Přítel chce abychom už nemuseli tajit náš vztah před mými rodiči

Anonymní
23.3.20 23:21

Přítel chce abychom už nemuseli tajit náš vztah před mými rodiči

Zdravím ????
S přítelem jsme spolu už skoro rok, ale moji rodiče o tom stále neví. Neví o tom kvůli tomu, že je přítel o 19 let starší. Mně je 17. Rodiče vztahy s větším věkovým rozdílem absolutně neuznávájí, tak jsme se dohodli, že jim to zatím říkat nebudeme. Přítel by jim to ale nejradši řekl už dávno. Pořád se musíme schovávat a tím, že já žiju v malý vesnici je to teď v momentální situaci ještě těžší. Vždycky když se chceme vidět, tak přítel přijede za vesnici na takovou polní cestu k lesíku, já jdu „se psem ven“ a jsme tam aspoň chvíli spolu. Mám ale strach aby nás tam jednou někdo neviděl, i když jsme opatrní. Přítel minule nadhodil, jestli už není na čase to mým rodičům říct a já už o tom taky nějakou dobu přemýšlím. Mám z toho ale obavy. Vůbec nevím jak je na to připravit a jestli je vůbec dobrý nápad jim to teď říkat. Jenže vhodná doba asi v případě mých rodičů nebude nikdy a já už bych se ráda přestala schovávat. Ale stejně si nejsem jistá jestli jim to říct nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3702
23.3.20 23:27

Počkej do 18. K němu jít můžeš? Počítám, že to rodiče nerozdychají. Jako matka se jim nedivím. Až ti bude 30, přijde průšvih. Zdedkovatí, ty budeš v nejlepších letech. Věk neoblbneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5439
23.3.20 23:27

V 17 pěstovat „vážný“ vztah s 36letým? A v 36 budeš svádět 17leté zajíčky, jelikož partner to již nebude stíhat? :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22942
23.3.20 23:34
@Anonymní píše:
Zdravím ????
S přítelem jsme spolu už skoro rok, ale moji rodiče o tom stále neví. Neví o tom kvůli tomu, že je přítel o 19 let starší. Mně je 17. Rodiče vztahy s větším věkovým rozdílem absolutně neuznávájí, tak jsme se dohodli, že jim to zatím říkat nebudeme. Přítel by jim to ale nejradši řekl už dávno. Pořád se musíme schovávat a tím, že já žiju v malý vesnici je to teď v momentální situaci ještě těžší. Vždycky když se chceme vidět, tak přítel přijede za vesnici na takovou polní cestu k lesíku, já jdu „se psem ven“ a jsme tam aspoň chvíli spolu. Mám ale strach aby nás tam jednou někdo neviděl, i když jsme opatrní. Přítel minule nadhodil, jestli už není na čase to mým rodičům říct a já už o tom taky nějakou dobu přemýšlím. Mám z toho ale obavy. Vůbec nevím jak je na to připravit a jestli je vůbec dobrý nápad jim to teď říkat. Jenže vhodná doba asi v případě mých rodičů nebude nikdy a já už bych se ráda přestala schovávat. Ale stejně si nejsem jistá jestli jim to říct nebo ne.

Já bych šla s pravdou ven. Nebude se jim to líbit, budou ti to rozmlouvat, ale aspoň se nebudete muset potupně schovávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1769
23.3.20 23:36

To je sranda. Manželův rozvedený strýc má v petapadesati necelou třicítku a uz asi osm let to tají :mrgreen: ale držím vam palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
24.3.20 00:10

Já bych to rozhodně řekla rodičům co nejdřív. Vedle toho jim totiž všechny starosti s koronavirem přijdou naprosto malicherný… ;). Stejně to jednou rozseknout musíš, teda pokud dřív nedostaneš rozum a nenajdeš si někoho věkem přiměřenýho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6088
24.3.20 01:56
@Russet píše:
Já bych šla s pravdou ven. Nebude se jim to líbit, budou ti to rozmlouvat, ale aspoň se nebudete muset potupně schovávat.

No, a nebo už ji nepustí ven ani s tím psem… ;) :mrgreen: do 18 jí pořád ještě můžou leccos zatrhnout… :think: Přítel bude zřejmě nějakej, jak bych to rekla, ne úplně vyzralej na svůj věk, kdyby mu bylo 26, bylo by to ještě celkem ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 02:53

Řekni jim to a uvidíš, jak umí rodiče řádit.
V každém případě bych to chtěla vědět, kdyby se moje dcera v 17ti letech scházela s výrazně starším mužem. A to proto, abych tomu mohla všemožně zabránit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 07:39
@Dlouhá punčoška píše: Řekni jim to a uvidíš, jak umí rodiče řádit.
V každém případě bych to chtěla vědět, kdyby se moje dcera v 17ti letech scházela s výrazně starším mužem. A to proto, abych tomu mohla všemožně zabránit.

Dobrej způsob, jak dostat děcko co nejdříve z domu.. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12664
24.3.20 07:43

@Amelie30 Copak si ho musí brát? 8o

Pokud rodiče budou řádit, tak bych neříkala.

Moji můj (krátký) vztah s chlapem, co byl o 26 let starší jak já, nekomentovali. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25846
24.3.20 08:03
@lebambule píše:
To je sranda. Manželův rozvedený strýc má v petapadesati necelou třicítku a uz asi osm let to tají :mrgreen: ale držím vam palce :srdce:

Dva dospělí. Tady má dospelej dítě. Když spolu začali, bylo jí 16. To by mě rublo. Takže si umím představit tu reakcí rodičů. Vždyť jsou skoro vrstevníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22942
24.3.20 09:59
@Jahudka82 píše:
No, a nebo už ji nepustí ven ani s tím psem… ;) :mrgreen: do 18 jí pořád ještě můžou leccos zatrhnout… :think: Přítel bude zřejmě nějakej, jak bych to rekla, ne úplně vyzralej na svůj věk, kdyby mu bylo 26, bylo by to ještě celkem ok…

Tak ji nepustí. Ale tajit chlapa a lhát rodičům mi dospělé nepřijde. Já velkým věkovým rozdílům ve vztahu nefandím a úderem 18. narozenin by se u dcery, která u mě žije a starám se o ni komplet, nic nezměnilo. Vadilo by mi to úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 10:19

Nevyjádřila jsem se přesně.
Takže bych s ní promluvila, co obnáší vztah s o hodně starším mužem do budoucna. Že by mohla lehce otěhotnět, a pak už to není psina. Ze ještě není zralá na vážný vztah, protože sama není dospělá. Ze i kdyby si ho vzala a měla miminko, časem by pravděpodobně zjistila, ze měla ještě počkat. Ze interrupce je sice možnost, ale může to způsobit, ze v budoucnu nebude moci mít děti.
A hlavně bych se snažila, aby k tomu vůbec nedošlo, ze by s takovým mužem začala chodit tj. Dost zajímavých ušlechtilých koníčků, školu, která by ji bavila a pevné rodinné zázemí, aby si “tatínka” nemusela hledat jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
24.3.20 11:15
@lebambule píše:
To je sranda. Manželův rozvedený strýc má v petapadesati necelou třicítku a uz asi osm let to tají :mrgreen: ale držím vam palce :srdce:

Nechápu, proč v 55 letech tají vztah s (téměř) třicítkou. Oba jsou dávno dospělí, za sebe zodpovědní a každému je houby po tom.
U zakladatelky je situace jiná. Ona je nezletilá. Ale nedělám si iluze, vím, že takových skoročtyřicátníků, co by rádi mladou holku, je spousta.
Rodiče z toho mít radost nebudou, ale je otázka, zda vyváděním a zákazy nedocílí pravého opaku. Pokud by bylo dceři 18, nechala bych ji. Stejně myslím, že ten vztah nebude mít dlouhého trvání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 11:17

@Dlouhá punčoška to by tě měla dcera asi hodně ráda potom.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie