Přítel hraje furt hry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karolinka1236
Povídálka 31 příspěvků 07.01.18 04:23
Pritel hraje furt hry

Ahoj holky, potrebuji poradit s pritelem jsme spolu 4 roky 2 roky spolu bydlime. Vse je bez problemu sedneme si nehadame se nic. Jen mi posledni dobou vadi ze hraje furt hry na ps4. Furt si jeb vola a na ne nema cas. Nerekbu kdyby to bylo par hodin denne ale pokud nejde do prace tak vstane a hraje az do dalsiho dne do rana. Prijdu si strasne sama. Prijde mi ze uz me nepotrebuje, spis jen na jidlo. Kdyz se ho zeptam proc to dela tak vzdy odpovi ze nechce koukat na filmy a podobne ze ho to nebavi. Pry me ale miluje. Planovali jsme rodinu ale nevyslo to tak jsme tomu nechalu volny prubeh. Za 2 mesice se mame stehovat do prvniho bytu. Doted jsme bydleli u jeho mamky. A ja zacinam premyslet zda se snim do bytu vubec stehovat. Zase si rikam kdyby semnou nechtel byt proc by chtel planovat rodinu a spolecne bydleni? Na nicem takovym neprotestuje. Jen furt hraje. Nevsima si me nic a nerekne jak bylo v praci a kamosu se pta furt. Uz jsem z toho zoufala. A nemluvim ani o sexu. Jsem rada ze ho mame jednou za mesic. Vic asi nepotrebuje. Pry jsme spolu uz dlouho. Co byste udelali vy? Mimochodem je nam oboum 19. Mam tomu dat jeste cas? Dostane vubec nekdy rozum? Nebo bude takovej furt? Prosim o radu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Věraaaaa
Povídálka 31 příspěvků 07.01.18 04:31

Ahoj :D hele či bych dala za to aby hrál hry :nevim: mě coura víkend co víkend někde do 8hod do rana :roll: a to je na rozvod a na hlavu :think: hry jsou lepší než jiny koníčky :lol:

Karolinka1236
Povídálka 31 příspěvků 07.01.18 04:34

Ano to mas pravdu. Ale vse ma svoje meze. :( v tom te lituji. Ale kazdy mame to co jsme si nasli no :?

Věraaaaa
Povídálka 31 příspěvků 07.01.18 04:35

Zkus s nim o tom promluvit :) hry ať má ale ať komunikuje a věnuje se ti :lol:

Věraaaaa
Povídálka 31 příspěvků 07.01.18 04:36

No to mas pravdu :roll: promluv s nim a bude lip :hug: ver ze muže být i hůř :( rada bych řešila jiné věci než resim

Renca8
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 07.01.18 04:52

Nevim, bala bych se ze az ty decka mit bude tak nebude mit zajem se starat a bude vsechno na tobe..ze hraje hry ok, to ho prejde a az se tim nakrmi tak ho to prestane bavit. Ale ze se nezajima jak se mas jak se citis a tak to je divny. Dulezitejsi jsou ciny a ne kecy to si pamatuj! Promluv si s nim, rekni mu narovinu jak se citis-chlapy jsou v tomto trochu zabedneni. Vysvetli mu to, a uvidis jak se dal zachova-podle toho bych se pak rozhodovala jestli se stehovat nebo ne. S takovym hracem bych zit nedokazala, zalezi na tobe co jeste akceptujes. Vim o cem mluvis, mojeho taky jednou chytlo hrani a to bylo na palici-taky sem si pripadala sama..nastesti ho to zas preslo, pry:bud rada ze nechodim po hospodach..jasne. Ale je toto jakobys tam byl, stejne o tobe ani nevim.

BaMaK
Závislačka 2829 příspěvků 37 inzerátů 07.01.18 07:41

@Karolinka1236 promluv si s nim. Naplanuj nejakou jinou cinnost, vylet, kino, veceri v restauraci… He to druh zavislosti. Jasne, kdyby pil, nebo hral automaty bylo by to horsi, ale stejne. Pokud by hry neomezil, nebyla bych s nim.

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 07.01.18 08:42

@Karolinka1236 no…prostě ho nezměníš, co si budeme povídat :mrgreen:.. ale to že hraje nonstop je k vzteku, muj doma taky hraje na PS4 ale max tak 2h denně, nebo když má víkend tak já jdu kolem 22h koukat na tv do ložnice a on hraje tak do 2 rana :mrgreen:

Vždy se mě zepta jestli si může zahrát :think:..ale pořád lepší, než aby coural po hospodách…

Zkus si sním prostě promluvit ať to omezí, že se prostě taky nudíš,…hodně štěstí :palec:

nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 07.01.18 08:43

@Karolinka1236 jste oba strašně mladincí na to, abyste život trávili jen vedle sebe. sedněte si a proberte, jak si společný život představujete. když jsem poznala manžela, byl schopen celý víkend hrát počítačové hry a jezdit na LAN párty. Ale podnikali jsme výlety, chodili do kina atd. Myslím, že není tragédie, když se odreaguje u her, ale je špatně, že nemáte společné aktivity.

unuděná
Kelišová 5601 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 08:50

Me to tedy normalni neprijde, i kdyz jasne, jsou to nej hry, ne automaty ci alkohol. Jenze fakt, ze spolu nekomunikujete, ze nema zajem neco normalniho s tebou delat, pokecat, je dost alarmujici. A pokud mate sex jednou za mesic v devatenacti…no, dle me velmi velmi spatne. Zadnej zdravej kluk v tomto veku se nevzda dobrovolne sexu. Takze mluvit, mluvit, mluvit, vse si vyrikat.Ja bych se nebala ani nejakeho kompromisu stylu jeden den z vikendu spolu, druhy den si smaz klidne do rana, ja jdu s kamoskama ven. A trvat si na tom. Myslis, ze kdybyste meli dite, tak se zmeni? Omyl! Nejvetsi omyl, na ktere dojizdi vetsina partnerstvi.Bude to totiz uplne stejne, ba zrejme jeste horsi.

mojmira
Hvězda diskuse 77125 příspěvků 07.01.18 09:02

@Karolinka1236 počkej 10 let, jste ještě moc mladí ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 07.01.18 09:08

No hlavně ne do tohodle děti, co vás to napadlo když bydlíte v pokojíčku u jeho matky se pokoušet o dítě? V 19? :roll:

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 07.01.18 09:30
@neria55 píše:
@Karolinka1236 no…prostě ho nezměníš, co si budeme povídat :mrgreen:.. ale to že hraje nonstop je k vzteku, muj doma taky hraje na PS4 ale max tak 2h denně, nebo když má víkend tak já jdu kolem 22h koukat na tv do ložnice a on hraje tak do 2 rana :mrgreen:

Vždy se mě zepta jestli si může zahrát :think:..ale pořád lepší, než aby coural po hospodách…

Zkus si sním prostě promluvit ať to omezí, že se prostě taky nudíš,…hodně štěstí :palec:

u nas to stejne, taky hraje, ale vzdy se me zepta jestli mi to nebude vadit a na 2 hodky si zahraje. Mame dve deti a plne se nam venuje. Takze me to nevadi, proste ho to bavi a hraje uz asi vic jak 10 let a ma to jako relax. Lepsi nez kdyby mel konicek nekde v hospode a nebo buh vi kde.
Ale mel kamarada, ktery hral ve dne v noci, byla to zavislost a mel partnerku a te to vadilo, upozornovala ho, ale on neslysel. Tak od neho odesla a on se vzpamatoval a ted maji dve deti a on hraje jen, kdyz se domluvi, ze muze a je na to cas.

mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 07.01.18 09:40

V 19 spolu žijete jako důchodci v 80, kteří už moc jiných možností nemají, ale ti jdou aspoň občas do parku. Já ani nevím, co je PS4. Můj muž má jako vášeň knihy, ale pokud na něj mluvím, zvedne hlavu a dá přednost mně. Chodíme ven, na výlety, na večeře,.. a to máme 30 už pár let za sebou. Není snad možné takhle trávit čas, to je závislost jako hovado. Zarazila mě ta věta „vše je bez problémů“, cos napsala. Čoveče, to si nemyslím, tohle je problém jak Brno. Co z toho života s ním máš? On sní, co uvaříš ty během jeho hraní a to je veškerý vaše spojení, ni? :think: Jsi mladinká, máte výletovat, chodit ven, milovat se, užívat si bezdětného života, cestovat… :dance: Otevři oči!

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 07.01.18 10:06
@Karolinka1236 píše:
Ahoj holky, potrebuji poradit s pritelem jsme spolu 4 roky 2 roky spolu bydlime. Vse je bez problemu sedneme si nehadame se nic. Jen mi posledni dobou vadi ze hraje furt hry na ps4. Furt si jeb vola a na ne nema cas. Nerekbu kdyby to bylo par hodin denne ale pokud nejde do prace tak vstane a hraje az do dalsiho dne do rana. Prijdu si strasne sama. Prijde mi ze uz me nepotrebuje, spis jen na jidlo. Kdyz se ho zeptam proc to dela tak vzdy odpovi ze nechce koukat na filmy a podobne ze ho to nebavi. Pry me ale miluje. Planovali jsme rodinu ale nevyslo to tak jsme tomu nechalu volny prubeh. Za 2 mesice se mame stehovat do prvniho bytu. Doted jsme bydleli u jeho mamky. A ja zacinam premyslet zda se snim do bytu vubec stehovat. Zase si rikam kdyby semnou nechtel byt proc by chtel planovat rodinu a spolecne bydleni? Na nicem takovym neprotestuje. Jen furt hraje. Nevsima si me nic a nerekne jak bylo v praci a kamosu se pta furt. Uz jsem z toho zoufala. A nemluvim ani o sexu. Jsem rada ze ho mame jednou za mesic. Vic asi nepotrebuje. Pry jsme spolu uz dlouho. Co byste udelali vy? Mimochodem je nam oboum 19. Mam tomu dat jeste cas? Dostane vubec nekdy rozum? Nebo bude takovej furt? Prosim o radu.

Nikam se s ním nestěhuj. Potřebuje tě, protože je línej a nebo nemá čas si hledat do postele jinou. A nebo vlastně ani to ne, protože s tebou stejně nespí. A do tohoto chceš přivést dítě? Když sami jste ještě děti? I když ty mu spíše bohužel děláš matku a to nedopadne dobře. Máš nějaké vzdělání, práci, nebo potřebuješ to dítě proto, abys nemusela pracovat? Hele, nemyslím to zle, ale na všechno máte ještě hodně času. Z tvého psaní je znát, že jsi rozumné děvče a ty pochybnosti máš. On možná přestane hrát ve čtyřiceti. Chceš tak dlouho čekat? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >