Přítel chce denně sex, jinak je naštvaný

7
27.11.19 21:50

Přítel chce denně sex

Ahoj, co si myslíte o tom když přítel chce denně sex?
Připadá mi to jako nutnost splnit to za ten den jen aby nebyl naštvaný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1677
27.11.19 21:53
@Ariašovo píše:

Jestli to trvá léta tak to už je nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
27.11.19 21:56
@Ariašovo píše:

Asi má rád sex. No a ty zase tolik ne… Nakolik jste v tomto dlouhodobě kompatibilní je už otázka na vás dva. Jestli děláš cokoliv jen proto, abys mu byla po vůli a on chudák nebyl naštvaný, tak se spíš zamysli nad sebou proč to děláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.19 21:57

No jsme spolu 13 let, vždy chtěl skoro vždy… ale poslední dobou to je horší. Chce opravdu každý den ať me bolí břicho, řekne ze mužu oral :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.19 21:58

Má rad sex až moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6369
27.11.19 22:00

Tak pokud mu na tobě záleží tak naštvaný nebude když mu vysvětlíš že každý den je na tebe moc já mám problém zase že s přítelem spolu skoro vůbec nemáme sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.19 22:03

@lovean já mu říkám ze mám zrovna bolesti bricha( teď v noci přišla m/s) ale je mu to jedno, mám z toho jen špatnou náladu už.
Je jak nadrbanej furt..
A ještě vydrží takovou dobu… holky možná se vám to zda blby ze si stezuju ale fakt mám už nervy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 22:03
@Ariašovo píše:
No jsme spolu 13 let, vždy chtěl skoro vždy… ale poslední dobou to je horší. Chce opravdu každý den ať me bolí břicho, řekne ze mužu oral :potlesk:

Ma ruce, ne? :mrgreen:…Kazdy den by me mohlo, to uz mame za sebou. Nerikam, ze se obcas nestane, ale tak ctyri dnyv kuse max a uz si davame,,high five,, :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.19 22:06

@wildcherry no on si mysli ze od toho má me. Jenže já už si připadám jak s***** pana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 22:07
@Ariašovo píše:
@lovean já mu říkám ze mám zrovna bolesti bricha( teď v noci přišla m/s) ale je mu to jedno, mám z toho jen špatnou náladu už.
Je jak nadrbanej furt..
A ještě vydrží takovou dobu… holky možná se vám to zda blby ze si stezuju ale fakt mám už nervy

Ted beze srandy, chapu te.Nasi velmi dobri, blizci znami, se kvuli tomu rozvedli.Po 11letech. Ona ro uz nezvladala a ro nemeli deti, jen litani kolem baraku,prace.On je uz znova zenaty a bova zena, ta si po par letech (3cca) utira taky pot z cela.Taky jeste bez deti.Ty deti zduraznuji, protoze ldy jindy to zvladat, nez prijdou fakt starosti.Je proste on tak moc naruzivy, kolikrat jsme o tom mluvili, ale proste to tak ma :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 22:09
@Ariašovo píše:
@wildcherry no on si mysli ze od toho má me. Jenže já už si připadám jak s***** pana

Jako nedivim se ti :?.My taky spolu 13let, sex vsechno porad skvely, ale predstava, ze kazdy den. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6369
27.11.19 22:12

@Ariašovo no je to těžké pokud to chlap nechápe to bych asi nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.19 22:13

@wildcherry to je síla.. no on by taky mohl furt a dlouho.. jeste nakoupil erotickej kalendar za 5 tisic.
Fakt je nadrbanej Jak dvacitka.. prijde ze smeny nalitano 17 km 10 h v praci a on chce… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53077
27.11.19 22:20

Každý den snad sex potřeba není. :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 22:21
@Ariašovo píše:
@wildcherry to je síla.. no on by taky mohl furt a dlouho.. jeste nakoupil erotickej kalendar za 5 tisic.
Fakt je nadrbanej Jak dvacitka.. prijde ze smeny nalitano 17 km 10 h v praci a on chce… 8o

Jako bud vsechna cest 8o, nebo uz je to diagnoza a nedivila bych se, kdyby ano.Ti zmani, jak jsem psala, s tim nekde byli a resili to, diagnozu dostal. Podrobnosti ale neznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat