Přítel chce dceru do péče, máme šanci?

Anonymní
2.6.18 16:22

Přítel chce dceru do péče, máme šanci?

Ahoj holky přišla jsem si k vám pro radu. Takže přeem chci říct že každá jsme nějáká ale toto je extrém teda alespoň z mého pohledu. přítel má dceru 10let… žije u matky která má ještě další tři děti, a dělá nám ze života peklo zadlužila přítele uplně ho dostala na dno, konečně se stoho dostal a žijeme spolu v domečku a máme se dobře, konečně Adélku si bere každý víkend a to si ještě bere další dítě které není jeho mám je obě moc ráda, taky mám děti, tak a ted to zásadní. přijela na víkend absolutně bez ničeho spodní prádlo neměla žadné kartáček?? co to je…Tak fajn šla jsem koupit kalhotky a kartaček, když jsem jí řekla at se svlečou a pujdou se koupat, tak prej ne że se koupali přece v neděli?? Byl pátek!!! okoupala jsem je dala večeři a ptám se Adélky kde dala ty kalhotky co měla na sobě odpověděla pod polštář na zítra??!! Když jsem je vytáhl tak to nebyly kalhotky prp desetiletou holku, ptala jsem se jí prej nemohla najit svoje vzala si od maminky letěli do koše!! dala jsem jim večeři a uložila ke spatnku..a ok přišel přítel tak sem mu to řekla, říkal že to ví tak jsme si o tom povídali masakr.. Rano sem zjistila že se jeho dcera Adelka počůrala a prej jí máma dává na noc plenu no masakr dobře… tak jsem se na to ptala přítele a ten mi říkal že jeho ex ho od dcery udřízla a měl pravu, prostě moc roho nevěděl, tak asi rok to tk fungovalo víkendy.. Měsíc nazpatel měla Adela problém ve škole a její matka dostala doporučení k psychologovi.. No když bych se do roho nezačala angažovat ja a přítel tal by tam jeho ex ani neozva
a nakonec to udělal ex.. Dneska za mnou přišla Adelka a plakala že nechce k mamince že chce byt tady že tu máme čisto nikdo na ní nekřičí a nikdo jí nebije???????? holky brečela jsem taky.. před tydnem možna dvěma byl přítel u ní a nafotil mi kejich domácnost.. zhrozila jsem se tak vam něco pošlu na ochutnávku a ptám se je možnost dostat dítě so péče otce?? Jinak dodávám že se o Adelu staral vzorně, ale musel se zbavut dluhu tak se jí nemohl věnocat pořad ale situqce už je víc jak dobrá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5732
2.6.18 16:38

Tak já si myslela, že máme doma binec. Právě jsem to přehodnotila. Máme luxusní pořádek a moc si toho vážím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
2.6.18 16:39

Uf, tak to je nálož… Začala bych hned jednat. Fotky bych schovala pro sociálku a soud. Je mi líto holčičky, je na prahu dospívání a čím déle v tomhle nehorázném prostředí a psychickém nátlaku bude, tím více se to do ní zakousne.
Zašla bych podat návrh na svěření do své /přítelovi/ péče k soudu a zároveň na Ospod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
2.6.18 16:40

A když otec žil s matkou dítěte, tak taky byla taková hospodyňka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
2.6.18 16:43

To je hnuj.. jak se u nas rika, bordel jak u ciganu :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 16:45
@Malaga píše:
A když otec žil s matkou dítěte, tak taky byla taková hospodyňka?

Ne ona bydlela u něj ae taková prej nebyla, to je pravě to, žil sní jen do roka dcery potom ho podvedla tak od ní odešel

• Citovat
  • Nahlásit
51975
2.6.18 16:47

Chudák ta malá v čem žije :?, začala bych to řešit navíc když holka tam ani nechce být, ve špíně se nikomu dobře nežije :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 16:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky přišla jsem si k vám pro radu. Takže přeem chci říct že každá jsme nějáká ale toto je extrém teda alespoň z mého pohledu. přítel má dceru 10let… žije u matky která má ještě další tři děti, a dělá nám ze života peklo zadlužila přítele uplně ho dostala na dno, konečně se stoho dostal a žijeme spolu v domečku a máme se dobře, konečně Adélku si bere každý víkend a to si ještě bere další dítě které není jeho mám je obě moc ráda, taky mám děti, tak a ted to zásadní. přijela na víkend absolutně bez ničeho spodní prádlo neměla žadné kartáček?? co to je…Tak fajn šla jsem koupit kalhotky a kartaček, když jsem jí řekla at se svlečou a pujdou se koupat, tak prej ne że se koupali přece v neděli?? Byl pátek!!! okoupala jsem je dala večeři a ptám se Adélky kde dala ty kalhotky co měla na sobě odpověděla pod polštář na zítra??!! Když jsem je vytáhl tak to nebyly kalhotky prp desetiletou holku, ptala jsem se jí prej nemohla najit svoje vzala si od maminky letěli do koše!! dala jsem jim večeři a uložila ke spatnku..a ok přišel přítel tak sem mu to řekla, říkal že to ví tak jsme si o tom povídali masakr.. Rano sem zjistila že se jeho dcera Adelka počůrala a prej jí máma dává na noc plenu no masakr dobře… tak jsem se na to ptala přítele a ten mi říkal že jeho ex ho od dcery udřízla a měl pravu, prostě moc roho nevěděl, tak asi rok to tk fungovalo víkendy.. Měsíc nazpatel měla Adela problém ve škole a její matka dostala doporučení k psychologovi.. No když bych se do roho nezačala angažovat ja a přítel tal by tam jeho ex ani neozva
a nakonec to udělal ex.. Dneska za mnou přišla Adelka a plakala že nechce k mamince že chce byt tady že tu máme čisto nikdo na ní nekřičí a nikdo jí nebije???????? holky brečela jsem taky.. před tydnem možna dvěma byl přítel u ní a nafotil mi kejich domácnost.. zhrozila jsem se tak vam něco pošlu na ochutnávku a ptám se je možnost dostat dítě so péče otce?? Jinak dodávám že se o Adelu staral vzorně, ale musel se zbavut dluhu tak se jí nemohl věnocat pořad ale situqce už je víc jak dobrá

A toho si ten otec všimnul až nyní?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 16:52
@Anonymní píše:
a nakonec to udělal ex.. Dneska za mnou přišla Adelka a plakala že nechce k mamince že chce byt tady že tu máme čisto nikdo na ní nekřičí a nikdo jí nebije???????? holky brečela jsem taky.. před tydnem možna dvěma byl přítel u ní a nafotil mi kejich domácnost.. zhrozila jsem se tak vam něco pošlu na ochutnávku a ptám se je možnost dostat dítě so péče otce?? Jinak dodávám že se o Adelu staral vzorně, ale musel se zbavut dluhu tak se jí nemohl věnocat pořad ale situqce už je víc jak dobrá

A toho si ten otec všimnul až nyní? 9 let splácel dluhy?

• Citovat
  • Nahlásit
2668
2.6.18 16:55

Nějak se v tom ztrácím.

1. Dcerka k vám jezdí už nějaký čas, jestli to chápu dobře, a až teď jste zjistili, že na noc mívá plenu? Nikdy předtím žádná nehoda?
2. V kolika letech od nich odešel?
3. Jak dlouho už se s dcerou vídá intenzivněji? A jak často to je? Je to dáno soudem nebo dohodou mezi rodiči? Zkusili jste se dohodnout s matkou na tom, že by u vás byla častěji?
4. Dcera už je dost velká, aby se s ní dalo rozumně mluvit. Pokud chodí už s něčím k psycholožce, probrala bych tam i další věci a poprosila o nějaký posudek (možné násilí ze strany matky).
5. S fotkama bordelu si nepomůžeš. Že nemají poskládané prádlo ve skříních nikoho moc zajímat nebude.

Samotný bordel v bytě a pochybné hygienické návyky a to, že k otci jezdí nevybavená, myslím na nějakou změnu péče nejsou pravý argument. Zvlášť když se nějakou delší dobu otec moc s dcerou nezabýval, byť kvůli pracovnímu vytížení. Řešila bych především s dcerou tu zmínku o bití/křiku a zjišťovala, jak to doma funguje po této stránce.

Mimochodem, pokud má její matka 3 další děti a moc to nezvládá, není vyloučené, že uvítá, pokud větší část péče o dceru ex převezme i bez zásahu soudu…

Příspěvek upraven 02.06.18 v 17:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922

Ja upřímně nechápu jak může být ženská takový prase. :poblion: Zazadala bych si o svěření dcery do péče a ať jde na Ospod. Jinak partner si nevšiml s kým si dělá dítě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:

Za sebe bych chtěla dítě do péče. Určitě.
Jinak scéna s kalhotkami může být úplně jinak, fotky masakr. Ale že to otec neviděl dřív ( a nechal dítě v tom žít) moc nechápu. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
A toho si ten otec všimnul až nyní?

Ne on o tom věděl ale co mohl dělat když ho obrala o všechno neměl nic a musel pracovat celé roky a zil na pokraji chudoby aby se vysekal z dluhu a mohl si jí do péče vzít, vzdyt on pracoval od trí od rana do 6do večera aby mohl začít s čistým štítem a na základě toho vytvorit zázemí pro jeho dceru? od jí do péče nedostal dříve právěcproto že neměl pro ní nic.. dělal pro ní všechno ale nemohl si jí vzít! Teď už všchno pro ní má má svůj pokoj jen pro sebe zázemí pro ní má, ale dříve to nešlo.. to je zase na delší psaní…

• Citovat
  • Nahlásit
2668
2.6.18 16:56
@Anonymní píše:
Ne ona bydlela u něj ae taková prej nebyla, to je pravě to, žil sní jen do roka dcery potom ho podvedla tak od ní odešel

Takže se s ní pořádně nestýkal jak dlouho? Těch 9 let? Kdy se o ní začal zajímat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.18 17:11

Tak jinak, já sem s Adélku na noc neměla, psala jsem ex tohle věděl ale nevím proč to nechal tak daleko zajít, odešel od ní když jeho dcera mela rok jako spráskany pes, já s přítelem žiju necejej rok v jedné domácnosti a ne nevšimla jsem si tože Adela ty počůrany pleny schovávala pod madrace postele! Já nevím jak to fungovalo dřív nežila jsem tam, Adéla má deset let, ale podle toho jak se chová nevím něco je špatně, ona o tom mluvit nechce když mela ve skole problém tak to nikomu nechtěla říct a vyšlo najevo že donesla do skoly nůž a že zbila dvě spolužačky a do sešitu napsala učitelka je pi*a… U soudu se sohodl s x že si jí bude brát kdy bude chtít alimenty dává na ruku q to 7000mesíčne má davat 4000kč.. Premluvila jsem ho aby po ní chtěl doklad nebo aby to posílal přez účet. Ne ona jí dát nechce říkala že jí doma potřebuje že je to její dítě, ano on možna zanedbal dost věcí ale na úkor roho aby teď byla snáma..já jsem jejo ex viděla sestkrat a stoho dvakrát na me zavolala policii že prej jsem jí ja udajně napadla.. No komedie přitom to nakonec sama stahla.. Poškrábala mi klíčem auto..roztříhala oblečení co sem koupila adéle protože to co mela se nedalo mosit, Adéla říkala že jí máma sala pomlazkou jen proto že se šptně utřela. když v patek přijede moc se semnou nebqví uhejba pohledem a nechce semnou mluvot ze je doma všechno vpořadku, ale když se jde koupat tak ja musím odejít predemnou se nesvlékne nevím co si o tom myslet..Přítel neděla metvého brouka jak se zdá.. oprqvdu se snaží to řešit.. jen nevěděl kam se obratit a já v tom taky neumím chodit proto jsem prisla za vama pro radu jak postupovat…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama