Přítel chce po 2 letech otevřený vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
31.10.21 17:40

Přítel chce po 2 letech otevřený vztah

Ahoj slečny/ maminky,

už něco přes 2 roky jsem ve vztahu se svým přítelem(on 27 let, já 22 let). Je to fajn člověk - podnikatel, sportovec, fešák a na svůj věk vyspělý, spolehlivý a férový. Poznali jsme se ještě před covidem na studentské akci v Praze, kde nás kvůli sportu který oba děláme seznámila vzájemná kamarádka.

Už jsem ho trochu popsala, ale je to prostě do puntíku můj typ - proto mezi námi přeskočila jiskra a rychle jsme si padli do oka. Za mě musím říct že jsem s ním prožila zatím zdaleka nejlepší vztah a nejkrásnější období mého života. Není s ním nuda, věnuje mi pozornost a umí mě příjemně překvapit, ať už darem, výletem nebo nějakým spontáním zážitkem. Mám ho opravdu ráda. Ale teď k věci…

Když jsme se dávali dohromady, přítel se během flirtování v nadsázce párkrát zmínil, že se budu muset hodně snažit abych mu jako partnerka stačila. Když jsme o tom mluvili, říkal že by si dokázal představit otevřený vztah nebo třeba i vztah s více ženami. Brala jsem to jako takové žertování a popichování, ale teď se zdá že na tom byl kus pravdy…

Ve čtvrtek se vrátil z pracovní cesty v Asii. Znáte to… byla jsem na něj natěšená, připravila jídlo a jenco dorazil domů jsem na něj skočila. Prožili jsme spolu krásný večer. Následující ráno ale mělo o dost hořčí nádech…

U snídaně mi řekl že už nějakou dobu přemýšlí o otevřeném vztahu. Vysvětloval, že to má být jen o sexu a že si mě nadále velice váží a vidí se mnou svojí budoucnost. Řekl ale, že ho láká sex s jinými ženami, že si momentálně nepřipadá uspokojený a že to má negativní vliv na jeho psychiku. No, nesu to dost špatně. Dost jsme se pohádali a já z toho jsem do teď nesvá a špatná. Strávila jsem víkend u rodičů a brečela, hodně jsem brečela.

Několikrát mi volal, ale mluvili jsme spolu jen krátce. Po telefonu mi řekl že to co řekl platí, že mě má stále rád a že se mnou vidí budoucnost. Když jsem se ho ptala, ujistil mě že nejde o nevěru, a že právě proto mi to říká dopředu. Přísahal že mě nepodvedl a že chce i nadále jednat upřímně a na rovinu. Nabídl že pro mě přijede, ale to jsem odmítla.

Co tak vím, otevřené vztahy většinou nefungují a vedou k rozchodům. Probírala jsem to i s kamarádkou. Její názor je takový že chlapa jako je on jen tak nenajdu a že bych na to měla přistoupit. Asi má pravdu…kromě tohoto spolu vycházíme až na pár hádek o banálních věcech dobře. Vychází dobře i s mojí rodinou - hlavně s mámou a sestrou. Neřekla jsem jim o tom ani muk, ale máma něco tuší. Stále jsem z toho na mizině a nevím co dál. Při studiu u něj bydlím a máme společné přátele. Pomáhá mi, podporuje mě… ach jo…

Absolutně mi to zničilo sebevědomí a mám o sobě obrovské pochyby. Moc jsem se snažila s ním budovat krásný vztah a optimisticky si s ním představovala zbytek života… prostě nevím co dělat dál.

Mohlo by to fungovat nebo to mám utnout?

Připadám si jako malá a nezkušená holka. Už asi hodinu tu sedím a přemýšlím jestli to celé mám odeslat…budu upřímně vděčná za všechny názory, rady, zkušenosti… :srdce: :,(

Stáňa, 22 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.10.21 17:44

Nám funguje otevřený vztah báječně, jen raději anonymně, on to Ontar tak úplně neví.
Díky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
797
31.10.21 17:44

Buď se s tím smíříš nebo to utneš.
On ti narovinu řekl, jak tom vidí a chce. Pokud se to neshoduje s tvým názorem, tak to nemá cenu. Podle toho, co píšeš, tak u něj bych si byla skoro jistá, že by tě podváděl za zády, protože ti řekl, že není spokojený.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31373
31.10.21 17:51

Bude článeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
31.10.21 17:52

Utni to. Kdybys byla stejně založená, tak by to asi tak moc nevadilo, ale nejsi.
Zkusila ses ho zeptat, jak by se tvářil, kdybys chtěla taky ten otevřený vztah? A určitě mu řekni, že se cítíš neuspokojená, to mu zaručeně zvýší tlak. :P

Já bych se s ním rozešla. Co jsou platné všechny jeho plusy, když tohle je tak zásadní, že to přebije úplně všechno. :? To nepřekoušeš. Chvíli možná jo, ale pak Ti začne docházet, se se dělíš o partnera a s dalšími ženami a přestaneš to dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2919
31.10.21 17:52

Chlapec je zřejmě tzv. zásuvkový typ. A ty mu to máš posvětit, díky, to bych nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
31.10.21 17:53

@STana99
Jo, spolehlivý, vyspělý a férový není. Je to zmetek, pusť ho k vodě. V Asii si nejspíš pustil svůj přívěšek na špacír. Ne, to bych v 22 letech jako mladá a svobodná NETOLEROVALA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
31.10.21 17:54

Jestli na otevřený vztah nemáš vnitřní nastavení (což myslím většina ženských nemá), tak vezmi nohy na ramena a rychle pryč, byla bys jen nešťastná. Ono bohatě stačí, že se poměrně dost chlapů jaksi snaží o otevřený vztah tak nějak na tajňačku. Tenhle ti to ale naservíroval rovnou. A navíc je v ještě dost nevybouřeném věku. Pošli ho do háje a dál se netrap. Jsi ještě hodně mladá a pro takového je tě škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23312
31.10.21 17:55
@Mango_Lassi píše:
Bude článeček.

V úterý.
Zítra vyjde článek „Matka opustila otce, ten se vrátil do Vietnamu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23312
31.10.21 17:56
@ropucha 02 píše:
Chlapec je zřejmě tzv. zásuvkový typ. A ty mu to máš posvětit, díky, to bych nechtěla.

Když nebude jiná k mání, tak bude stále k mání zakladatelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23312
31.10.21 17:57
@Russet píše:
@STana99
Jo, spolehlivý, vyspělý a férový není. Je to zmetek, pusť ho k vodě. V Asii si nejspíš pustil svůj přívěšek na špacír. Ne, to bych v 22 letech jako mladá a svobodná NETOLEROVALA.

Tam oblažil jiné. Ještě bych si nechala udělat test na pohlavní choroby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
31.10.21 17:58
@topazio píše:
Tam oblažil jiné. Ještě bych si nechala udělat test na pohlavní choroby.

Pozdě. Už dováděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5187
31.10.21 18:09
@Anonymní píše:
Nám funguje otevřený vztah báječně, jen raději anonymně, on to Ontar tak úplně neví.
Díky ;)
:P :P :P :palec: pobavilas
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5187
31.10.21 18:10
@Mango_Lassi píše:
Bude článeček.

Jj, nejmíň dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2919
31.10.21 18:15
@topazio píše:
Když nebude jiná k mání, tak bude stále k mání zakladatelka.

Správně. Bude mu dělat základnu, kam se může vracet jeho bojový letoun 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat