Přítel chce ať mu dám 150 tisíc korun

Anonymní
22.6.21 22:26

Přítel chce ať mu dám 150 tisíc korun

Ahoj, doufám že vám nebude vadit anonymita. Nedávno jsem dostala nějaké peníze z dědictví a přítel se kterým jsem půl roku se mě zeptal jestli bych mu nedala 150 tisíc korun. Moje odpověď zněla že na co by potřeboval 150 tisíc? Je to spoustu peněz. To zahájilo hádku. V podstatě mi tvrdí že jsem falešná a chovám se jako lakomec.. Řekl mi, že kdyby měl stejné množství peněz jaké mám teď já, dal by mi klidně i 200 tisíc a dokonce říká že totéž by udělali i jeho bývalý nebo blízcí kamarádi. Stále se snaží dokázat abych měla pocit že se mýlím, protože mu nechci dát těch 150 tisíc. Chodíme spolu jen 5 měsíců a myslím si že je to příliš mnoho peněz na to abych to rozdávala někomu s kým jsem teprve začala chodit. Nechci plýtvat penězi na člověka který by v mém životě mohl být dočasný. Nebo se pletu? A mám mu dát těch 150 tisíc? Co na to říkate? Mám ho ráda ale bojím se že mě podrazí.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
22.6.21 22:28

Ne 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12780
22.6.21 22:29

Neeeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18085
@Anonymní píše:
Ahoj, doufám že vám nebude vadit anonymita. Nedávno jsem dostala nějaké peníze z dědictví a přítel se kterým jsem půl roku se mě zeptal jestli bych mu nedala 150 tisíc korun. Moje odpověď zněla že na co by potřeboval 150 tisíc? Je to spoustu peněz. To zahájilo hádku. V podstatě mi tvrdí že jsem falešná a chovám se jako lakomec.. Řekl mi, že kdyby měl stejné množství peněz jaké mám teď já, dal by mi klidně i 200 tisíc a dokonce říká že totéž by udělali i jeho bývalý nebo blízcí kamarádi. Stále se snaží dokázat abych měla pocit že se mýlím, protože mu nechci dát těch 150 tisíc. Chodíme spolu jen 5 měsíců a myslím si že je to příliš mnoho peněz na to abych to rozdávala někomu s kým jsem teprve začala chodit. Nechci plýtvat penězi na člověka který by v mém životě mohl být dočasný. Nebo se pletu? A mám mu dát těch 150 tisíc? Co na to říkate? Mám ho ráda ale bojím se že mě podrazí.. :nevim:

Jako fakt se na tohle musíš ptát? To nemáš vlastní mozek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5204
@Anonymní píše:
Ahoj, doufám že vám nebude vadit anonymita. Nedávno jsem dostala nějaké peníze z dědictví a přítel se kterým jsem půl roku se mě zeptal jestli bych mu nedala 150 tisíc korun. Moje odpověď zněla že na co by potřeboval 150 tisíc? Je to spoustu peněz. To zahájilo hádku. V podstatě mi tvrdí že jsem falešná a chovám se jako lakomec.. Řekl mi, že kdyby měl stejné množství peněz jaké mám teď já, dal by mi klidně i 200 tisíc a dokonce říká že totéž by udělali i jeho bývalý nebo blízcí kamarádi. Stále se snaží dokázat abych měla pocit že se mýlím, protože mu nechci dát těch 150 tisíc. Chodíme spolu jen 5 měsíců a myslím si že je to příliš mnoho peněz na to abych to rozdávala někomu s kým jsem teprve začala chodit. Nechci plýtvat penězi na člověka který by v mém životě mohl být dočasný. Nebo se pletu? A mám mu dát těch 150 tisíc? Co na to říkate? Mám ho ráda ale bojím se že mě podrazí.. :nevim:

Nedala bych mu je ani omylem, co to je za trotla, ze to bere jako samozrejmost..je hodne mimo panacek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
22.6.21 22:30

Znáte se krátce. Ne, nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
22.6.21 22:31

Já bych se s ním hlavně ihned po tom co by tohle na mě rozjel rozešla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35076

:lol: :lol: :lol: To bude trolling, to snad ani není možné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445

Ne a neznám nikoho, kdo by takhle rozdával peníze kamarádům. Jestli on jo, ať dá kontakt, ráda se seznámím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5762
22.6.21 22:32
@Anonymní píše:

Nikdy. Takové peníze bych nikomu nikdy nedalw, ani po letech vztahu. Neměla bych problém je investovat di bydlení, rodinného auta, dovolené, ale fyzicky nikdy nikomu.
A hodně bych zvažovala, jestli s tímhle vyžírkou chci cokoliv sdílet,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
22.6.21 22:32

Kdyby tě měl rád, tak ty peníze po tobě ani nebude chtít. Rozhodně bych mu nic nedávala. Moje důvěra v přítele by klesla na bod mrazu…už bych s ním nemohla být. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
22.6.21 22:33

Dej mu je a uvidis, jak rychle vezme caru. Me by nenapadlo se na neco takoveho zeptat ani manzela, bohajeho. A mezi prateli si rozhodne penize nerozdavame :mrgreen:

Normalni parazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
22.6.21 22:33

Taky se mi líbí ten výraz dat… Ano dat…

:lol: :lol: opravdu bys mi je dala. To je klidně můžeš dát třeba mě. :srdce:

Ono i půjčování dnes je velké riziko protože během 5 let půjde inflace minimálně o 15 procent nahoru… Spise o víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
22.6.21 22:34

Nedala, jste spolu krátce, už ho vidím jak by ti dal 200 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
22.6.21 22:35
@Anonymní píše:

Na.rat :roll: bych se s nim rozesla, s vyžírkou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat