děkuji všem za odpovědi a přeji krásné a zdravé těhotenství pro vás i vaše broučky :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.6.21 01:34

Na velke vysetreni v nemocnici ano, treba na test cukrovky to bude hodne zadouci. Ale na kladicke kontroly na gyndu ne. U vseho byt taky nemusi… :lol:
Kdyz je tak akcni, tak at ti vic pomaha doma…a ty muzes odpocivat.

• Citovat
  • Nahlásit
343
18.6.21 01:36

:mavam: můj byl se mnou i na screeningu i na kontrole a byl jak v Jiříkově vidění :oops: :D ale bylo to hezký ho vidět jak to všechno sleduje a taky že má vůbec takový zájem ;)
Na kontrole se zeptal mojí doktorky jak tam to malé v tom břichu dýchá :D :mrgreen: ta se na něj nevěřícně podívala a od té doby už ho tam radši neberu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
18.6.21 01:42

@Krista 1 to je roztomilé :D. Přítel poprvé byl taky pěkně vyjukaný. Ale 28 se blíží první screening a asi bych ho tam chtěla mít. Jinak souhlasím ze nemusí být u všeho.

Děkuji za vaše zkušenosti :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
18.6.21 01:43
@Aneeyj píše:
@Krista 1 to je roztomilé :D. Přítel poprvé byl taky pěkně vyjukaný. Ale 28 se blíží první screening a asi bych ho tam chtěla mít. Jinak souhlasím ze nemusí být u všeho.Děkuji za vaše zkušenosti :*

Určitě ať jede.. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7625
18.6.21 02:46

Manzel se mnou byl na prvnim screeningu a pak i na vsech kontrolach az do porodu. Ale mela jsem rizikove tehotenstvi a jezdila k odbornikovi cca 80 km jednu cestu, takze me vozil…a sestricky ho i pokazde vlastne vyzvaly, at jde klidne taky… :) I v korona dobe…bylo to moc fajn, prozivali jsme to vse spolu pokazde (tim nechci rict, ze to ostatni neprozivaji, jen ze pokazde videl ten utz nazivo sam) :srdce:

Urcite ho vezmi, kor pokud ma zajem. Manzel byl vzdycky nadsenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
18.6.21 03:40

Můj byl se mnou na každé kontrole, pak má sále při císaři a potom 3 dny v nemocnici i přes noc. A byla jsem mu za to vděčná, hezky mě tahal n noci na záchod, jednou jsme ani nestihli dojít :lol: žijeme v zahraničí (mexiko) a je to tu normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
18.6.21 05:28

Na screening může byt doprovod, na normální kontroly ho nechávám doma zatím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30554
18.6.21 05:45
@Anonymní píše:
Na velke vysetreni v nemocnici ano, treba na test cukrovky to bude hodne zadouci. Ale na kladicke kontroly na gyndu ne. U vseho byt taky nemusi… :lol:

Proc bude u cukru žádoucí? Dcera byla sama, bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
18.6.21 06:10
@Anonymní píše:

Ještě jsem nevidela na testu cukrovky partnera. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21382
18.6.21 06:20

Nevim ja brala manzela u obou deti az na screening od dvacateho tydne, proste kdyz se utz nedela vnitrni.
Nenapadlo by me tahat chlapa na cukrovka test stejne jako na bezne tehotenske kontroly na gynde.
Ale par magoru jsem u Apolinare zazila - jeden lezl s zenskou i na damske hajzly, ze ho musela vykazat do patricnych mezi sestra..dalsi zase lezl na monitory, kde lezi tri zensky s pupkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18055
18.6.21 06:35

Manzel se mnou byl vždy jen na velkých utz. Jinak ne, ani na cukrovce, nechápu co by tam dělal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
18.6.21 06:39

U prvního těhotenstvi byl manžel na 1.a 2. Screeningu a na 3D ultrazvuku. U druhého nebyl u žádného, covid opatření a na 3D jsme nesli po zkušenostech z prvniho těhotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9409
18.6.21 06:45

@Aneeyj Manžel chodil snad na všechny vyšetření na ultrazvuku měl tisíc otázek a Dr z něj kvetla :lol:…je krásný když chlap má takový zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
18.6.21 06:58

Nikdy na ničem. U prvního byl manžel pracovně v zahraničí a kontrola nikdy nevyšla tak, aby byl zrovna tu. U druhého covid opatření.

Vzala bych ho max. na utz ve 20tt. Ten je podrobný a je tam něco vidět. Pokud je velký fanda, tak na ten v 13tt. Ale pokud to neproziva, je zbytecne ho nutit. Naopak, na normální gynekologicou kontrolu vzít chlapa, to je fakt trapas. Chlapovi často stačí fotka z utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat