Přítel chce jet z ex na dovolenou k moři

28
11.2.21 08:40

Přítel chce jet z ex na dovolenou k moři

Ahoj všem už sem bezradná, už sem v takových koncích že píšu o radu vám jak se mám zachovat. S přítelem už jsme spolu pomalu 3 roky a 3 roky už není z bývalou, všechno klape rozumíme si ale teď přišel z nápadem že pojede v o prázdninách z bývalou na týden k moři prostě mi to oznámil že se tak dohodli po mě chce nějaký kompromis :zed: S bývalou se vídají už přes rok jezdi jako parta k vodě okey to beru ale aby sní sám jel k moři to my nepříjde normální! Mám nervy že bych sto chutí někoho zabila! SETKAL SE NĚKDO S TAKOVÝM PROBLÉMEM TAKY? že nejsem jediná :D Prosím :dance: :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
62248
11.2.21 08:43

Byl by z něj ex 🤣 jako parta ok, ale sám s ní k moři, to bych nedala. Když s ní tak chce být, tak ať jde, no..

• Nahlásit
2529
11.2.21 08:44

Ja dokazu mit pochopeni pro ledasco, ale tohle uz je pro me za hranou. Rekla bych mu tudiz, ze mu v dovolene s ex branit nebudu a jiste si to tam uziji, ale byla bych rada, kdyby si spolu s kufrem na dovolenou zabalil i zbytek svych veci. Uz jsem takle jednoho k ex poslala, bez scen, bez slz, s chapavym usmevem, celkem cumel a asi na ten vyraz nikdy nezapomenu :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.02.21 v 08:46

• Nahlásit
14037

8o 8o 8o
To jako fakt? Být na tvém místě, tak už je to i můj ex :P

• Nahlásit
1036

U mě by to neprošlo a chlapa by to ani nenapadlo. Ještě bych vzala, kdyby jeli jako celá parta, ale tohle je fakt divný. Ptala ses proč nevezme tebe?

• Nahlásit
9600
11.2.21 08:51

Tak to bych nedala :mrgreen:

• Nahlásit
28
11.2.21 08:51

Ptala jsem se ho a on my na to odvětil že jsme spolu byli minulí rok.

• Nahlásit
19141
11.2.21 08:52

S manželovýma ex se běžně navštěvujeme, neřeším, že s něma zajde občas na kafe. Ale říct mi, že s některou pojede na týden sám na dovolenou, tak mu rovnou sbalím věci, ale všechny. To je hardcore i na mě…

• Nahlásit
1636
11.2.21 08:52

@Linda23b A kdybys ty vyrazila s bývalým anebo s dobrým kamarádem na týden k moři, to by mu vadilo nebo ne?

• Nahlásit
138
11.2.21 08:53
@Linda23b píše:
Ahoj všem už sem bezradná, už sem v takových koncích že píšu o radu vám jak se mám zachovat. S přítelem už jsme spolu pomalu 3 roky a 3 roky už není z bývalou, všechno klape rozumíme si ale teď přišel z nápadem že pojede v o prázdninách z bývalou na týden k moři prostě mi to oznámil že se tak dohodli po mě chce nějaký kompromis :zed: S bývalou se vídají už přes rok jezdi jako parta k vodě okey to beru ale aby sní sám jel k moři to my nepříjde normální! Mám nervy že bych sto chutí někoho zabila! SETKAL SE NĚKDO S TAKOVÝM PROBLÉMEM TAKY? že nejsem jediná :D Prosím :dance: :nevim:

Já nestačím zírat. 8o 8o Proč by měl jezdit se svou ex k moři??? Spíše se svou partnerkou by měl jet k moři, ne? Řekni mu, že tohle nechceš, že se ti to nelíbí, že není důvod, aby s ní jezdil, že ty jsi jeho partnerka, tak ať tráví čas někde s tebou, ne se svojí bývalou. A pokud bude mít kecy, že chce jet a i přesto, že jsi mu to řekla, se rozhodne, že pojede, sbal mu kufry a řekni mu, ať se nevrací. Protože tohle není normální. On musí být totální idiot, že s ní chce jet, když má tebe. Tohle snad ani není možný… 8o 8o 8o

• Nahlásit
37
11.2.21 08:55

@Linda23b kompromis ano, jedu s Vámi.

• Nahlásit
1994
11.2.21 08:56

A má s ni děti?

• Nahlásit
5244

Až bude balit ať zabalí rovnou všechno a už se nevrací. Tady něco smrdí.

• Nahlásit
3257

@Linda23b udělala bych rázný krok, nejspíš by se z něj stal ex. Tohle bych netolerovala ani omylem. I to ježdění s partou, předpokládám bez tebe, by mi vadilo. Partnerkou jseš Ty, tak Ty ho máš doprovázet. On tě má představit a začlenit.
Mrzí mě to, ale dkoto bych řekla, že. Jsou spolu nebo minimálně plánují spolu zas být. Ale zatím to nehrotí, dokud jseš v klidu. Zatim má komfort na obou frontách.
A argument, že. Jste spolu byli loni? No tvl :poblion:

• Nahlásit
7254
11.2.21 08:57

Tak ho pust proste k vode :mrgreen: at si jede.

Opravdu chces partnera s takovymhle myslenim? Bud te s ni podvadi a nebo je to absolutni pako. Ona taky asi nebude normalni. Ze by nebyli normalni oba? Hmm, myslim, ze spis spolu neco maji :think:

Najdi si nekoho, kdo bude chtit travit dovolenou s tebou a nedoprosuj se ho

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat