Přítel a zvláštní úchylky

Anonymní
16.2.20 10:09

Přítel a zvláštní úchylky

Jsem s přítelem něco přes 3 roky a poslední asi měsíc šlo vidět, že do sexu není už tak zapálený a není ono. Chystala jsem se promluvit si o tom s ním. Přítel chce mít ve všem pořádek a tak je to i u PC. Dává vše do složek a nějak pojmenovává. A já hledala svou práci do práce a nemohla jsem to najít. Našla jsem složku která mě zaujala a byla s tématikou sexu. Teď mi nejspíš budete vyčítat, co jsem se tam dívala. Ale řekla jsem si, že bych tam mohla najít něco, co náš sex okoření. :nevim:. Našla jsem tam ale buď obrázky těhotných žen, dost nevyvinutych mladších dívek, pissing, holky napůl zvířetem… To mě dost zarazilo. Malou holku nebo jen tak těhotnou pro potěšení ze sebe asi neudělám :nevim:. Doufala jsem, že mi to více pomůže, to se ale moc nestalo. A teď nevím, zda mu něco říct nebo ne. Nejspíš na mě pozná, že se chovám jinak. Možná ten zmiňovaný pissing by mu radost udělal :nevim:. Nevím, jak se k tomu postavit. Chci, aby se náš sex zase zlepšil. Nejspíše ho vzrušuje vše možné, jen ne,,obyčejná,, žena.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.20 10:14

Ty kraso, doufám, ze manzel nikdy nebude chtít provádět to, na co se občas koukam :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13356
16.2.20 10:15

Nesmysl, sexuální fantazie a a potřeby jsou dvě rozdílné věci. To, že se na to dívá, vůbec neznamená, že by to nutně musel chtít prožívat i v reálu. Nic mu z toho nenabízej, jen se ho občas zeptej jestli by nechtěl v sexu změnu. Pokud se přiznáš, že jsi to viděla, tak ho jen uvedeš do rozpaků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 10:15
@skorotehotna píše:
Ty kraso, doufám, ze manzel nikdy nebude chtít provádět to, na co se občas koukam :lol: :lol: :lol:

Myslíš Sama doma? … že by ti jako dal tu možnost a odstěhoval se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 10:19

Je mi jasné, že to hned naznačena, že to musí chtít. Jen uz ho tolik ten sex nebere a mě to pak také moc nebavi, když si to neužívá i on. Tohle se mu líbí. Právě proto jsem chtěla názor i někoho jiného. I kdyby to chtěl, nevím jestli by si on sám o tohle řekl.

• Nahlásit
  • Citovat
15667
16.2.20 10:24
@Anonymní píše:
Je mi jasné, že to hned naznačena, že to musí chtít. Jen uz ho tolik ten sex nebere a mě to pak také moc nebavi, když si to neužívá i on. Tohle se mu líbí. Právě proto jsem chtěla názor i někoho jiného. I kdyby to chtěl, nevím jestli by si on sám o tohle řekl.

A co se zeptat jeho, nez cizích lidí na netu? To neumis vychytat chvíli a promluvit si o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 10:42
@terien píše:
A co se zeptat jeho, nez cizích lidí na netu? To neumis vychytat chvíli a promluvit si o tom?

Psala jsem, že právě nevím, zda se vůbec ptát, nebo to nechat být. Sama nevím, jak takovou konverzaci začít, dost mě to zaskočilo.

• Nahlásit
  • Citovat
637
16.2.20 10:46

Ja bych se ho zeptala. Takhle se budes zbytecne trapit a nebudes vedet, na cem jsi. Nerikala bych, ze jsem nasla slozku v PC…ale treba bych nejaky vecer rozdelala lahvinku a po par sklenickach zavedla hovor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15667
16.2.20 10:49
@Anonymní píše:
Psala jsem, že právě nevím, zda se vůbec ptát, nebo to nechat být. Sama nevím, jak takovou konverzaci začít, dost mě to zaskočilo.

Prosím tě kolik ti je? Tak jasně, že na něj po obědě nevybalíš hele Lojzo, prolejzala jsem pc a našla tam složku s prasárnama, vyzkoušíme něco? Nech to na večer, až bude atmosféra a zeptej se ho, jestli by nechtěl sex něčím oživit nebo navrhni ty něco a zeptej se ho na názor,… Normální věc mezi partnery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5830
16.2.20 12:34
@Budoucí007 píše:
Myslíš Sama doma? … že by ti jako dal tu možnost a odstěhoval se?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 12:51

Určitě bych mu o složce v PC neříkala, každý má právo mít své tajemství. Akorát ho ztrapnis. Pouc se a příště nelez druhému do soukromí, nikdy nevíš, co najdeš. Pokud chceš oživit sex, tak se ho normálně zeptej, co by ho potěšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
17.2.20 08:22
@Anonymní píše:
Je mi jasné, že to hned naznačena, že to musí chtít. Jen uz ho tolik ten sex nebere a mě to pak také moc nebavi, když si to neužívá i on. Tohle se mu líbí. Právě proto jsem chtěla názor i někoho jiného. I kdyby to chtěl, nevím jestli by si on sám o tohle řekl.

otevři lahev vína, udělej dobrou véču, vyber hezkej film a naveď na toto téma konverzaci: že bys chtěla zkusit něco nového, a jsi otevřená mnoha věcem, ale že tě prostě nic nenapadá, jestli třeba on nemá nějakou zvláštní představu nebo přání co by mu udělalo radost, že byste to spolu mohli zkusit. O tom, žes něco viděla se nezmiňuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama