Přítel chce abychom už nemuseli tajit náš vztah před mými rodiči

Napsat příspěvek
24.3.20 11:19

@Dlouhá punčoška a s 20.letým otěhotnět nemůže??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22942
24.3.20 12:09
@Kristina1990 píše:
@Dlouhá punčoška a s 20.letým otěhotnět nemůže??

Leda s dvacetiletým :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3702
24.3.20 12:14

@Flyingfrog proč by si ho měla brát? Na to, jestli k němu může jít, jsem se ptala proto, že rodiče budou řádit. Zbytek je to, jak to dopadne, když s ním zůstane. O svatbě jsem nemluvila, do té bych se nehnala ani náhodou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11632
24.3.20 12:22
@Anonymní píše:
Zdravím ????
S přítelem jsme spolu už skoro rok, ale moji rodiče o tom stále neví. Neví o tom kvůli tomu, že je přítel o 19 let starší. Mně je 17. Rodiče vztahy s větším věkovým rozdílem absolutně neuznávájí, tak jsme se dohodli, že jim to zatím říkat nebudeme. Přítel by jim to ale nejradši řekl už dávno. Pořád se musíme schovávat a tím, že já žiju v malý vesnici je to teď v momentální situaci ještě těžší. Vždycky když se chceme vidět, tak přítel přijede za vesnici na takovou polní cestu k lesíku, já jdu „se psem ven“ a jsme tam aspoň chvíli spolu. Mám ale strach aby nás tam jednou někdo neviděl, i když jsme opatrní. Přítel minule nadhodil, jestli už není na čase to mým rodičům říct a já už o tom taky nějakou dobu přemýšlím. Mám z toho ale obavy. Vůbec nevím jak je na to připravit a jestli je vůbec dobrý nápad jim to teď říkat. Jenže vhodná doba asi v případě mých rodičů nebude nikdy a já už bych se ráda přestala schovávat. Ale stejně si nejsem jistá jestli jim to říct nebo ne.

Ahoj,

myslím si, že v tomto má tvůj přítel pravdu a je od něj hezké, že se chce s tvými rodiči seznámit. Jednak to tím pádem s tebou asi myslí opravdu vážně a jednak si asi sám říká, že by bylo fer, aby rodiče věděli, co jejich dítě dělá ve volném čase a jakého má partnera. Je dobře, že nechce lhát a měla by jsi si tohodle na něm vážit. Navíc opadnou stresy se schováváním se.

Zcela narovinu si myslím, že rodiče nebudou jásat. Jako matka v tom vidím strach z toho, zda doděláš školu, zda není pro tebe vrstevník lepší - máš si užívat života a experimentovat (v mezích zákona a slušnosti) a o tolik starší partner už teoreticky se chce usadit a založit rodinu. Proto chápu, že rodiče s největší pravděpodobností budou prskat.
Na druhou stranu takov partner už bude vydováděný, předpokládá se, že bude mít rozum, bude zaopatřený, bude na něj spolehnutí, bude svědomitý apod- což jsou vlastonosti, které u partnera našich dětí vidíme rádi :-)

Obrn se trpělivostí, připravte se na prvostní odmítavý postoj, ale už dál nelžete. ;-)

Přeji hodně štěstí :kytka:

p. S.: Nemysli si, že představení mladšího partnera by bylo méně stresující. Stresující to je vždy. Partnera i rodiče milujeme a záleží nám na tom, aby spolu dobře vycházeli a proto nás to stresuje a máme očekávání… A to je vždy at je partner starší, mladší nebo stejně starý ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6092
24.3.20 12:45
@Russet píše:
Tak ji nepustí. Ale tajit chlapa a lhát rodičům mi dospělé nepřijde. Já velkým věkovým rozdílům ve vztahu nefandím a úderem 18. narozenin by se u dcery, která u mě žije a starám se o ni komplet, nic nezměnilo. Vadilo by mi to úplně stejně.
:palec: Jako jo, to já bych jí taky pretrhla jak cinskyho hada, jenže když dostane zaracha, bude stejně tajně zdrhat podle mě a až se to provalí, bude důvěra v záchodě už úplně. Naši taky uplatnovali pravidlo „dokud tu bydlíš a my tě zivime, máme právo vědět, kam s kým jdeš“, což jsem do 18 ještě tak nějak brala, ale když mě kvůli tomu vyslychali i ve 20, už to bylo na mě moc a dosáhli tím pravyho opaku a toho, že jsem se ve 22 odstěhovala. Ale to už jsem pracovala a přispívala na domácnost. Akorát že v těch 17 (kdy i já měla kluka o 6 nebo 7 let staršího a spolužačka od 15 chodila s klukem o 8 let starším, vzali se, mají děti a jsou spolu dodnes, a zrovna tak i kamarádka co je od 15, 16 s otcem svyho ditete, ale ten je teda starší jen asi o 4 roky od ní) je dost blbej věk na to, si namlatit cifernik a nedejbože i otehotnet… Ale na to nemusí někdo být psychicky zralej ani ve 20, 25…Spíš mi přijde pravděpodobnejsi, ze to schovávání a sex jenom v autě nebo venku na tajnacku, dotyčného chlápka za nějakou dobu stejně přestane bavit, bude chtít děti… :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 21:28

@Kristina1990
V tu chvíli je člověku úplně jedno, jestli ho dcera má ráda nebo ne.
Protože to jediný, na co myslíš, je to, aby si Tvoje dítě nezkazilo nebo hodně nezkomplikovalo život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 21:30

@Kristina1990
Jasně, ze může otěhotnět s dvacetiletým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2093
24.3.20 23:36

Má docela odvahu, protože myslím, že 90% otců by mu asi rozbilo hu*u. a bylo by to naprosto správné.
Asi ti to nevymluvím, ale ber to jako dobrou zkušenost, užívej si třeba to schovávání, ale nečekej od toho nic víc.
Určitě neztrácej ambice, studuj a na vysoké určité potkáš mladé kluky plné energie. To už tomu strejcovi bud přes čtyřicet a budou mu padat vlasy :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 23:39

Hlavně at nechodí do obchodu a mezi lidi bez respirátoru nebo ho ztratíš :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 11:39
@Amelie30 píše:
Počkej do 18. K němu jít můžeš? Počítám, že to rodiče nerozdychají. Jako matka se jim nedivím. Až ti bude 30, přijde průšvih. Zdedkovatí, ty budeš v nejlepších letech. Věk neoblbneš.

18 mi bude za tři měsíce. A jo k němu bych jít mohla, už jsme se spolu párkrát bavili o tom, že bysme spolu bydleli.

• Nahlásit
  • Citovat
25846
27.3.20 17:19

Třeba se chce přítel seznámit proto, že hledá kamarády dospělé vrstevníky, a jde na to oklikou. Aby měl s kým chodit na pivko, na bowling a drbat. Vždyť tvoji rodiče musí být vlastně stejně staří jako on. Určitě si budou rozumět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 19:22

Mě když bylo 20 chvilku jsem chodil (asi půl roku) s 16ti letou holkou. Hned mě chtěla seznamovat s rodičema a už tenkrát na mě její táta koukal divně. Dnes bych se mu nedivil. Mám dvě dcery (teda o dost mladší), ale asi jako rodič bych to nezkousl. Jestli je tvůj táta ranař tak to ani nedělej, přítel dostane po hubě a ty zaracha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
27.3.20 20:45

Me by fakt zajimalo, co se libi 35ti letemu chlapovi na 16ti lete holce.
Teda ja samozrejme vim…ale… no privest mi v 16ti dcera, takovyho tatika, tak ji pretrhnu jak hada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama