Přítel chce sex a já ne...

Anonymní
21.2.21 17:44

Pritel chce sex a ja ne...

Ahoj,

Mam takový problém nevím komu to řešit.
Partner chce sex ale musí být po jeho tzn. pouze tehdy když má chuť on…když ho prosím ze jsem třeba unavená ze zitra tak se urazi a je doma pak strašný dusno…zkoušela jsem s nim o tom mluvit ale bez úspěchu :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LD1
244
21.2.21 17:47

Udělej z něj bývalého přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
21.2.21 17:55

Takhle nějak jsem to měla s ex.. Já chtěla, on ne. Nesedli jsme si v sexu a měli jsme ho tak jednou za 3 měsíce (pro mě žalostně málo) a nakonec on si našel milenku a následoval rozchod.
Zkuste si o tok normálně promluvit a když to nepomůže, tak se asi nic moc dělat nedá. :nevim:
Akorát se oba budete trápit nebo nakonec taky třeba dojde na milenku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 18:01

@Dinocco zkusim ale je v tomhle jesitnej podle něj je normální ze chce sex vyhovuje nám to v sexu akorát je problém ze když chce on tak to musí být…ja si to taky chci užít

• Citovat
  • Nahlásit
3922
21.2.21 18:05
@Anonymní píše:
Ahoj,Mam takový problém nevím komu to řešit.
Partner chce sex ale musí být po jeho tzn. pouze tehdy když má chuť on…když ho prosím ze jsem třeba unavená ze zitra tak se urazi a je doma pak strašný dusno…zkoušela jsem s nim o tom mluvit ale bez úspěchu :dance:

Tak záleží, jak moc a často nechceš. Pokud je zo 3× do týdne, chápu ho.
Pokud máte potřebu nastavenou jinak, bude to dělat problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
21.2.21 18:14
@Anonymní píše:
@Dinocco zkusim ale je v tomhle jesitnej podle něj je normální ze chce sex vyhovuje nám to v sexu akorát je problém ze když chce on tak to musí být…ja si to taky chci užít

Budete si muset oba vyjít vstříc. Jinak budete oba nespokojení a projeví se to pak na celkovým vztahu.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
23894
21.2.21 18:14
@Anonymní píše:
@Dinocco zkusim ale je v tomhle jesitnej podle něj je normální ze chce sex vyhovuje nám to v sexu akorát je problém ze když chce on tak to musí být…ja si to taky chci užít

Ne, nemusí. Pokud máš nějakou hrdost, tak nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
21.2.21 18:40

Takovýhle jednání mi připadá ubohý :( Asi bych to ve vztahu nepřekousla ani kdyby byl jinak milionovej :roll: a to si nějak nedovedu představit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
21.2.21 18:41

A co by dělal, kdybys byla těhotná a neměl sex 9 měsíců… To by byl taky naštvaný a nebo chodil jinam?!?! :nevim: :mrgreen:
Takového chlapa bych nechtěla. Nejsi prostitutka abysmela sex na povel. :nevim:
Buď to pochopí a nebo pá pá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
21.2.21 19:14

Tak ono záleží hlavně na tom, jak často je zakladatelka a „unavená“. Jestli pravidelně 5 a více dní v kuse, tak se příteli nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24197
21.2.21 19:18

Tak ono asi záleží, jak často to děláte a jak často to odmítáš :nevim: když mu řekneš ne jednou do měsíce, tak se to asi dá pochopit, když třeba ví, žes toho měla v práci moc…
Jestli v podstatě pořád, tak zase chápu jeho frustraci. Mě kdyby chlap odmítal, byla bych taky vzteklá. Tak holt bude jednou za čas nabrucenej, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
21.2.21 19:24

A k čemu tě zakladatelko teda má? Pro vyšší spotřebu toaletního papíru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
21.2.21 19:28

To je dost málo informací na to aby jsme tě mohli politovat nebo nadávat na přítele.

Každopádně krom toho, že si tu vyslechneš, že se s ním máš rozejít, protože tohle nemáš za potřebí, ti je tahle diskuze k prdu… Vaše problémy nevyřešíme a tvého přítele nepřivedeme k rozumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
21.2.21 19:35
@PeBa12 píše:
To je dost málo informací na to aby jsme tě mohli politovat nebo nadávat na přítele.Každopádně krom toho, že si tu vyslechneš, že se s ním máš rozejít, protože tohle nemáš za potřebí, ti je tahle diskuze k prdu… Vaše problémy nevyřešíme a tvého přítele nepřivedeme k rozumu.

Tak snad by jste mohly dámy přivést k rozumu zakladatelku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
21.2.21 19:50
@ovichus píše:
Tak snad by jste mohly dámy přivést k rozumu zakladatelku

Na to bude i diskuze na emiminu krátká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit