Příteli dlouho trvá, než se udělá

Anonymní
26.5.20 14:10

přítel dlouho trvá, než se udělá

Ahojky. Řeším s přítelem problém. Máme nekonečně dlouhý sex, kdy už mě to nebaví a často jsem už u toho otrávená. A ve finále se přítel i tak třeba neudělá ani a chce dodělat rukou. Neříkám, občas to je normální a přítel se udělá docela rychle, ale většinou to je nuda. Mám pak špatný pocit ze sebe, že se se mnou neudělá. Jsem úzká, tento problém není. Jsme spolu krátce, je možné, že je to ze stresu? (Přítel by před tím pár měsíců sám)… Mockrát děkuji. Vážně nevím, jak to změnit, v čem může být problém,…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

M-A
653
26.5.20 14:17

Jako neporadim, ale my mame teda zarucenou polohu, pri ktere je temer hned, ikdyz to predtim trvalo kdovijak dlouho… zkuste menit polohy, nebo nejakou hracku? Pred sexem ho vic navnadit? Taky nemam moc rada zbytecne dlouhy sex… nechapu jak nekdo rika, ze pro*uka celou noc, to bych nedala teda :nevim: :lol: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
26.5.20 14:21

A ptala ses ho, proc se nekdy udela rychle a nekdy mu to trva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5296
26.5.20 14:33
@Anonymní píše:
Ahojky. Řeším s přítelem problém. Máme nekonečně dlouhý sex, kdy už mě to nebaví a často jsem už u toho otrávená. A ve finále se přítel i tak třeba neudělá ani a chce dodělat rukou. Neříkám, občas to je normální a přítel se udělá docela rychle, ale většinou to je nuda. Mám pak špatný pocit ze sebe, že se se mnou neudělá. Jsem úzká, tento problém není. Jsme spolu krátce, je možné, že je to ze stresu? (Přítel by před tím pár měsíců sám)… Mockrát děkuji. Vážně nevím, jak to změnit, v čem může být problém,…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
26.5.20 14:35

Pic kozu do vazu, to jsou mi věci.
Pár měsíců měl půst, takže i něco našpórováno, nyní nová kobylka, až by jeden předpokládal, že to bude právě naopak-ten přeci musí stříkat jako hydrant.
No a ta pomyslná třešinka na dortu, ta neširokost…opravdu nechápu :nevim:

Ale stejně je ten svět tak mnohovrstevně neuchopitelnej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16859
26.5.20 14:41

No asi bys měla být podrobnější, co znamená nekonečně dlouho? A jak to probíhá? Tam jenom ležíš a čekáš až bude konec, nebo střídáte polohy, něčím si to ozvláštníte, aby to po chvilce nebyla ta nuda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
26.5.20 14:56

Kolik to je, to dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 15:06

@Meredithx Asi hodinu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.20 15:08

@Kriss Tina Střídáme polohy. Jasně, že neležim a nekoukám se na něj :D Myslím si, že sex je dobrý a jak vyhovuje oboum…

• Nahlásit
  • Citovat
569
26.5.20 15:13
@Anonymní píše:
@Meredithx Asi hodinu

To mi nepřijde zas zák nekonečné dlouho :mrgreen: buď ráda, že není hotový za 3 minuty ( s tím mám zkušenosti já) :mrgreen: Co třeba poradna předehra aby ten sex ( souloz) nebyl zas tak dlouhý? Co kdyby jsi ho pořádně rozpalila třeba orálním sexem a pak můžete vlitnout na sex jako takový?? :think: Vždyť chlap jde tak krásně navnadit, když víš jak na něj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
26.5.20 15:17
@Anonymní píše:
@Meredithx Asi hodinu

Ohho, co by některé holky tady za to dali :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 15:29

Jsem s přítelem cca rok, ze začátku měl úplně stejný problém jako ten Tvůj. Myslela jsem, že svoje dělá nervozita, stres, věk… Po čase, když se to nelepšilo šel nejdřív k obvoďákovi, srdce, tlak atd vše výborné, pak má urologii, dostal tabletky na zlepšení prokrvení. Vzal si jedinkrát čtvrt prášku a světě div se, všechno funguje. Psychika dělá hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
653
26.5.20 15:31

Tak mohl být vycepovaný z masturbace a při normálním sexu mu to trvá déle, nebo potřebuje při předehře vzrušit až na maximální míru, aby potom samotný sex netrvat dlouho. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
26.5.20 15:48

Můj manžel to tak má vždycky když si dá nějaký to pivečko nebo když si třeba udělá dobře sám když zrovna sex nečeká. :lol:
Může mít nějaké starosti a dost se u toho neuvolní.
A jak píšou děvčata, zkus ho trochu provokovat, možná i trocha půstu neuškodí. Raději dvakrát týdně si dopřát vášnivý sex než nezáživný ubouchaný sex který si neužijete ani jeden. Každopádně bych si to nebrala osobně, každý má někdy takový období :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
26.5.20 15:52
@Anonymní píše:

Zakladatelko, situace, kterou zažíváš je ale úplně normální. V jiném fóru ženy tvrdí, že souloží několik hodin a z toho je klidně hodina čistého pohlavního styku. Prý je to tak normální a kratší pohlavní styk je nekvalitní sex. Tak si važ toho, co máš, budeš mít kvalitní sex :) Nech si zde poradit od zkušenějších a ty tvrdí, že souloží třeba jednou týdně a méně a sex trvá klidně několik hodin, takže u vás je vše v naprostém pořádku. Prý to odpovídá vlastně průměru a průměrný pohlavní styk takhle dlouho trvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama