Přítel - dotklo se mě co mi napsal

Anonymní
17.4.19 14:58

Přítel, dotklo se mě co mi napsal

Ahoj holky, nevím jestli je to tím, že mám od rána dost špatnou náladu (ztráta místa a teď nemoc, ATB). Ale dnes jsem vedla konverzaci přes Messenger s přítelem. Jsme spolu 6 měsíců. Jen tak klabosime, hrajeme jednu hru přes MSG

A pak jsem se ho jen zeptala, jestli něco spáchame o víkend?
A on mi odepsal: sebevraždu. Na první pokus (smajlík ;) )

V tu chvíli se mě to prostě dotklo, že ho otravuju.

Tak jsem se napsala teda, že si něco naplánují, ať dá vědět jestli nám s ním počítat jeden den nebo vůbec

A on mi napsal: ale ano. Ale jsi ve stavu nemocných…tak nevím. Máš být v teple, posteli :)

Fakt mám dnes blbou náladu a nevím jak t jeho řeči brát? A co odepsat?

Ano, jsem na ATB na 7 dní, ale neplánují když je takhle být furt v posteli. Nikdy jsem to nedělala. Raději venku, případně nejlíp na kole - což dělám každý týden a mám už absťák, kvůli tomu, že jsem týden nemohla (kolo na jarním servise)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2367
17.4.19 15:01

Kolik ti je roků proboha že se nás ptáš co odepsat??? Neznáme ho, soudila bych že má špatný den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
17.4.19 15:02

Máš špatnou náladu. Vtip dobrý a ta druhá zpráva o tom, že máš být v posteli svědčí, že se stará, aby jsi se vyležela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
17.4.19 15:03

No mě by teda tahle reakce dost rozesmála a možná spíš zvedla náladu, určitě bych kvůli tomu nezaložila diskuzi na emiminu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105

Já v tom nevidím nic špatného. Prostě vtípek. Asi bych si dala bacha a nehrotila blbiny, abys nebyla i rozejita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
09Veronika09

Mě nepřijde vůbec nic divného na tom, co ti napsal…

• Nahlásit
  • Citovat
3835
17.4.19 15:05

Prosím tě co blázníš 8o Udělal nevinný vtípek a má starost, aby ses pořádně vyležela, případně ti lehce naznačuje, že bude rád ležet s tebou :D Asi máš fakt blbou náladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.19 15:05

Holky, asi mám špatnou náladu, prostě dost. Jsem kliďas, ale dneska jsem se nasr… I na kočku. A to je co říct.

Co odepsat, vtipnyho? Napadlo mě, že mám v diáři, že o víkend už budu v pořádku :mrgreen: ale moc mi to dneska nepřemýšlí, aby to nebylo trapné.

Teď mi nastanou starosti s praci…

• Nahlásit
  • Citovat
308
17.4.19 15:06

Mě příjde, že jsi moc přecitlivělá. Nevím co to je ATB ale hoď se do klidu :)
Můj přítel taky občas řekne takovou blbost ale jeho cíl je, aby tě trochu rozesmál… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40656
17.4.19 15:06
@Kaileee píše:
Kolik ti je roků proboha že se nás ptáš co odepsat??? Neznáme ho, soudila bych že má špatný den…

Bych spis rekla, ze ona ma spatny den :lol:
Na otázku co spachame, odpoved sebevraždu a se smajlikem, mi prijde jako jasnej vtip ;)
A ta druha zpráva mi prijde celkem mila, starostliva.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2367
17.4.19 15:07
@a12 píše:
Bych spis rekla, ze ona ma spatny den :lol:
Na otázku co spachame, odpoved sebevraždu a se smajlikem, mi prijde jako jasnej vtip ;)
A ta druha zpráva mi prijde celkem mila, starostliva.. :nevim:

no mrkací smajlík nemám v kategorii těch vtipných smajlíků :mrgreen: podle mě jsou divní oba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
17.4.19 15:08

Švára řekl manželovi, že má teď super novej survival horror hru, jestli si to taky nechce zahrát… a manžel na to přede mnou odpověděl, že to teď s dítětem na cestě a hypotékou na krku hraje každej den… To jsem se fakt nachechtala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11262
17.4.19 15:10

To ti je deset, že se ptáš co máš odepsat? 8o 8o chlap nenapsal nic špatnyho, nahodou dobrej vtip, tak se trochu prober :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
17.4.19 15:13

To první mi přijde jako vtípek na takové tršku afektované vyjádření otázky, co budeme dělat.
A to druhé mi přijde rozumné. Řekla bych, že máš extrémně hnusnou náladu, což je vzhledem k okolnostem docela pochopitelné, ovšem moc nechápu, co se tě mělo dotknout.
Po 7 dnech antibiotik bych zvolila nějaký klidný program, asi už budeš zdravá, ale sport mi nepřijde moc vhodný.
Má být krásně, tak procházka a kino by nebylo špatné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.19 15:14

@Sany80s Sport plánují sama, on nesportuje.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama