Přítel hodně zlenivěl a přibral

Anonymní
26.12.19 08:55

Přítel hodně zlenivěl a přibral

Ahojky, mám takový problém. Jsme s přítelem necelé 2 roky. On 24, já 21. Od malička jsem byla sportovně založená, dělala jsem sport jednu chvíli i na vrcholové úrovni a tak mám sportovní postavu. Prostě pevné svalnaté nohy, zadek, mám hubený pas, svalnaté ruce a prsa moc nikde. A můj přítel vždy měl holky co neumí ani stát na lyžích, nikdy nesportovaly a taky to tělo…sice hubené, ale měkké…bez zadku, na brisku ten tuk a prsa, hubene nohy ruce. Někdy mám pocit, že se mu ani nelíbím, ale on říká že ano, ale jen když vzpomenu, že začnu víc cvičit a běhat atd tak ho omívá hrůza, ale tlustou mě taky nechce :D takže jsem z toho zmatená. A můj přítel zase nikdy moc nesportoval. Hrál fotbal, ale tak rekreačně. No když jsme se poznali chodil 4× týdně do fitka, dodržoval stravu já s ním. Byla jsem nadšená. Byl vysportovaný, aktivní… chlap pro mě. No jenže posledního půl roku jde do fitka 1× za mesic a rekl mi ze bude behat(samozrejme nebyl ani 1×) Nojo pupíček mu roste a roste, dokonce se mu zacina delat celulitida na zadku!!! :zed: A on jen prijde domu zapne televizi a ceka co dostane na jidlo a vecer si otevre krupky. Ja i kdyz se snazim varit zdrave tak mi prijde ze to dohání v praci a vecer. Já jakozto aktivni sportovec od mala tak mi to leze na nervy. Jak mi pred ocima lenivi, kyne a ma vetsi celulitidu nez ja. Me jen trosku zacne celulitida a uz vidim ze jsem trosku pribrala a citim se nekomfortne. Ja nechapu jak se muze citit komfortne a ze mu to nevadi. Nekolikrat jsme se kvuli tomu pohadali, ale marne. A ja si rikam jestli s takovym clovekem vubec mam byt. On je jinak skvělý chlap, ale s timto clovekem mit deti? Nevim poraďte jak ho přimět k tomu byt aktivni alespoň trosku a nejak si uvedomit, ze chlap by nemel mit celulitidu a takove ty nafouklé bradavky ktere jdou videt pres tricko z toho ze ma hodne tuku. A pritom on je strasne kriticky na zenske. Málokterá se mu libi hlavne aby nemela spek navic a nejlip k tomu ctyrky. Trosku me přestává vzrušovat. Jednou jsem mela zkrat v sexu. Ze jsem mela chut, on si sundal tricko ja se na nej podivala a uplne jsem citila jak opadlo vzruseni. Driv si sundal tricko a hned jsem byla vlhka. Prijde mi ze ma hodne estrogenu a ze mu to jde do zenskych tvaru. Neni moc tlusty, ale ma ty zenske veci.(boky, celulitida, prsa).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

273
26.12.19 08:59

Ty bláho. Prosimtě rozejdi se s ním, nech ho nějaký která si bude víc vážit toho, že je to třeba hodnej kluk, než že nemá celulitidu a večer si dá křupky. Ne děti s nim neplánuj, ono by to taky mohlo podělat postavu tobě :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 09:05

@Lynx.lynx Já si vážím toho jaký je a deti taky chci a je mi jedno ze mi to “podela” postavu. Já nejsem blázen. Jen ta postava je pevná od mala a proste me bavi sportovat to je cele. A ja jsem ho poznala jako sportovce a vadi mi ze jen lezi a přibírá a chtela bych aby si to uvedomil ze to takto nejde do nekonecna.

• Nahlásit
  • Citovat
273
26.12.19 09:08

Proč by to nešlo do nekonečna? Je to jeho postava, ne tvoje. Najdi si teda nějakýho vysportovanýho, nelenivýho, prostě přesně takovýho ze kterýho zvlhneš, když si sundá tričko. Fakt je mi ho líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
26.12.19 09:08

Tak jeho asi ten sport az tak nebavi. Obzvlast se mi libi tahle tvoje veta: On je jinak skvělý chlap, ale s timto clovekem mit deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
26.12.19 09:12
@Anonymní píše:
@Lynx.lynx Já si vážím toho jaký je a deti taky chci a je mi jedno ze mi to “podela” postavu. Já nejsem blázen. Jen ta postava je pevná od mala a proste me bavi sportovat to je cele. A ja jsem ho poznala jako sportovce a vadi mi ze jen lezi a přibírá a chtela bych aby si to uvedomil ze to takto nejde do nekonecna.

No a tak jeho třeba sportovat nebaví. Ty nejsi ale ani trošku tolerantní. Najdi si nějakýho vymakanýho magora a budete spokojení všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
26.12.19 09:35

Možná by bylo lepší, aby jsi si našla někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
26.12.19 09:44

Předělávat někoho není dobrá cesta. Změnil se a pokud ti tohle hodně vadí, tak asi budeš muset najít někoho, kdo na své postavě maká. Chlapa ale předělávat je cesta k ukončení vztahu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
26.12.19 09:45

Budeš si muset holka určit priority. A zajisté nejedna vymakaná, vysportovaná žena a dokonalým tělem by Ti mohla povídat co s ní provedlo jedno, dvě těhotenství… A jak byla ráda, že ji pak partner miloval i s celulitidou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 09:49

On sportoval protože v tu dobu chtěl měl na to čas, neměl přítelkyni. Sportuj si podle sebe a buď se přidá nebo ne. Nutit nemá cenu. Pokud ti nevyhovuje, nelíbí se ti rozejdi se. On třeba není sportovní typ. Nehodíte se k sobě. A věř, že takhle to on může táhnout zbytek života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 09:52
@Anonymní píše:
Ahojky, mám takový problém. Jsme s přítelem necelé 2 roky. On 24, já 21. Od malička jsem byla sportovně založená, dělala jsem sport jednu chvíli i na vrcholové úrovni a tak mám sportovní postavu. Prostě pevné svalnaté nohy, zadek, mám hubený pas, svalnaté ruce a prsa moc nikde. A můj přítel vždy měl holky co neumí ani stát na lyžích, nikdy nesportovaly a taky to tělo…sice hubené, ale měkké…bez zadku, na brisku ten tuk a prsa, hubene nohy ruce. Někdy mám pocit, že se mu ani nelíbím, ale on říká že ano, ale jen když vzpomenu, že začnu víc cvičit a běhat atd tak ho omívá hrůza, ale tlustou mě taky nechce :D takže jsem z toho zmatená. A můj přítel zase nikdy moc nesportoval. Hrál fotbal, ale tak rekreačně. No když jsme se poznali chodil 4× týdně do fitka, dodržoval stravu já s ním. Byla jsem nadšená. Byl vysportovaný, aktivní… chlap pro mě. No jenže posledního půl roku jde do fitka 1× za mesic a rekl mi ze bude behat(samozrejme nebyl ani 1×) Nojo pupíček mu roste a roste, dokonce se mu zacina delat celulitida na zadku!!! :zed: A on jen prijde domu zapne televizi a ceka co dostane na jidlo a vecer si otevre krupky. Ja i kdyz se snazim varit zdrave tak mi prijde ze to dohání v praci a vecer. Já jakozto aktivni sportovec od mala tak mi to leze na nervy. Jak mi pred ocima lenivi, kyne a ma vetsi celulitidu nez ja. Me jen trosku zacne celulitida a uz vidim ze jsem trosku pribrala a citim se nekomfortne. Ja nechapu jak se muze citit komfortne a ze mu to nevadi. Nekolikrat jsme se kvuli tomu pohadali, ale marne. A ja si rikam jestli s takovym clovekem vubec mam byt. On je jinak skvělý chlap, ale s timto clovekem mit deti? Nevim poraďte jak ho přimět k tomu byt aktivni alespoň trosku a nejak si uvedomit, ze chlap by nemel mit celulitidu a takove ty nafouklé bradavky ktere jdou videt pres tricko z toho ze ma hodne tuku. A pritom on je strasne kriticky na zenske. Málokterá se mu libi hlavne aby nemela spek navic a nejlip k tomu ctyrky. Trosku me přestává vzrušovat. Jednou jsem mela zkrat v sexu. Ze jsem mela chut, on si sundal tricko ja se na nej podivala a uplne jsem citila jak opadlo vzruseni. Driv si sundal tricko a hned jsem byla vlhka. Prijde mi ze ma hodne estrogenu a ze mu to jde do zenskych tvaru. Neni moc tlusty, ale ma ty zenske veci.(boky, celulitida, prsa).

Já tě naprosto chápu - jednou jsem měl v posteli ženu s celulitidou. Sundala si punčocháče a já se skoro :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2888
26.12.19 10:34
@Zabatko píše:
No a tak jeho třeba sportovat nebaví. Ty nejsi ale ani trošku tolerantní. Najdi si nějakýho vymakanýho magora a budete spokojení všichni.

A presne to pak dopadne tak, ze tady bude brecet, ze je tehotna nebo ma s nim dite, ale pritel o ne nema zajem, ze jediny co ho zajima je posilovna a aktivni vylety s kolegy a ona trci doma sama s ditetem. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
26.12.19 10:48
@TrueIsFalse píše:
Já tě naprosto chápu - jednou jsem měl v posteli ženu s celulitidou. Sundala si punčocháče a já se skoro :poblion:

Jo jo, hrůza. A až jednoho dne chlap ještě zestárne, tak nevím, co bude zakladatelka dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
26.12.19 10:48

Mně by tohle vadilo spíš v tom případě, že třeba dřív jsme spolu podnikali různé aktivity - kola, turistiku, plavani - a teď zlenivěl a jen sedí doma. Kdyby to nějak ovlivňovalo náš vztah a jeho aktivity. Ale že chodí míň cvičit, nebo že je takovej či makovej… To mi přijde jako jeho věc, a kdybych došla v životě do fáze, kdy už se prostě třeba nechci tolik věnovat cvičení, stravě, postavě, výkonu, tak bych byla asi zklamana, že je to pro partnera takový problém. Můj partner byl naopak jednu dobu velice hubený, a objektivně vzato nebyla jeho postava vůbec ta, kterou bych normálně označila za pěknou. Ale nevím, nijak se mi nehnusil, byť u jiného by se mi to nelíbilo, on mi přišel pořád jako krásný, úžasný chlap, kteréh miluju. Teď se jeho postava srovnala, přibral 20 kg, díky bohu, ale taky mu to trochu víc leze do bříška. Je mi to fuk :mrgreen:, je to pěknej, elegantní, chytrej, moc hodnej a slušnej chlap, a já ho mám ráda jako celej balíček komplexně :mrgreen:. Lidi se holt v životě mění, vyvíjejí, já také měla v životě období mega zdravé stravy, cvičení, výkonů, v podstatě jsem svůj čas soustředila jen na to, a dnes už jsem úplně někde jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21998
26.12.19 11:24

Mne se na muzich taky nelibi zenske boky, ty prsa, stehniska. Pupesek, proc ne, ale v tomto zakladatelku chapu, ze ji to nevzrusuje. Jenze co ted…cim vic se ns to bude poukazovat, zabejci se z principu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama