Přítel je instruktor v autoškole a já žárlím

Anonymní
20.7.19 12:47

Přítel je instruktor v autoškole a já žárlím

S přítelem jsme se poznali právě v autoškole když byl můj instruktor. Jsme spolu rok a půl a čekáme spolu miminko. Mně je devatenáct a příteli třicetdevět. Doteď jsem byla úplně v pohodě, ale teď jak jsem těhotná, přibrala jsem, jsem naladová a prostě teď nejsem úplně sebevědomá tak mi začalo hlodat v hlavě, co když tam najde nějakou hezčí. Snažím se mu věřit, předtím jsem s tím neměla žádný problém, ani nemám žádný opravdový důvod si něco takovýho myslet, ale to těhotenství mi asi zatemnilo mozek :zed: Občas se kvůli tomu s přítelem teď pohádáme a já jsem z toho nešťastná. Nevím jak mám přestat žárlit. Měla jste to taky tak nějaká, že jste v těhotenství najednou začaly žárlit? Hlídá to ve mě o to víc, že tak jsem se s ním seznámila já :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2232
20.7.19 12:50

Nežárlila jsem ani předtím, ani během, ani potom. Když bude chtít odejít, tak odejde, a jestli já budu žárlit nebo ne, to na tom nic nezmění. Tak jsem radši v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7130
20.7.19 12:51

Jo, každá osmnáctka pálí po 39letém instruktorovi v autoškole. Za mě to byli ti největší poděsové, ne žádné úchvatné ikony :D
stejně to neovlivníš. Můžeš si ho uvázat k noze, ale když bude chtít, nevěrný ti bude tak či tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
20.7.19 12:52

Šmarjá, jsi o dvacet let mladší a žárlíš. Tak snad víš, co od něj můžeš a nemůžeš čekat, jaký měl život než tě potkal a dítě jste si snad počali po tom, co jste se rozmysleli, že spolu chcete být. Pokud sis našla proutníka, tak proutníkem zůstane a pokud je to věrný typ, tak může vozit i Angelinu Jolie a nic se nestane. Jen ty musíš vědět, s jakým mužem ses rozhodla založit rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
20.7.19 12:55

No, ale ja jsem v těhotenství byla hroznej zavislak na muzi. Hroznej. Nechapu, jak to mohl vydrzet, Kor, kdyz normálně máme mezi sebou opravdu velkou volnost. Dodnes ho obdivuji a nechapu se :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
20.7.19 12:57
@Tiffany1 píše:
No, ale ja jsem v těhotenství byla hroznej zavislak na muzi. Hroznej. Nechapu, jak to mohl vydrzet, Kor, kdyz normálně máme mezi sebou opravdu velkou volnost. Dodnes ho obdivuji a nechapu se :lol: :mrgreen:

No tady spíše jde o to, že zakladatelka vyměnila hned původní rodinu za náhradního otce. Nebyla chvíli sama, aby mohla dospět. Doufám, že moje dcera se hned po dosažení plnoletosti nepověsí na podobnéhě starého seladona

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
20.7.19 12:59

@Kfětoslava Tak to bezesporu, souhlasím. Jen jsem si tak vzpomněla, že jsem byla hrozná. A vubec jsem si nemohla pomoct. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
20.7.19 13:01

Co si budem nalhavat, v autoskole i motoskole je s chlapama legrace :mrgreen:…Sama vis, ze si ho tam taky sbalila, na tvem miste bych taky zarlila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
20.7.19 13:02

No, je docela známý fakt, že největší bourači jsou instruktoři v autoškole a trenéři ve fitnessu :mrgreen: Podle mě jsi na to šla moc hopem, ovšem teď nezbývá než doufat, že to bude v pohodě :lol: ;) Koukněme se pro lepší obraz do jeho historie, kolik tam má náš nastávající otec dětí a žen? Vypadá to nadějně? :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3898
20.7.19 13:04

No jo, když sis sotva po roce nechala udělat dítě, tak to je těžký. Skoro jsi ho neznala. Ale myslím, že žádnou jinou už si nenabalí. Přece jen, mít o dvacet let mladší holku, to je spíš výhra, než aby by hledal jinou. Třeba mladší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
20.7.19 13:04

@mau-mau Ty seš dneska v ráži, ale máš pravdu :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
20.7.19 13:05
@Tiffany1 píše:
@mau-mau Ty seš dneska v ráži, ale máš pravdu :mrgreen:.

Nazdárek :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.19 13:07
@mau-mau píše:
No, je docela známý fakt, že největší bourači jsou instruktoři v autoškole a trenéři ve fitnessu :mrgreen: Podle mě jsi na to šla moc hopem, ovšem teď nezbývá než doufat, že to bude v pohodě :lol: ;) Koukněme se pro lepší obraz do jeho historie, kolik tam má náš nastávající otec dětí a žen? Vypadá to nadějně? :think: ;)

Byl ženatý asi 6 let. Před pěti lety se rozvedli. Děti neměli. Po rozvodu byl chvíli sám a pak měl dva roky přítelkyni. Ani jeden vztah neskončil kvůli nevěře. Já vím, že není žádný proutník, předtím sem nežárlila, to až teď.

• Citovat
  • Nahlásit
2635
20.7.19 13:08

No, já si myslím, že zárleni je na místě. Od ctyricatnika, co sbali 18 letou kočku, udělá ji dítě, ještě v autoškole (jak ohrane), bych nečekala nic jiného. Snad těch těhotných není víc. Šťastný život.. Co na to rodiče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.19 13:11
@marra2 píše:
No, já si myslím, že zárleni je na místě. Od ctyricatnika, co sbali 18 letou kočku, udělá ji dítě, ještě v autoškole (jak ohrane), bych nečekala nic jiného. Snad těch těhotných není víc. Šťastný život.. Co na to rodiče?

Táta to nese špatně, skoro semnou nemluví. S mamkou se vídáme. Doufám, že se to zlepší až se malá narodí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama