Přítel je líný pracovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:44
Přítel je líný pracovat

Ahoj, já už nevím co mám dělat se svým partnerem. Já pracuji v obchodě. Můj přítel má živnostenský list. Nepracuje pod nikým, dělá práci kdy se mu zachce a to je právě ten problém. Je strašně líný, kdyby se mu chtělo a pracoval jako normální lidi tak vydělá hodně peněz a žijeme si velice dobře, ale on chodí jen jednou za týden, zbytek dní prospí protože je prý unavený a pak se celý dny válí u počítače. Takže vznikají situace, že prostě nemáme peníze, nemůžeme si nic dovolit, nemůžeme jít na večeři, na skleničku nebo jet někam na výlet. Přitom kdyby se snažil tak máme peněz dost, ale jemu je to jedno. Už nevím co s ním mám dělat, je mi to strašně líto a jsem čím dál tím vzteklejší a nepříjemná. Musím upozornit, že takový dřív nebyl. Dřív když jsme spolu nebydleli. Opravdu přemýšlím buď o rozchodu nebo o tom, že se odstěhuji. Protože by jsem na tom byla lépe kdyby jsem bydlela sama. :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Karmínie
Kecalka 111 příspěvků 07.12.18 07:46
@Anonymní píše:
Ahoj, já už nevím co mám dělat se svým partnerem. Já pracuji v obchodě. Můj přítel má živnostenský list. Nepracuje pod nikým, dělá práci kdy se mu zachce a to je právě ten problém. Je strašně líný, kdyby se mu chtělo a pracoval jako normální lidi tak vydělá hodně peněz a žijeme si velice dobře, ale on chodí jen jednou za týden, zbytek dní prospí protože je prý unavený a pak se celý dny válí u počítače. Takže vznikají situace, že prostě nemáme peníze, nemůžeme si nic dovolit, nemůžeme jít na večeři, na skleničku nebo jet někam na výlet. Přitom kdyby se snažil tak máme peněz dost, ale jemu je to jedno. Už nevím co s ním mám dělat, je mi to strašně líto a jsem čím dál tím vzteklejší a nepříjemná. Musím upozornit, že takový dřív nebyl. Dřív když jsme spolu nebydleli. Opravdu přemýšlím buď o rozchodu nebo o tom, že se odstěhuji. Protože by jsem na tom byla lépe kdyby jsem bydlela sama. :,( :,(

Vřele Ti doporučuji, rozejdi se s ním a najdi si někoho normálního. Tento lenoch se určitě nezmění.

Uživatel je onlinekruel
Kecalka 312 příspěvků 07.12.18 07:49

Já kdysi dávno měla taky takového kluka a za to, jak byl líný a nechtělo se mu pracovat jsem se předevšema za něj hodně styděla. Jsem ráda že jsem ho poslala o dům dál ;) Bylo by to pak horší a horší…
Za mě, pokud ten tvůj na tom nehodlá nic změnit, volila bych rozchod, dokud nemáte děti. Pochybuju, že pak časem až bude starší najednou bude překypovat energií a chutí do práce, když už teď je líný jak veš. Bude to akorát horší.

S.Berankinová
Kecalka 303 příspěvků 07.12.18 07:50

Uteč. Lepší to nebude. Věř mi. Jaké by to asi bylo až bude mimčo? Tvé příjmy se sníží a finančně bude rodina závislá na něm. Navíc, když je pán unavený už teď, tak pomáhat ti asi pak taky moc nebude.

Janli
Kelišová 6326 příspěvků 07.12.18 07:52

Zdrhni, nefachčenko se nezmění. Chceš snad od života víc než jen živit línýho chlapa, ne?

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 07.12.18 07:54

Rychle pryč, časem bys pak živila i děti a pokud bys odešla s dětma, tak minimální alimenty, když nedělá.
To přece nechceš… :nevim:

Vemas
Kelišová 5390 příspěvků 07.12.18 07:55

Nakopat do zadku a vzit roha dokud nejsou deti

marcyy
Stálice 60 příspěvků 07.12.18 07:55

Já bych se taky zamyslela nad tím, jestli ti ta budoucnost s ním za to stojí..Myslím si že chlapi kteří mají takovýhle vztah k práci, jsou s prominutím zbyteční…Skoro každá žena potřebuje v chlapovi oporu a to spočívá i v držení kasy…

terinka4444
Hvězda diskuse 68523 příspěvků 07.12.18 07:57

Ano rozchod, OSVČ nemůže být každý, znám dost takových, co si hrajou na velké podnikatele, byli by i šikovní a schopní vydělat, ale tohohle je přesně ono, nedokáží mít sebekázeň. A lepší to nebude. Takže vykopat. Nic jiného se s tím nedá dělat.

zoidberg
Extra třída :D 12051 příspěvků 07.12.18 08:03

Musíš v tom hledat i pozitivum! Například se ti v práci nespustí s žádnou kolegyní ;)

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 07.12.18 08:10

Vydrž, určitě ho změníš…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 07.12.18 08:14

poslat do oběhu,toto není chlap pro rodinu ani pro život

terinka4444
Hvězda diskuse 68523 příspěvků 07.12.18 08:15
@Moucharda píše:
Vydrž, určitě ho změníš…

na to bude potřeba ale pár dětí, minimálně 2-3

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 07.12.18 08:19

Co jsi to za ženskou ??? To si nemůžeš přibrat další zaměstnání, nebo aspoň dělat přesčasy, když vám peníze nestačí? Přestaň do něho píchat a radši pořádně šlápni do pedálů !!!

Uživatel je onlinerenap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 07.12.18 08:28

@ontar jo!!! To bylo slovo chlapa :potlesk:
Zakladatelko,ja spíš obdivuju,ze máš chuť a naladu s takovým typkem chodit za kulturou a na vylety. Ja bych ho hnala svinskym krokem,ten by běžel tak rychle,až by zakopával. Pokud není nějak nemocný,tak bych s takovým netahlem nebyla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >