Přítel je k "ničemu"?

Anonymní
7.8.20 04:49

Přítel je k "ničemu"?

Holky, stalo se vám že začal být přítel po porodu k ničemu? Máme teda dítě už skoro 4 měsíce ale malej je náročnější a přítel se vůbec nestará ani maličko, já vstávám 5× v noci a padám už trošku na pusu a přítel jak s ničím nepomůže tak ho vlastně vůbec nepotrebuji… Jen kolikrát přijde naštvaný z práce a zbytečně je nepříjemnej.. měli jste to některá taky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1855
7.8.20 04:55
@Anonymní píše:
Holky, stalo se vám že začal být přítel po porodu k ničemu? Máme teda dítě už skoro 4 měsíce ale malej je náročnější a přítel se vůbec nestará ani maličko, já vstávám 5× v noci a padám už trošku na pusu a přítel jak s ničím nepomůže tak ho vlastně vůbec nepotrebuji… Jen kolikrát přijde naštvaný z práce a zbytečně je nepříjemnej.. měli jste to některá taky?

Tak o malá miminka v páru většinou pečuje máma a některá miminka jsou holt náročná. To má vstávat v noci k miminku a pak jít ráno do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 05:00

@akavi tak říkala jsem si že třeba o víkendu by ho mohl jeden den vzít v 7 ráno on a nechat mi třeba hodinu navíc, nebo něco pomoct uklidit. Nebo něco malého k jídlu aspoň připravit či pohlídat malého a ne přijít domů na gauč na telefon.. malý je už na um..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 05:02

Mám spíš pocit, že jsem kvůli němu kolikrát spíš rozčilená a vidím že ani nehne prstem doma nikdy, takže se stal vlastně úplně nepotřebným, je jak druhé dítě které mi dělá akorát doma ještě větší bordel :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1855
7.8.20 05:03

A před dítětem ti pomáhal? Řekla jsi mu, že pomoc potřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 05:14

Předtím občas pomohl, při těhotenství jsem byla nějakou dobu v nemocnici tak pak se trochu snažil, co je malý na světě tak nic. Zkoušela jsem treba opatrně jestli by ho nepohlidal na chvíli, že se potrebuji vykoupat a nadával proč to neudělám až usne atd a když mu ho dám do rukou, tak se za 2 minuty ptá kde jako jsem :lol: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4858
7.8.20 05:19

No z vas ty odpovedi lezou jak z chlupate deky, jestli i takto mu rikate o pomoc, tak se nedivim, ze nic nedela.

Kazdopadne kdyz ne mimino, tak s ostatnim pomoct muze, ma dve ruce a neni na ne chromej. Uklidit, nakupy, vareni by mohl zvladat s prehledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6735
7.8.20 05:26

Já pořád nechápu, že chlap má „pomáhat“, ne, chlap se má STARAT, stejně jako se staráš Ty, vždyť je přece taky rodič a je vedle matky druhým plnohodnotným rodičem.
Venku je krásně, může vzít mimino ven nebo si ho dát doma na deku a číst si u toho. Nevím, jak velkou máte domácnost, ale na domácí práce lze někoho najmout. Já se své paní na úklid nevzdám, ani až budu na mateřské. Nákup si lze nechat dovézt nebo ať chlap nakoupí aspoň podle seznamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
7.8.20 05:28

Jak dlouho denně pracuje?
Oni ti chlapi na ty miniděti někdy moc nejsou. Řekni mu jasně, ze to je pro tebe náročný a potřebuješ se dospat. Spousta mužů je vychovaná v tom, že choděj do práce a to stačí a domácnost je záležitost ženy.
Bojíš se ho? Nebo proč mu to neřekneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 05:32

@Cenarius Nevím co by ze mě lezlo pomalu, když ho požádám na rovinu tak odsekne hned. @kacz On když přijede tak by nejradši hned jel za kamarády ven a nás nechal celý zbytek dne doma.. dítě neumí nakrmit, prebalit a ani utěšit natož uspat.. kdyby se mi něco stalo tak by ho snad musel dát své matce :lol: zatím jsme ve 2+1 ale máme se stěhovat do většího a to bude asi tragédie :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 05:35

@akavi pracuje 7-8 hodin, v pátek jen 6. Právě se cítím jako idiot, protože mu to říkám že potřebuji aspoň malého pohlídat, že jinak nemám šanci uklidit nebo ať uklidí on a nestane se nic.. spí do 11 i kdyby se malý vedle v postýlce urval, když není uvařeno tak se jede najíst ven :lol: dřív i třeba doma vysaval, teď bohužel nic

• Citovat
  • Nahlásit
6735
7.8.20 05:41

No, asi chápu, že ho neumí uspat, když k němu teď nemá žádný vztah. Lze začít pomaleji, že ho aspoň vezme ven nebo dojede na ten nákup. Jinak je opravdu k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
7.8.20 05:47

No mě dostava že si většina ženských stěžuje že chlap nestává k miminu. Proč by jako měl? To má v noci Xkrat vstávat, rano se zvednout a jít ještě dělat? Ty jsi doma, ještě k tomu máš jen jedno dítě. Tudiz si můžeš lehnout přes den pokud jsi unavená. O víkendu tě může nechat dospat, ale silně o tom pochybuju když se o dite nezajímá vůbec. Až přijde z práce tak mu dej dítě do kočáru a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
7.8.20 05:48
@Anonymní píše:
@akavi pracuje 7-8 hodin, v pátek jen 6. Právě se cítím jako idiot, protože mu to říkám že potřebuji aspoň malého pohlídat, že jinak nemám šanci uklidit nebo ať uklidí on a nestane se nic.. spí do 11 i kdyby se malý vedle v postýlce urval, když není uvařeno tak se jede najíst ven :lol: dřív i třeba doma vysaval, teď bohužel nic

A co ti na to odpoví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7697
7.8.20 05:53

Kolik let je příteli? Dítě bylo plánované?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama