Přítel chce dítě, ale nechce mě

Smazaný anonym
4.4.17 12:59

Pritel chce dite ale nechce me

Ahoj. Mame s pritelem dost vazne problemy, jsem tehotna. Proste se uz uplne nenavidime, duvodu je mnoho, on je ze me na nervy, a to az tak ze obcas rozbiji veci v byte (prokopla skrin, rozbita televize atd..). Kdyz ho rozcilim vzdycky zacne hrozne kricet a rozbijet veci. Na me ruku nikdy nevztahl. Ja nerikam ze jsem bez viny - uznavam ze jsem zla a zit se mnou je tezke. Jsem problematicka osoba. A ted k dotazu: nevim co mam delat. Pritel ma dobrou praci a dokaze me i dite zabezpecit, kdybychom se rozesli nemela bych nic moc a nedokazu si predstavit jak bych dite uzivila. On mi nakonec ted rekl ze uz me nechce a ze me nenavidi, ale ze chce zustat kvuli diteti. Mam s nim zit kvuli diteti nebo proste se s nim rozejit? Co byste delali?

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

Doe_Jane
4.4.17 13:02

Opak lásky není nenávist, možná by bylo dobré zkusit se zajít někam poradit

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 13:04

No, rozhodne bych si nedelala dite s takovym raplem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 13:04

Chudák dítě, to bude mít podařený rodiče :roll: Zajděte někam k psychologovi, třeba poradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
4.4.17 13:05

A ty ho milujes? Jestli ano, proc se chovas problematicky? Co se srovnat a zkusit zit nejak v souladu, nez ho provokovat apak premyslet, zda odejit nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
5707
4.4.17 13:07

Co odjet na týden dva k rodičům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14394
4.4.17 13:09

Jestli nejsi schopná se sama uživit tak bych přestala prudit a sklapla hubu. Pokud se uklidní i partner tak bych zkusila na vztahu zapracovat. Přesně jak už někdo napsal, opakem lásky není nenávist, ale lhostejnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
4.4.17 13:09

Být spolu jen kvůli dítěti je cesta do pekel… vím, že to není jednoduché, ale snažila bych se postavit na vlastní nohy, rozejít se a nějak se domluvit na péči o dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
4.4.17 13:10

Vztah je o toleranci, respektu a úctě k tomu druhému. Ty jsi zlá, on vzteklý. Proč jsi na něj zlá? Proč je z tebe na nervy? Jak se chová, když jste v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11911
4.4.17 13:10

@Nymphetamine no to je hezké, že víme, co bys dělala nebo nedělala ty :mrgreen: a dál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 13:11

A ty nejsi schopná uživit sebe s dítětem, nebo ani sebe? Protože mi přijde že neuživíš ani sebe. Kdyby jo, tak odejdeš a požádáš partnera o výživný, až bude potřeba.

Sama jsi napsala že nejsi úplně psychicky normální, zajdi k psychiatrovi, ať pak nedeptáš dítě. Protože mateřství vyžaduje klid, trpělivost a sebeobětování. Jestli neumíš vyjít s dospělým člověkem, jak chceš vyjít s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 13:12

A co mu děláš? Co ho dohání k takovému chování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
4.4.17 13:25

No ani nevím, co napsat. Přijde mi, že jste oba trochu mimo. Proč se chováš, jak se chováš a jsi zlá, když si uvědomuješ, že zlá jsi :nevim: Jeho reakce nedokážu hodnotit. Vytáčíš ho tak, že demoluje byt? Nebo to také dělá jen tak "ze srandy? :nevim: No a co nechápu už vůbec je, jak lidé, kteří se nenávidí spolu můžou počít dítě. Jako vy se nenávidíte a milujete se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10441
4.4.17 13:33

Pokud ani jeden nemáte chuť zachovat a zlepšit váš vztah kvůli vám, ale chcete to pouze pytlíkovat proto, že se nesluší rozbíjet rodinu s dítětem, pak je to cesta do pekel.

Ty dítě chceš? Zkoušeli jste se bavit o tom, jak by probíhala péče, výchova a vůbec „dělba“ dítěte po rozchodu? Máš kam jít? V kolikátém jsi týdnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23152
4.4.17 13:39

To bych sla radsi na potrat, protoze uz ted nejste rodina a stejne se driv nebo pozdeji rozejdete Takze by sis mela srovnat co nejdriv, zda se o to dite dokazes postarat sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama