Přítel (jak to chápete vy?)

Anonymní
2.2.20 22:01

Přítel (jak to chápete vy?)

Tak dneska jsme se hádali s přítelem máme spolu dítě. Jsme spolu i docela dlouhou dobu a z něho vylezlo že kdybych ho nechala tak by mu to bylo jedno a že by si malyho vzal sebou. Hodinku na to šel zase do práce a řekl že mne miluje. Tak já to nechápu proč potom takové věci říká. Už mi to řekl asi po třetí…dotklo se mne to. Připadá mi jako kdyby byl semnou jenom kvůli našemu dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3467
2.2.20 22:05

Asi říká pravdu, že je mu to jedno, když se rozejdete a to, že tě miluje, má jen jako naučenou frázi, kterou říká automaticky, i když to už není pravda :nevim: je to teda smutný a od něj dost hnusný, když ti to takhle řekne, asi bych přemýšlela nad rozchodem, pokud byste to s malým zvládli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 22:18

@darekp nejspis máš pravdu ale po té finanční stránce bych to asi nezvládla :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
3161
2.2.20 22:19

Nejlepsi by bylo si s nim promluvit abys tedy vedela na cem jste. Jen tak ze srandy to asi nerika a zrejme to tak citi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
2.2.20 22:21
@Anonymní píše:
Tak dneska jsme se hádali s přítelem máme spolu dítě. Jsme spolu i docela dlouhou dobu a z něho vylezlo že kdybych ho nechala tak by mu to bylo jedno a že by si malyho vzal sebou. Hodinku na to šel zase do práce a řekl že mne miluje. Tak já to nechápu proč potom takové věci říká. Už mi to řekl asi po třetí…dotklo se mne to. Připadá mi jako kdyby byl semnou jenom kvůli našemu dítěti.

A ví vůbec, co celodenní péče obnáší? On by mu ten hřebínek spadnul. Docela dlouho, tak dva roky, co? Opravdu nezralý chlap to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 22:40

Já nevim, občas při hádce taky řeknu něco, co má spíš ublížit, než, že bych to tak myslela, to samé přítel, ale když je to vyloženě přes čáru tak se omluvime, že jsme to tak nemysleli… Promluv si s ním, já bych se prikláněla k variantě, že tě miluje, ale občas ho štveš, vytáčíš nebo zaženeš do kouta…

• Nahlásit
  • Citovat
3467
3.2.20 13:14
@Anonymní píše:
Já nevim, občas při hádce taky řeknu něco, co má spíš ublížit, než, že bych to tak myslela, to samé přítel, ale když je to vyloženě přes čáru tak se omluvime, že jsme to tak nemysleli… Promluv si s ním, já bych se prikláněla k variantě, že tě miluje, ale občas ho štveš, vytáčíš nebo zaženeš do kouta…

A že jí to řekl už několikrát? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama