Přítel je ke mně hrubý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 08:56
Přítel je ke mně hrubý

Už si nevím víc rady. Jsme s přítelem 5,5 z toho spolu půl roku bydlíme. Od té doby se ke mně chová jako ke kusů hadru, ne že by mě napadal, ale slovně mě uráží a já už to přestávám zvládat. Například, když chce sex a ví, že já zrovna nemůžu, začne mi říkat, od čeho mě teda má, když ne k sexu, že si najde jinou, včera mi dokonce v noci řekl, že mě i znásilní, začal se sápat, ale odtrhla jsem ho. Sápání ovšem trvalo celou noc i s jízlivými komentáři, že už s ním ani nechci spát, že mám uečitě jiného, že ženský jsou jen k sexu a ani to mu nedopřeji. Pak mi jen řekl, že toto není láska, že to bude radši sám. Chápu, že sex je důležitý, ale když pár dní v měsíci prostě nemůžu, tak by to měl chápat, co myslíte? Hrozně ho miluji, ale tohle už neumím ustát. Prosím anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 11.05.19 08:58

Jak ho můžeš milovat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 08:59

Tak takoveho chlapa bych chtela fuj utec od nej mysli jen sam na sebe. ubozak. zadny sex mu nedavej a dite si neporizuj utec dokud muzes.

truelly
Závislačka 3201 příspěvků 11.05.19 09:00

Jak by si na Tebe vyskakoval, kdyby si tě uvázal dítětem? :zed: balila bych kufry a hledala lepšího, co se umí chovat. Máš nejvyšší čas :kytka:

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 11.05.19 09:01
@Anonymní píše:
Už si nevím víc rady. Jsme s přítelem 5,5 z toho spolu půl roku bydlíme. Od té doby se ke mně chová jako ke kusů hadru, ne že by mě napadal, ale slovně mě uráží a já už to přestávám zvládat. Například, když chce sex a ví, že já zrovna nemůžu, začne mi říkat, od čeho mě teda má, když ne k sexu, že si najde jinou, včera mi dokonce v noci řekl, že mě i znásilní, začal se sápat, ale odtrhla jsem ho. Sápání ovšem trvalo celou noc i s jízlivými komentáři, že už s ním ani nechci spát, že mám uečitě jiného, že ženský jsou jen k sexu a ani to mu nedopřeji. Pak mi jen řekl, že toto není láska, že to bude radši sám. Chápu, že sex je důležitý, ale když pár dní v měsíci prostě nemůžu, tak by to měl chápat, co myslíte? Hrozně ho miluji, ale tohle už neumím ustát. Prosím anonym.

Co na něm proboha miluješ? Hlavně si s nim nepořizuj dítě!

Petra Z
Hvězda diskuse 52788 příspěvků 11.05.19 09:01

Já vůbec nechápu takový dotazy. To se musíš ptát??
Na co čekáš, že se změní??
Fuj…pryč od něj

EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 11.05.19 09:02

Tak to už by měl být bývalý přítel. Jeho chování se nezlepší, naopak. Takže pryč o něj!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 09:02

Já pořád doufám, že se to zlepší :(

Jahru
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 11.05.19 09:02

Já bych si s ním pořídila mimíska, to určitě pomůže :kytka:
Ach jo, takovéhle příspěvky jsou tu několikrát denně, přečti si je, zamysli se a pak sbal svých 5 švestek a upaluj pryč. Z takovýho exempláŕe nikdy nebude milující partner.

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 11.05.19 09:03
@Petra Z píše:
Já vůbec nechápu takový dotazy. To se musíš ptát??
Na co čekáš, že se změní??
Fuj…pryč od něj

To je jak tem dotaz, že partner píše kamaràdce "princezno, zlatíčko " posílá jí pusinky a ženská se ptá, jestli je to normální…
Některé ženské snad ztratily zdravý rozum.

LD1
Nováček 2 příspěvky 11.05.19 09:03

@xammy napadla mě ta sama otázka…
Zakladatelko, co to je za magora? Ty nejsi něco míň než on, máš stejnou hodnotu (no, vlastně asi spíš vyšší s ohledem na jeho chování), kolik vám je? Co by dělal, kdybys otehotnela, měla rizikové těhotenství a nesměli jste sexovat? To tě bude znasilnovat obden, aby on byl spokojený? Utíkej, dokud můžeš. Je to bezohledný sobec bez špetky slušného vychování a empatie. Já jsem těhotná, sex mít můžeme, ale fyzicky mě to bolí a nastávající manžel byl první, kdo řekl, že spolu spát nebudeme, když mám tenhle problém… A to jsme spolu spali i několikrát denně dříve. Najdi si pořádného chlapa, tohohle pusť do oběhu

Příspěvek upraven 11.05.19 v 09:05

toma0105
Kecalka 284 příspěvků 11.05.19 09:03
@Anonymní píše:

A tomuto se říká láska???Pěkně se ptáček vybarvil po 5 letech.Ty se rychle odmiluj, jestli nechceš být pro tohoto blba jen rozhoďnožka. :poblion: :jazyk:

truelly
Závislačka 3201 příspěvků 11.05.19 09:03

Doufáš blbě. Když překročil hranice a toto si dovolil, tak už to nelze vzít zpátky.

Rive
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 11.05.19 09:03

A co na něm jako miluješ? Zprotiví ti sex a vše okolo.
Tohle bych se fakt líbit nenechala a už bych byla dávno odstěhovaná. :nevim:

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 11.05.19 09:04
@Anonymní píše:
Já pořád doufám, že se to zlepší :(

Vsadím fakt hodně, že nezlepší. Ten už tě milovat nebude!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama