Přitel ho má moc velký

Honzík 33
10.3.21 14:51

Přitel ho má moc velký

Dobrý den omlouvám se za anonymitu ale je to docela osobní téma. Půjdu rovnou k věci s přítelem jsem 2 roky všechno klape až na pár věcí. On mi prostě úplně nevyhovuje v sexu vždycky jsem si myslela že čím větší tím lepší ale ne. :roll: Je to teprve můj 3 sexuální vztah ale vždy jsem byla spokojenější. Manžel má ve větší oblibě masturbaci na začátku vztahu mi to vyhovovalo protože jsme začínaly tak že jsme před sebou na vzajem masturbovali a ja byla nadšená z velikosti. Ale je to nepříjemný, hodně to bolí a stříká :oops: takže jsem radši když mu vykouřím a je spokojený že aspoň něco. Ale já nic mě nic neudělá. Přijdu si zanedbaná ale zase když vím jak to má rád přítel tvrdě dlouze. Ještě k tomu je středem pozornosti například v aquparku když se mu postaví. Podotýkám že přítel je o 3 roky mladší. Tak se ptám co myslíte jak to řešit?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.3.21 15:01
@Anonymní píše:
Dobrý den omlouvám se za anonymitu ale je to docela osobní téma. Půjdu rovnou k věci s přítelem jsem 2 roky všechno klape až na pár věcí. On mi prostě úplně nevyhovuje v sexu vždycky jsem si myslela že čím větší tím lepší ale ne. :roll: Je to teprve můj 3 sexuální vztah ale vždy jsem byla spokojenější. Manžel má ve větší oblibě masturbaci na začátku vztahu mi to vyhovovalo protože jsme začínaly tak že jsme před sebou na vzajem masturbovali a ja byla nadšená z velikosti. Ale je to nepříjemný, hodně to bolí a stříká :oops: takže jsem radši když mu vykouřím a je spokojený že aspoň něco. Ale já nic mě nic neudělá. Přijdu si zanedbaná ale zase když vím jak to má rád přítel tvrdě dlouze. Ještě k tomu je středem pozornosti například v aquparku když se mu postaví. Podotýkám že přítel je o 3 roky mladší. Tak se ptám co myslíte jak to řešit?

TROLLE, tak prvně si srovnej pojmy zda je manžel nebo partner
Jestli mu stojí v aquaparku, tak se nedivím že je středem pozornosti - to každý komu stojí v aquaparku
Stříká? to každý! Smiř se s tím

A jinak ano, velký penis není často příjemný.

• Nahlásit
7801
10.3.21 15:06

Za me vsechno v poradku. Pritel ho ma velkyho a manzel zase rad masturbuje. To se prece nijak nevylucuje.
Jeste si ujasnit, je-li to manzel, ci spise manzelka tesne pred zmenou pohlavi (kdyz jste spolu zacinaly) a mame po zahade.
Za me jasny jak facka.

• Nahlásit
8967
10.3.21 15:07
@Anonymní píše:
Dobrý den omlouvám se za anonymitu ale je to docela osobní téma. Půjdu rovnou k věci s přítelem jsem 2 roky všechno klape až na pár věcí. On mi prostě úplně nevyhovuje v sexu vždycky jsem si myslela že čím větší tím lepší ale ne. :roll: Je to teprve můj 3 sexuální vztah ale vždy jsem byla spokojenější. Manžel má ve větší oblibě masturbaci na začátku vztahu mi to vyhovovalo protože jsme začínaly tak že jsme před sebou na vzajem masturbovali a ja byla nadšená z velikosti. Ale je to nepříjemný, hodně to bolí a stříká :oops: takže jsem radši když mu vykouřím a je spokojený že aspoň něco. Ale já nic mě nic neudělá. Přijdu si zanedbaná ale zase když vím jak to má rád přítel tvrdě dlouze. Ještě k tomu je středem pozornosti například v aquparku když se mu postaví. Podotýkám že přítel je o 3 roky mladší. Tak se ptám co myslíte jak to řešit?

Tak manžel nebo přítel??

• Nahlásit
3051
10.3.21 15:09

Tak je to přítel nebo manžel tý úchyle? Text je poněkud i jinak nesrozumitelný.

• Nahlásit
813
10.3.21 15:09
@ontarova.stara píše:
Za me vsechno v poradku. Pritel ho ma velkyho a manzel zase rad masturbuje. To se prece nijak nevylucuje.
Jeste si ujasnit, je-li to manzel, ci spise manzelka tesne pred zmenou pohlavi (kdyz jste spolu zacinaly) a mame po zahade.
Za me jasny jak facka.
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
9426
10.3.21 15:10

A taky tě s ním mlátí? :think:

• Nahlásit
25118
10.3.21 15:11
@Anonymní píše:

Přítel nebo manžel? Máš v tom bordel honile.

• Nahlásit
7801
10.3.21 15:11
@KalamityJohn píše:
A taky tě s ním mlátí? :think:

Obusku, z gati ven :oops:!

• Nahlásit
4360
10.3.21 15:12

:mrgreen: :mrgreen: tak ona možná neví, kdo ho má většího, kdo kde víc stříká, masturbuje a co na tom bazéně -
no tak ten „naštěstí“ v koroně odpadá :mrgreen: :lol:

doporučila bych si udělat pořádek ve svých vztazích a příspěvcích..

a jinak, zažila jsem oba extrémy a věř mi, že 30CM je furt LEPŠÍ jak 1cm :mrgreen: nejsem ráda ani za jednu tuto zkušenost, ale ta druhá byla o dost horší :mrgreen: ten první si jen musel dát trochu bacha, ale byl zvyklej :mrgreen: :mrgreen:
ale co máš říct a předstírat tomu chudákovi s tím cenťákovým.. to je fakt hoodně nepříjemné překvapení po pár týdnech chození :lol: :lol: :mrgreen:
no nic no.. už jsem se neozvala :nevim: :lol:

• Nahlásit
Anonymní
10.3.21 15:33
@Lucy75 píše: :mrgreen: :mrgreen: tak ona možná neví, kdo ho má většího, kdo kde víc stříká, masturbuje a co na tom bazéně -
no tak ten „naštěstí“ v koroně odpadá :mrgreen: :lol:

doporučila bych si udělat pořádek ve svých vztazích a příspěvcích..

a jinak, zažila jsem oba extrémy a věř mi, že 30CM je furt LEPŠÍ jak 1cm :mrgreen: nejsem ráda ani za jednu tuto zkušenost, ale ta druhá byla o dost horší :mrgreen: ten první si jen musel dát trochu bacha, ale byl zvyklej :mrgreen: :mrgreen:
ale co máš říct a předstírat tomu chudákovi s tím cenťákovým.. to je fakt hoodně nepříjemné překvapení po pár týdnech chození :lol: :lol: :mrgreen:
no nic no.. už jsem se neozvala :nevim: :lol:

fakt si zažila 1cm? :lol: to je peklo no, já zažila ten druhý extrém - teda extrém, prý 25, ale i dost široký a já jsem drobek, takže nic moc. Ale zvykla bych si :lol:

• Nahlásit
4360
10.3.21 15:35

Jj.. oba extrémy, na vlastní kůži.. a ten centimetr byl Peklo..

pak ještě jeden ho měl tak 3cm a taky blbý

ony všechny EXTRÉMY škodí.. vše do 10cm je blbý a vše nad 25/30cm je taky blbý ;), ale to zas záleží, jak je ženská stavěná, jakou má lubrikaci a možná na té kamasutře ala zaječice-kobyla taky něco bude :lol: :mrgreen: a hlavně - oni za to nemůžou, to je fyziognomie, takže mi jich vždy bylo ve finále líto a snažila jsem se ten rozchod uhrát tak nějak soustrastně :oops:

• Nahlásit
Anonymní
10.3.21 16:03

@Lucy75 to chápu, ale myslím že jim bylo jasné, kvůli čemu ten rozchod je :? to je fakt blbý a nedá se s tím nic dělat no, holka si může prsa udělat, kdežto chlap je namydlenej.

• Nahlásit
20705
10.3.21 16:43

@Lucy75 Si nedovedu představit, co se dá s cenťákem nebo třema podnikat :oops:

• Nahlásit
1473
10.3.21 16:53
@Anonymní píše:

Takhle to dopadne, když jste doma už dlouho na HO a smícháte dohromady :

Calvados, víno, porto,
Zelenou, Fernet, vodku.
Malibu, Metaxu, tequilu, whiskey, gin a Becherovku,
Koňak a slivovičku, Myslivec, Borovičku.
Martini, Cinzano, šampáňo, punč a grog a pivo a rum!!! :pankac:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat