Přítel je asi nemocný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:01
Přítel je asi nemocný

Bydlíme spolu přítelem už rok na bytě. Ihned na začátku bydlení jsem řekla, že pokud chceme, aby to v domácnosti klapalo, budeme se muset na chodu podílet oba. Souhlasil a jelikož na bytě toho není moc co dělat, navrhl, že bude pravidelně vynášet alespoň koš se smetím a plasty.

Teď přes léto mám dvě brigády; od 8:30 do 12:30 chodím na ranní a pak jdu na 15 hod zase na odpolední. Mám to tak 4× v týdnu a začíná to být docela záhul. Kolikrát si nestihnu ani oběd udělat a spíše usnu vyčerpáním. Když mám alespoň jeden den v týdnu čas, tak uklidím celý byt a takhle pořád dokola. Jenže teď nastává ten velký háček - přítel pořád hraje hry a to i na úkor domácnosti. Když má ranní, tak přijde z práce, sedne k TV, pustí si na YouTube videa o tom, jak správně hrát a pak se přesune k PC a hraje do noci. Pak přijdu z práce unavená, chce se mi spát, takže usnu jako špalek a on je pak akorát naštvaný, že s ním nechci spát. Už několikrát jsem mu řekla, že nebudu čekat na to, až laskavě dohraje. Když má odpolední, tak ráno vstane, zapne TV nebo PC a v půl 12 odchází do práce. Přijde v půl 9, zapne PC nebo TV a hraje do noci. Mezitím opět usnu a já mám na talíři, že nebyl už týden sex.

Dnes mi ale došla trpělivost. Už od minulého týdne vynáší koš se smetím Když jsem odcházela ráno do práce, tak na něj volám (zatímco on sedí opět u TV a sleduje nesmyslná videa), ať alespoň vynese ten koš. Slíbil, že jo, že to má v plánu udělat. V práci mi pak dojde SMS, kde se v meziřeči zmíní, že vlastně na ten koš zapomněl. To už jsem po něm vyjela, že mě tohle nebaví, že upřednostňuje hraní a nesmyslná videa přede mnou, před společnou domácností, a že mi přijde, že je zralý na odvykací kúru, a že je nemocný už z toho hraní. Urazil se, neodepsal.

Chci si s ním o tom ještě doma promluvit, ale neumí komunikovat (pravděpodobně také z toho hraní, kdy jen mačká myš a nemluví), takže bude jen mlčet a nic neříkat. Po tom, co jsem došla z práce, jsem měla největší chuť mu vypojit PC a všechny kabely schovat, ale nejsem jeho máma, abych ho trestala :lol: (už jednou jsem mu zkusila vypojit internet, když zrovna hrál… no, nepřejte si vidět ten verbajz), tak jsem se prostě zachovala jako on - přišla jsem, ohřála si oběd, dojedla, talíř nechala v kuchyni na lince, sedla si k PC a nehla doma ani prstem :D (A to jsem mu chtěla ještě udělat teplou večeři! Tůdle!)

Nicméně, nenapadá vás, jak tohle vyřešit a domluvit mu? Už jsme o tom hádali, říkala jsem mu, že uvažuju o rozchodu, protože mi je 21 a nehodlám tohle celý život řešit. Na to mi ale odpověděl, že celý život budu něco řešit, a i když si najdu jiného chlapa, bude mít zase něco jiného, co mi na něm bude vadit - čímž měl prakticky pravdu :think: :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
skorotehotna
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 29.07.19 19:08

Asi bych se odstěhovala aby si toho vůbec všiml. Obecně- chlapi to proste mají jinak, vnímají nepořádek jinak, ale tohle zní spíše jako čistá lenost. Je to totiž mnohem jednodušší než něco dělat. Promluvila bych si s jim s tím, ze pokud se to nezmění, zřejmě se s nim rozejdes, ze to je něco, co nebudes tolerovat a nevyhovuje ti. Pokud se nezmění tak papa

biggi
Povídálka 39 příspěvků 29.07.19 19:09

Tak ja bych uprimne opravdu odesla… ano, cely zivot clovek neco resi, ale po boku partnera… a ne sobce, co ma jen sebe a hry…rekla bych, ze tohle se uplne nezmeni..a predstava mit s timhle dite, potrebovat v nem mit jistotu, kdyz budu treba nemocna? ne ne ne..zivot je kratky, proc ho marnit s nekym takovym…tot muj nazor

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:11

Říkala jsem mu, že si nedovedu představit s takovým člověkem počítat do budoucnosti, když na něj není spoleh v obyčejných věcech. Fakt uvažuji, že peníze, co mám našetřené na dovolenou, utratím za kauci.

Alušáček
Závislačka 4033 příspěvků 29.07.19 19:13

Hrani her bere mu sebralo mozek, bohužel takových zavislaku je hodně.. Odejdi od něj, ať si žije svůj nereálný život sám.. Jsi mladá, nemáš důvod ztrácet čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:16

Pomalu si střídám v hlavě, co mu dnes řeknu. Pravděpodobně něco ve stylu, že pokud mě doopravdy miluje, hraní omezí, popř. hry úplně odinstaluje. Pokud ne, balím si kufry a jdu.

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 29.07.19 19:23

Máš doma závisláka. Říct mu to můžeš, ale s největší pravděpodobností tě posle někam. Tak pokud jsi připravená odejít, tak to udělej. Buď si všimne a nebo ne a je na čase ho nechat nějaké stejně ujeté ženě.

stinga
Echt Kelišová 8982 příspěvků 29.07.19 19:24

Vypadá to, že je na tom hraní na PC regulérně závislý, a už původně dohoda, aby vynášel koš, je směšná, to je úkol pro 8leté dítě, chlap by toho měl dělat mnohem víc
jestli není schopen razantně to PC omezit, tak nevím nevím
k čemu ti takový chlap do budoucnosti bude, v ničem ti nepomůže, nepodrží tě
je to závislák a sobec

stinga
Echt Kelišová 8982 příspěvků 29.07.19 19:26
@Anonymní píše:
Pomalu si střídám v hlavě, co mu dnes řeknu. Pravděpodobně něco ve stylu, že pokud mě doopravdy miluje, hraní omezí, popř. hry úplně odinstaluje. Pokud ne, balím si kufry a jdu.

jo to je správné, v 21 letech tohle nemáš zapotřebí

Epp.dron
Povídálka 17 příspěvků 29.07.19 19:28

Předpokládám, že přítel je přibližně stejně starý jako ty, takže donedávna bydlel doma u maminky, kde měl all inklusive a stejný servis očekává i od tebe. Řekla bych, že je pěkně nevyzrálý a nejspíš z toho za pár let vyroste, ale jeho převýchova bude nejspíš z velké části na tobě, takže mu přestaň dělat služku, neper, nechystej, neuklízej, nevař. Třeba si, až bude mít hlad všimne, že musí zvednout zadek od bedny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:29

Já jsem ten typ člověka, který musí mít vše podle sebe, takže nechci, aby umýval koupelnu, nádobí, vysával a něco podobného. Párkát vytřel po tom, co jsem vysála, ale jinak uklízím a on sedí u PC. Připadám si jako jeho služka a mu to není trapné. Fakt mi dochází trpělivost a nervy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:33

Jo, bydlel u maminky a all inclusive měl. Oba pocházíme z baráku. Zatímco já jsem běžně pomáhala mámě s chodem domácnosti, jeho jediná povinnost byla posekat trávu, až když mu to táta řekl. To ale není můj problém, že jeho rodiče po něm nic nechtěli, avšak teď se to odráží :?

Pan Jan
Stálice 53 příspěvků 29.07.19 19:43
@Anonymní píše:
Bydlíme spolu přítelem už rok na bytě. Ihned na začátku bydlení jsem řekla, že pokud chceme, aby to v domácnosti klapalo, budeme se muset na chodu podílet oba. Souhlasil a jelikož na bytě toho není moc co dělat, navrhl, že bude pravidelně vynášet alespoň koš se smetím a plasty.

Teď přes léto mám dvě brigády; od 8:30 do 12:30 chodím na ranní a pak jdu na 15 hod zase na odpolední. Mám to tak 4× v týdnu a začíná to být docela záhul. Kolikrát si nestihnu ani oběd udělat a spíše usnu vyčerpáním. Když mám alespoň jeden den v týdnu čas, tak uklidím celý byt a takhle pořád dokola. Jenže teď nastává ten velký háček - přítel pořád hraje hry a to i na úkor domácnosti. Když má ranní, tak přijde z práce, sedne k TV, pustí si na YouTube videa o tom, jak správně hrát a pak se přesune k PC a hraje do noci. Pak přijdu z práce unavená, chce se mi spát, takže usnu jako špalek a on je pak akorát naštvaný, že s ním nechci spát. Už několikrát jsem mu řekla, že nebudu čekat na to, až laskavě dohraje. Když má odpolední, tak ráno vstane, zapne TV nebo PC a v půl 12 odchází do práce. Přijde v půl 9, zapne PC nebo TV a hraje do noci. Mezitím opět usnu a já mám na talíři, že nebyl už týden sex.

Dnes mi ale došla trpělivost. Už od minulého týdne vynáší koš se smetím Když jsem odcházela ráno do práce, tak na něj volám (zatímco on sedí opět u TV a sleduje nesmyslná videa), ať alespoň vynese ten koš. Slíbil, že jo, že to má v plánu udělat. V práci mi pak dojde SMS, kde se v meziřeči zmíní, že vlastně na ten koš zapomněl. To už jsem po něm vyjela, že mě tohle nebaví, že upřednostňuje hraní a nesmyslná videa přede mnou, před společnou domácností, a že mi přijde, že je zralý na odvykací kúru, a že je nemocný už z toho hraní. Urazil se, neodepsal.

Chci si s ním o tom ještě doma promluvit, ale neumí komunikovat (pravděpodobně také z toho hraní, kdy jen mačká myš a nemluví), takže bude jen mlčet a nic neříkat. Po tom, co jsem došla z práce, jsem měla největší chuť mu vypojit PC a všechny kabely schovat, ale nejsem jeho máma, abych ho trestala :lol: (už jednou jsem mu zkusila vypojit internet, když zrovna hrál… no, nepřejte si vidět ten verbajz), tak jsem se prostě zachovala jako on - přišla jsem, ohřála si oběd, dojedla, talíř nechala v kuchyni na lince, sedla si k PC a nehla doma ani prstem :D (A to jsem mu chtěla ještě udělat teplou večeři! Tůdle!)

Nicméně, nenapadá vás, jak tohle vyřešit a domluvit mu? Už jsme o tom hádali, říkala jsem mu, že uvažuju o rozchodu, protože mi je 21 a nehodlám tohle celý život řešit. Na to mi ale odpověděl, že celý život budu něco řešit, a i když si najdu jiného chlapa, bude mít zase něco jiného, co mi na něm bude vadit - čímž měl prakticky pravdu :think: :nevim:

Vedle je pěkná diskuse" za zážitky sex" tam Jsem psal co jsem v minulosti musel dělat aby mi žena „dala“. Kdybyste mě měla doma, asi byste nechápala. Moje přijde z práce a domácnost je tip top, včetně dětí. :palec:

Denisa56
Kelišová 6859 příspěvků 29.07.19 19:43

Dokavaď bude mít v lednici nakoupený jídlo, občas uvařeno, vypraný prádlo a na záchodě vždycky toaletní papír, nikdy mu nedojde, že o chod domácnosti je potřeba se starat. Všechno tohle bych utla. Prala jen pro sebe a jedla mimo domov. Domů bych nekoupila vůbec nic, ani rohlík. Anebo ještě lépe - v sobotu bych si sbalila věci a houkla na něj, až by zase seděl u her, že odcházím. Vsadím boty, že jak se bude sostředit na tu hru, bez problémů ti to odkýve, aniž by mu došlo, o co jde. Ale co s takovým chlapečkem? PC hry a sex, to je to jediné, co ho zajímá. Ty jsi duševně vyspělejší, dřív nebo později beztak vezmeš kramle. Jestli máš peníze na kauci, zařiď se po svém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:46

Pravda. Po odpolední mu ještě lítám do večerky pro večeři, zatímco on si sedí doma. Ze začátku jsem chtěla, ať mi chodí do práce naproti, že se bojím - nebála jsem se, jen jsem chtěla, ať na chvíli odejde od PC. Teď už ani to ne. Jenže já jsem tak blbá, že cítím, že jako ženská mám povinnost tyhle věci zařídit a obstarat domácnost.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama