Přítel je hrozná drbna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:19
Přítel je hrozná drbna

Ahoj dámy,

věc se má tak, že přítel je děsná drbna. Jakmile zjistí nějaký nový žhavý drb, hned musí zjišťovat, jestli je to pravda, hned píše lidem co a jak. Říct mu něco o někom, tak je to o krk, protože hned půjde a bude v tom šťourat. Už si s tím nevím rady. Nedávno jsem mu řekla jednu věc, kterou fakt měl udržet. Co myslíte? Pustil to. Jakmile třeba někde zahlédne někoho známého, tak hned bere mobil a píše, co tam dotyčný dělal a podobně. Je zvědavej na všechny a všechno. Ale když jsem mu vyčetla, že pustil to, co neměl, tak je zle a dokonce mi nedávno řekl, že ho chci mít pod kontrolou, že je jak podpantoflák, že mu musím říkat, co může říct a co nemůže a podobně. Ano, několikrát jsem ho žádala, aby tu informaci nikde neříkal. No, takže jsem se poučila a už mu nic neřeknu, ale štve mě to. Já jsem byla vždy zvyklá parnerovi říkat vše a mít takovou tu partnerskou důvěru, kdy se to dál prostě nepošle… Znáte některá takovéhleho chlapa? Aby byl taková Keliška?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:23

Jo, můj je skoro to stejný. Dopředu musím počítat s tím, že všechno co mu řeknu pošle automaticky dál :roll:. Nedá se s tím nic dělat, má to po matce a přijde mu to naprosto normální.

Uživatel je onlineLumíkovec
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 08.08.19 13:25

Neznam, muj manzel je pravy opak. Chapu, ze te to stve. Taky by mi to vadilo…

Macik.S
Kecalka 399 příspěvků 08.08.19 13:27

Bere mobil a hned si píše co dotyčný dělal? 8o :lol: Ty vole, no tak to je hustý. Takovou neznám ani ženskou. Mě by tohle teda sakra vadilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:28

Muj ex byl taky naprostý opak, ale z tohohle jsem na pilulku. Prostě automaticky musím počítat s tím, že něco pustí. Taky mu to přijde naprosto normální… Ale člověk je pak za husu, když se to donese k někomu, kdo řekl „nikomu to neříkej“.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 08.08.19 13:28

Mame takoveho souseda, ja bych ho doma nesnesla, fakt Kelišová hadr. Nastesti muj muz je pravy opak…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:29
@Macik.S píše:
Bere mobil a hned si píše co dotyčný dělal? 8o :lol: Ty vole, no tak to je hustý. Takovou neznám ani ženskou. Mě by tohle teda sakra vadilo.

Tak třeba jsme potkali jeho kámoše, co seděl vedle auta, co bylo evidentně ťuknuté a on hned hrábl po mobilu a sondoval, co se dělo…

Premek_Orac
Kelišová 5427 příspěvků 08.08.19 13:30

Je to jednoduché. Co chcete opravdu udržet, nikomu neříkejte. Ale fakt nikomu.
Jinak je slušná pravděpodobnost, že to půjde dál…
Obecně k drbnům a drbnám - není mi to vlastní, netoužím po podrobnostech ze života jiných, které mi sami nesdělí, ale někteří lidé to mají jinak a je to pro ně skoro smyslem bytí. Pokud jsou tak spokojení, jejich věc. Léčit se to nedá, zakazovat taky ne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:30
@Hanka1 píše:
Mame takoveho souseda, ja bych ho doma nesnesla, fakt Kelišová hadr. Nastesti muj muz je pravy opak…

Taky mi to vadí. Ale co nadělám. On je hrozně super člověk, ale za tuhle jeho prořízlou pusu bych ho zapíchla.

Any111
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 08.08.19 13:31

Ono je asi jedno jestli je to chlap nebo ženská. Určité věci se prostě nesluší a tenhle styl chování spíš vypovídá o něm samotném a jeho komplexech :roll:

Je mi jedno jestli se jedná o partnera, kamarádku, nebo mámu… když někoho požádám, aby někde něco neříkal, tak to dělám s důvěrou a očekávám, že tu důvěru mít můžu. Když ji zklame, tak už tomu člověku nikdy nic neřeknu a osobně bych takového partnera ve svém životě dlouho nesnesla… :nevim:

A ano znám takové Kelišky a držím se od nich dál

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:31
@Premek_Orac píše:
Je to jednoduché. Co chcete opravdu udržet, nikomu neříkejte. Ale fakt nikomu.
Jinak je slušná pravděpodobnost, že to půjde dál…
Obecně k drbnům a drbnám - není mi to vlastní, netoužím po podrobnostech ze života jiných, které mi sami nesdělí, ale někteří lidé to mají jinak a je to pro ně skoro smyslem bytí. Pokud jsou tak spokojení, jejich věc. Léčit se to nedá, zakazovat taky ne…

Tak mám lidi, o kterých vím, že nepustěj nic. Stejně tak to mám já. Takže tohle mi nejde do hlavy. Ale byla jsem zvyklá se partnerovi svěřovat se vším, no.

Premek_Orac
Kelišová 5427 příspěvků 08.08.19 13:35
@Anonymní píše:
Tak mám lidi, o kterých vím, že nepustěj nic. Stejně tak to mám já. Takže tohle mi nejde do hlavy. Ale byla jsem zvyklá se partnerovi svěřovat se vším, no.

Myslíš si, že to víš :-). Prostě pokud chceš mít jistotu, nemůžeš to říct.
Nikdy nevíš, co třeba přiměje i nedrbny to říct. A někdy se prokecnou neúmyslně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:39
@Premek_Orac píše:
Myslíš si, že to víš :-). Prostě pokud chceš mít jistotu, nemůžeš to říct.
Nikdy nevíš, co třeba přiměje i nedrbny to říct. A někdy se prokecnou neúmyslně.

Tak jasný, no. Jako už mu taky řeknu velký kulový, ale prostě mě fakt naštval, že se ještě urazil, že já ho vlastně omezuju a kontroluju. :roll:

Lalelale
Kelišová 5243 příspěvků 08.08.19 13:40

Ono to je na první přečtení úsměvné. Ale na to druhé už ne. V zásadě máš doma chlapa, ke kterému nikdy nebudeš moct být upřímná, protože jakmile mu řekneš něco důvěrného, není na něj spoleh. Nemohla bych být s někým takovým, protože partner je pro mě člověk nejbližší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 13:43
@Lalelale píše:
Ono to je na první přečtení úsměvné. Ale na to druhé už ne. V zásadě máš doma chlapa, ke kterému nikdy nebudeš moct být upřímná, protože jakmile mu řekneš něco důvěrného, není na něj spoleh. Nemohla bych být s někým takovým, protože partner je pro mě člověk nejbližší.

Jo i takhle se to dá brát. Jako snažila jsem se mu vysvětlit, že jsem mu dala důvěru a on jí zahodil. Možná hraje určitou roli i věk, je mladší. Těžko ale říct, z čeho to pramení. Jen je to prostě dost otravné.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama