Přítel chodí do nightclubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:21
Přítel chodí do nightclubu

Chápejte anonym… zjistila jsem hnusnou věc, přítel, se kterým jsem skoro 3 roky chodí do nightclubu-bordelu.
Zjistila jsem to před týdnem v pátek, kdy přišel domů nad ránem opilý, trenýrky oblečené naruby a tělo namaštěný nějakým olejem.
PátrAla jsem dál a dozvěděla jsem se od jeho kamarádů, že mě takto podvádí od začátku, samozřejmě že je konec, jen nechápu, proč mi to udělal…
Co do tohoto příspěvku čekám?
Ani nevím… zjistila jste tohle taky některá o partnerovi?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:26

No co na to říct a ty jsi to vůbec netušila, nevěděla jsi, co ve volným čase dělá tvůj přítel? Bydleli jste spolu?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 11.10.14 13:26

Já bych asi rozuměla jeho jednání (teoreticky), ikdyž pro ženu je to nepochopitelné. Buď jak buď, souhlasím, toto chování bych netolerovala.

Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:39

Napadají mě ty samé dotazy, které již položila @smoulinka71 .

Myslím si, kdyby mě chlap 3 roky podváděl v bordelu, tak bych snad něco musela poznat.

A mluvila jsi s ním o tom?

Maria_37
Závislačka 3983 příspěvků 11.10.14 13:40
@Meha píše:
Napadají mě ty samé dotazy, které již položila @smoulinka71 .

Myslím si, kdyby mě chlap 3 roky podváděl v bordelu, tak bych snad něco musela poznat.

A mluvila jsi s ním o tom?
donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:41
@Anonymní píše:
Chápejte anonym… zjistila jsem hnusnou věc, přítel, se kterým jsem skoro 3 roky chodí do nightclubu-bordelu.
Zjistila jsem to před týdnem v pátek, kdy přišel domů nad ránem opilý, trenýrky oblečené naruby a tělo namaštěný nějakým olejem.
PátrAla jsem dál a dozvěděla jsem se od jeho kamarádů, že mě takto podvádí od začátku, samozřejmě že je konec, jen nechápu, proč mi to udělal…
Co do tohoto příspěvku čekám?
Ani nevím… zjistila jste tohle taky některá o partnerovi?

Ne. A jsem ráda, že tohle jsem nezjistila. Ale asi bych reagovala stejně, zajímalo by mě proč to dělal. Verzí je mnoho, od jeho blbosti po nesoulad v posteli mezi vámi.

Maria_37
Závislačka 3983 příspěvků 11.10.14 13:43

Tak tímhle se asi nechlubil, ne každý o sobě řekne všechno nebo pravdu, navíc to asi není podstatné… tak zakladatelko, at ten příští chlap je v pohodě

Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 13:45

@Maria37 Tak je snad jasné, že se tímto nechlubil, ale snad něco takového vycítíš, alespoň to, že je nějaký problém.

Zakladatelko, bavila ses o tom s partnerem, když jsi na to přišla?

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 11.10.14 13:56

Asi měl důvod, proč se „nechal nachytat“

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 11.10.14 14:00

Sama píšeš, že je konec, tak se v tom dál nepitvej a nech to za sebou.

šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 14:00

No mě tedy zajímolo, jak někdo tohle může zjistit až za tři roky. No jo to je tolerance, dělej si co cheš, však já ti věřím. :) Zakladatelko být tebou, tak si zajdu na testy.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 11.10.14 14:05

Mojí kolegyni tam zašel manžel, když se jim narodilo miminko. Neměli spolu sex v těhu a ani po porodu - dost dlouho. Ale přesné období si nepamatuji. Rozvedla se s ním… Nějaký sexuolog tvrdil, že muž tam zajde, když mu dlouhodobě chybí sex a nechce podvádět svou partnerku (tedy navazovat vztah s jinou ženou, ale jen se tam vybít).

Ale pokud to u vás bylo celou dobu vztahu, tak na to nesedí ani takové vysvětlení…

Zzzuuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 14:09

Můj bývalý přítel byl taky párkrát v bordelu. A ještě si ze měl docela utahoval. Řekl mi třeba, že jdou s klukama na pivo a ať kolem půlnoci pro něj přijedu. A já samozřejmě jela :-) Stihl to udělat 2×, pak ho naprášil kamarád. Hned jsem mu dala sbohem.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.10.14 14:10

… tak asi si občas potřeboval vyklepat pytlík. Jde o to, jestli jsi ho v tomhle nezanedbávala??? Podle mě, kdybys mu každý večer „vybila“ patróny, tak by v tom bordelu neměl čím „střílet“.

Arturie
Extra třída :D 12737 příspěvků 11.10.14 14:12
@Meha píše:
@Maria37 Tak je snad jasné, že se tímto nechlubil, ale snad něco takového vycítíš, alespoň to, že je nějaký problém.Zakla­datelko, bavila ses o tom s partnerem, když jsi na to přišla?

Vubec bych zakladatelce nepodsouvala, ze byl ve vztahu problem a ze to mela vycitit. Do night clubu chodi spousta chlapu, kravataci, tatove od rodin. Pracovala jsem v marketingu velke spolecnosti, vzdycky jsem na akci se zakazniky musela vedet, kde je v okoli nejblizsi bordel. Protoze kdyz se pripili, shaneli se po nem. Nekteri to berou jako kdyz jdou jen do baru.
Kazdopadne zakladatelku chapu, zhnusil by se mi taky. Ti chlapi si vubec neuvedomuji, ze kdyz neco takoveho praskne, pro zenskou je to jako kudla do zad.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >