Přítel je jiný ve společnosti

Anonymní
9.2.21 16:14

Přítel je jiný ve společnosti

Ahoj, mám chvíli kluka, ale je úplně jiný ve společnosti a pak se mnou. Se mnou je milý, tolerantní a chápavý. Ve společnosti je pak takový hlučný, rázný, středem dění. Nebo mi i odsekává ve stylu: No, Co, To říká každý. Minule i použil nějaká vulgární slova z erotické oblasti. Říkám si, jaká je pak jeho pravá tvář. Zažili jste něco takového?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
134
9.2.21 16:21

Tak bych spíš řekla že se přetvařuje před tebou a s kamarády je to opravdu on, aby si se jednou nedivila že se jeho chování k tobě změní i v soukromí, je to tu každou chvíli že se chlap po nějaké době změní a bohužel málo kdy k lepšímu. Sama jsem nezažila a upřímně by mi tohle vadilo.Zkus se ho zeptat proč se s tebou chová tak a před druhými jinak a uvidíš ale těžko říct jak dlouho se člověk dokáže přetvařovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
9.2.21 16:31

Hmm, manžel se taky ve společnosti chová trochu jinak. A ještě k tomu v různých společnostech různě - jinak s kamarády od sportu, jinak s kolegy z práce… Ale ke mě je vždy v jakékoliv společnosti pozorný. Rozhodně se s ním vždy cítím příjemně. Pokud ty se svým přítelem ne, tak bych si s ním o tom promluvila. A kdyby to nepomohlo, tak bych si hodně rozmyslela, jestli ten vztah stojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8669
9.2.21 16:46

Tak je jasny, ze se zenou se chlap chova jinak. To drzi hubu a krok, je usluzny a posloucha. Mezi kamarady nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
9.2.21 19:00
@Cenarius píše:
Tak je jasny, ze se zenou se chlap chova jinak. To drzi hubu a krok, je usluzny a posloucha. Mezi kamarady nemusi.

To neni pravda, muj chlap nedrzi hubu ani doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat