Přítel je bordelář a já perfekcionista

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 21:37
Pritel je bordelar a ja perfekcionis

Ahoj, pritel moc nemusi uklizeni a uklid dela vzdy tak napul, snazi se, ale ja mam nejradeji uklizeno jako z katalogu, neustale se kvuli tomu hadame, ja ho buzeruji s uklizenim a on je pak nastavny ze neco musi delat, me se zase nechce porad uklizet po nekom, podle me by jsme oba meli uklizet stejne, jak to vyresit? Mate nekdo podobny problem? :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj, pritel moc nemusi uklizeni a uklid dela vzdy tak napul, snazi se, ale ja mam nejradeji uklizeno jako z katalogu, neustale se kvuli tomu hadame, ja ho buzeruji s uklizenim a on je pak nastavny ze neco musi delat, me se zase nechce porad uklizet po nekom, podle me by jsme oba meli uklizet stejne, jak to vyresit? Mate nekdo podobny problem? :zed:

*perfekcionista pardoon :D

Cenarius
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 25.05.19 21:39

Uklizejte si to sama a budete spokojena a on taky. A mu predejte jine prace, treba vareni.

A nebo snizit naroky, zivot neni jen o uklizeni

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 25.05.19 21:44

Já to mám stejně a začínám to vzdávat :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 25.05.19 21:45

Jak to vyresit? Pořiďte si dite :lol: A predstavy o uklidu jak z katalogu te rychle prejdou :D

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 25.05.19 21:45

Mela jsem, vyreseno mou reazignaci a obema stranam se dooost ulevilo :mrgreen:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 25.05.19 21:48

Udelala bych kompromis. Sednete si spolu, sepiste seznam cinnosti a domluvte se(! - ne, ze ty budes diktovat, jak by to podle tebe melo byt), co ten kompromis bude. Mit doma bordel neni idealni, ale neustale vsechno katalogove nablyskane a serazene podle pravitka je taky na palici. Zivot se ma prozit a ne prouklizet :kytka:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 25.05.19 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj, pritel moc nemusi uklizeni a uklid dela vzdy tak napul, snazi se, ale ja mam nejradeji uklizeno jako z katalogu, neustale se kvuli tomu hadame, ja ho buzeruji s uklizenim a on je pak nastavny ze neco musi delat, me se zase nechce porad uklizet po nekom, podle me by jsme oba meli uklizet stejne, jak to vyresit? Mate nekdo podobny problem? :zed:

Buď slevit z katalogového úklidu (s dětmi fakt neudržitelný) nebo se rozejít. Jestli on ten nepořádek „nevidí“, budeš ho akorát buzerovat. Když jsem bydlela sama, uklidila jsem si podle svých představ. A chvíli to bylo vidět. Teď uklidím, vidět je to chvilku a přijde syn ničitel.

Venetia
Hvězda diskuse 43204 příspěvků 25.05.19 21:54
@Anonymní píše:

ne, a byt tim bordelarem tak bych zdrhala…brr

zrnko
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 25.05.19 21:57

Toto jsou chvile, kdy si rikam, ze je i fajn byt sam a nemuset se o uklid handrkovat. :roll:
Akorat, ze ja jsem ten bordelar. Nesnasim uklizeni. Pri predstave, ze me druha polovicka peskuje, ze mam dokonale uklidit, se mi rosi pulky. :zed: :) Jestli touzi po dokonalem domove, at si to dela sam. Nerikam, ze nepomuzu, ale „vocad pocad“.
A není mi 5, aby me nekdo posílal uklidit.

Elenloth
Závislačka 4288 příspěvků 25.05.19 22:00
@Anonymní píše:

Myslím, že vyřešit to nelze. Stejně jako nelze přítele přinutit, aby uklízel, jak ty chceš. A počítej s tím, že to jeho bordelářství se bude jen zhoršovat. O dětech ani nemluvě.
Já jsem si myslela, že jsem hodně tolerantní (o katalogu se nedá u nás vůbec mluvit), ale s postupem času a s dětmi nedělám nic jiného, než zachovávám základní hygienický standard, neb z mého muže se vyklubat bordelář a ignorant nejvyššího řádu. A z mých obecných zkušeností, s postupem času to bude ještě horší, než si vůbec teď dovedeš představit.

Chumchalice
Kecalka 162 příspěvků 25.05.19 22:01

Hà to me rozesmalo. Take jsem perfekcionalista, muz tak prumer :lol: pekne me s tim vzdy stval.mame 2 deti a vypada to tu jakobych snad neuklizela :nevim: musis se naucit slevit ze svych naroku, jinak s detma, jak budes nevyspana a nevrla a k tomu porad bordel kolem, budete se hadat, protoze vnitrne nebudes ten bordel okolo davat a budes potrebovat pomoc. Opravdu mu prenechej nejake cinnosti uz ted, dokud nemate deti, at pak to jde lepe :palec:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 25.05.19 22:01

Hlavně po něm nemůžeš chtít, aby viděl věci stejně. Aby měl stejnou posedlost jako ty. Vybrala sis ho sama a z nějakého důvodu. Pokud by byl echt „prasák“ tak ano. Ale jinak zklidni hormon a počkej na děti, to ti teprv hrábne…

truelly
Závislačka 3256 příspěvků 25.05.19 22:10

Někde jsem četla, že dokonale uklizený byt znamená dokonale promarněný život…jako fakt se uklidni, nebo se s dětmi zblázníš…jsou takové trub.ky, co vytírají o půlnoci, aby se rodina vzbudila do čistého, dokonale uklizeného :zed: :zed: :zed:
A ta buzerace někoho dalšího kvůli uklízení :poblion: to dokáže tak dokonale otrávit :pocitac:

Azeretereza
Závislačka 2843 příspěvků 25.05.19 22:11
@zrnko píše:
Toto jsou chvile, kdy si rikam, ze je i fajn byt sam a nemuset se o uklid handrkovat. :roll:
Akorat, ze ja jsem ten bordelar. Nesnasim uklizeni. Pri predstave, ze me druha polovicka peskuje, ze mam dokonale uklidit, se mi rosi pulky. :zed: :) Jestli touzi po dokonalem domove, at si to dela sam. Nerikam, ze nepomuzu, ale „vocad pocad“.
A není mi 5, aby me nekdo posílal uklidit.

Presne tak :kytka: My spolu nezijeme, pritel je cimprlich trochu, ja to neresim, mam psa, tak jsou vsude chlupy. Respektuju to, kdyz vim, ze ma prijit, uklidim a poradne vysaju, respektuju i to, ze mu vadi, kdyz spi pes v posteli, proto ji do postele nepoustim kdyz tu pritel je, ale abych se nechala buzerovat az tak, ze by mi pes do postele nesmel nikdy, to fakt nee. Odtud - potud. Jsem zvedava, jak to poresime po sestehovani, ale to je zatim ve hvezdach, tak to neresim. Ale kdyz jsem sama, tak nejaky chlupy a nadobi ve drezu je mi fakt putna a uklidim to az tehdy, kdyz se mi chce. Nejsem ani prase, ani bordelar, takze s mirou, ale pokud mam ve drezu jeden hrnek, tak me nechytaj zadny tiky, ze bych to musela jit umejt :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama