Přítel chce jít na party, já jsem ve 36tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 15:22
Pritel chce jit na party, ja ve 36tt

Ahoj, prijde vam normalni, ze chce partner jit na party, ktera je do rana (hodne do rana, treba do 6ti), kdy nebude druhy den schopny nic dělat, kdyz jsem ve 36 skoro 37tt a hrozi mi predcasny porod kvuli cukrovce? Myslela jsem si, ze jde s kamosem jen na na 2 piva a kdyby neco, bude na telefonu a pak prijde brzy domu, ale on mi jasne řekl, ze se chteji ozrat. Takže jsme se pohadali, on to zrusil, je na me nastvany a jsem pry stíhačka a zrovna ten den porodim. Podle me to bere na lehkou vahu, ale sama nevim, jestli to neprehanim. Jsem prvorodicka a chci prostě mit jistotu, ze tu pro me ten posledni mesic bude. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11016 příspěvků 01.09.19 15:24

Přeháníš. Můžeš rodit dneska nebo zítra až bude v práci. A nebo taky za měsíc.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 01.09.19 15:24

Jsi už ve 36.tt takže žádná katastrofa. Byla by si radši, kdyby ti lhal a řekl ti, že je třeba já nevím v práci?
Co máš jako tak hroznýho na práci, že on ti s tím bude muset pomoc? Jeden den se nic nepokazía uděláte to společně druhý den.
Mnohem víc, než přítelova párty ti uškodí ten stres,,který z toho děláš.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 01.09.19 15:25

Prehanis.

carsa
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 01.09.19 15:27

Ano, přeháníš. U prvorodičky se to sice dá pochopit, ale měla jsi ho nechat jít

Anny A
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 01.09.19 15:28

@lleennttiillkkaa @P4ja
Na praci nic nemám. Ale kdybych zacala rodit, aby byl schopny tam bejt a ne byt ozralej 2 dny do nemoty. Chci mit jistotu, ze mu muzu kdykoliv zavolat a on se mnou pojede do porodnice. Nebo aby tam prijel ve stavu aby ho tam vubec pustili.

Příspěvek upraven 01.09.19 v 17:46

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 01.09.19 15:30

Přeháníš, porodit můžeš kdykoliv a i kvůli stresu

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8405 příspěvků 01.09.19 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj, prijde vam normalni, ze chce partner jit na party, ktera je do rana (hodne do rana, treba do 6ti), kdy nebude druhy den schopny nic dělat, kdyz jsem ve 36 skoro 37tt a hrozi mi predcasny porod kvuli cukrovce? Myslela jsem si, ze jde s kamosem jen na na 2 piva a kdyby neco, bude na telefonu a pak prijde brzy domu, ale on mi jasne řekl, ze se chteji ozrat. Takže jsme se pohadali, on to zrusil, je na me nastvany a jsem pry stíhačka a zrovna ten den porodim. Podle me to bere na lehkou vahu, ale sama nevim, jestli to neprehanim. Jsem prvorodicka a chci prostě mit jistotu, ze tu pro me ten posledni mesic bude. :roll:

Ty jo ani nevím… Já byla připravena volat sanitku, kdykoliv. Nějak jsem tohle moc neřešila. Zas si těhotná, tolik naštvanej být nemusel no.

Lu1234
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 1 inzerát 01.09.19 15:31

Záleží jak jste doma nastavení. Mně třeba prijde samo o sobě hrozné, že se „jde ožrat“ :roll: viset někde do 6 do rána s flaškou mi prijde jako ubohost nehledě na vaše těhotenství, je to z mého pohledu primitivní nedospělé chování. Takže mně by to vadilo, i kdybych nebyla těhotná… (Neříkám v 18, ve 20… nevím kolik vám je. Nám bylo 30, takže to beru k tomuto věku a že už máme děti…)

Martina D.
Závislačka 2638 příspěvků 01.09.19 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj, prijde vam normalni, ze chce partner jit na party, ktera je do rana (hodne do rana, treba do 6ti), kdy nebude druhy den schopny nic dělat, kdyz jsem ve 36 skoro 37tt a hrozi mi predcasny porod kvuli cukrovce? Myslela jsem si, ze jde s kamosem jen na na 2 piva a kdyby neco, bude na telefonu a pak prijde brzy domu, ale on mi jasne řekl, ze se chteji ozrat. Takže jsme se pohadali, on to zrusil, je na me nastvany a jsem pry stíhačka a zrovna ten den porodim. Podle me to bere na lehkou vahu, ale sama nevim, jestli to neprehanim. Jsem prvorodicka a chci prostě mit jistotu, ze tu pro me ten posledni mesic bude. :roll:

Já myslím, že toho zase tak moc nechceš, přítel je tak trochu nevyzrálej…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 01.09.19 15:32

@Anny věř, že když náhodou začneš rodit, což je u prvorodičky nepravděpodobný, tak se tak rychle probere, že se budeš divit. Navíc dáse zavolat taxík, sanitka, někdo z kamarádů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 15:32

@ka2ka
Právě… A mě stresuje predstava, ze by nemohl k porodu dorazit.

BrnackaM
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 01.09.19 15:33

I kdybys začala rodit, tak než porodíš, tak on stačí vystřízlivět. Navíc pokud přijde v 6, tak max. prospí dopoledne a odpo už by kdyžtak řídit mohl. Jsi fakt stíhačka.

NinaU.
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 01.09.19 15:34

@Anny A
Tak do porodnice tě kdyztak odveze někdo jiný, případně sanitka. A on by se tam nakonec taky nejak dostal, možná by z toho i vystrizlivel. Ale snad se může taky jít pobavit, ne?

Halamka
Závislačka 4142 příspěvků 01.09.19 15:34

Tak si zarid zálohu na odvoz. Ať máš klid. Nebo sanitku. Nebo taxi. Možnost máš. A může se stát, že i když střízlivý, nebude v dosahu a stejně si budeš muset poradit…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek
Reklama