Přítel - je mamánek, nebo to přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 00:18
Přítel - je mamánek nebo to přeháním?

Ahoj, zajímal by mě váš názor, jestli je můj přítel mamánek nebo to přeháním. ( furt mu to vyčítám a on si stále trvá na svém, tedy, že jejich vztah je naprosto normální) Tak za prvé už tak dva roky plánujem se sestěhovat, ale on to stále tak nenápadně oddaluje a vymlouvá se a mám dojem, že je to proto, že se bojí pustit maminčiny sukně. Jezdí s matkou ( manžela nemá a proto se asi tak upnula na syna:( ) neustále něco nakupovat, sportovat, na dovolené ( jak po Česku, tak na hory, k moři, na prodloužené víkendy), jakože nejedou sami - většinou táhnou ještě jeho bráchu, babičku, dědu nebo jeho strejdu a jeho děcka, ale jak kdy. Že by vzali mě někdy sebou, to je asi utopie. Byli jsme spolu sice taky na pár dovolených jen my dva, ale i tak, v jeho věku (27) už mi to přijde dost nepřiměřené, aby furt trajdal s rodinou - já byla naposled někde s našima snad v 19 a už tehdy mě to dost nebavilo. Když jsem byla 2 dny v nemocnici, sice s banalitou - nedošel. Když jeho matinka měla něco s rukou vezl ji do nemocnice a seděl tam s ní tak pět hodin. Kdykoli potřebuju vyzvednout třeba v noci na nádraží, zavézt někam - nemůže, když potřebuje maminka okamžitě vyrazí, i když jsme třeba měli naplánovanou romantickou večeři. Pořád s ní chodí do divadla, ale když jsem já jednou s nadšením přinesla lístky, tak mi řekl, že nikam nepůjde, že nesnáší divadlo. Namítla jsem, že s ní chodí, co měsíc, načež mi přilétla odpověď, že to je rodina a to se musí. Tak se mnou se asi nemusí - lístky jsme musela prodat. A takových případů, kdy pro mě ani nehne prstem a pro ni skáče, nebo zruší plány naše na víkend, protože ona něco potřebuje, je miliarda. Nejdřív jsem si říkala, jak je to hezké, že má takový vztah s rodinou ( má malého bratrance třeba a dokáže si s ním hrát hodiny, tak jsem si říkala, jaký bude super táta), ale teď si říkám, co když bych třeba i po svatbě a s dítětem byla já a dítě na druhé koleji a matka pořád číslo 1? :? Důvod, který mě donutil tohle sepsat je ten, že před pár dny přišel s čerstvým tetováním, které si nechali s matinkou udělat úplně stejné a říkala jsem si není to už trochu moc? :D Ale zase sama o sobě vím, že jsem hodně citlivá a některé věci až moc řeším, proto budu případně ráda, když mi tu někdo otevře oči a nebo, když mi řeknete, že to fakt není ok. Děkuji moc za názory. Jinak radši anonym, píšu z účtu kamarádky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ice79
Závislačka 2644 příspěvků 23.12.18 00:22

8o No ty brďo… ten je jak z učebnice. :roll:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 23.12.18 00:22

Podivej se, mas snad svou hlavu ne? Nemusis se ptat co komu prijde normalni, dulezite je jak to prijde tobe. :think: A jak ti to vyhovbuje a co s tim hodlas delat.
Mimochodem jo, je to tezky mamanek, to by clovek musel mit IQ 50, aby to nepoznal. :nevim: A radil bych zdrhat.

Janli
Kelišová 6876 příspěvků 23.12.18 00:23

Zdrhej :mrgreen: , to není normální… Jak se matinka tváří na tebe?

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 23.12.18 00:27

Tak jestli mu tě maminka posvětila, tak s tebou chodit. Ale nečekala bych z toho zázraky.

leslie1214
Nováček 4 příspěvky 23.12.18 00:27

Jasně :D ale když on mi furt opakuje, jaká je to normální věc, a že to tak maj i ostatní kamarádi nějací, tak už pak člověk pochybuje o vlastním úsudku, když to poslouchá každý den :D :D

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 23.12.18 00:29
@leslie1214 píše:
Jasně :D ale když on mi furt opakuje, jaká je to normální věc, a že to tak maj i ostatní kamarádi nějací, tak už pak člověk pochybuje o vlastním úsudku, když to poslouchá každý den :D :D

A co jineho ti ma rict, ze je tezky a nenormalni uchyl? Nemuzes dat na jeho reci. Vrah se taky vetsinou haji, ze on nic. :mrgreen:

Bubla_Bučková
Závislačka 4545 příspěvků 23.12.18 00:30

Tohle bych potřebovala vychovat ,jak se to dělá, aby to byl navždy můj nunanek? :srdce: jako evidentně to jde, ale v čem ke ten trik :think:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33802 příspěvků 23.12.18 00:32

Tak to, že jezdí na dovolenou s rodinou bych jako problém neviděla. Taky jezdím s rodinou na dovču. Blbý je, že ti neřekne ať jedeš taky, nedojde za tebou do nemocnice atd. To by mi taky vadilo.

Ju21na
Kecalka 303 příspěvků 23.12.18 00:32

Tak to Tě lituji. Je to mamánek s velkým M a pochybuji, že se změní. Jeho rodina je na prvním místě a do budoucna asi i bude. Zřejmě není dost vyzrálý na to, aby se od ní oprostil a začal vnímat to, že „jeho rodina“ jsi Ty. Mám z toho i dojem, že to s Tebou nemyslí vážně, viz. nemocnice, dovolená. Myslím, že byste si měli promluvit, ale asi to bude vnímat jako útok na svojí rodinu. Co jinak poradit, netuším :hug: Jak jste spolu dlouho?

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 23.12.18 00:35
@Ju21na píše:
Tak to Tě lituji. Je to mamánek s velkým M a pochybuji, že se změní. Jeho rodina je na prvním místě a do budoucna asi i bude. Zřejmě není dost vyzrálý na to, aby se od ní oprostil a začal vnímat to, že „jeho rodina“ jsi Ty. Mám z toho i dojem, že to s Tebou nemyslí vážně, viz. nemocnice, dovolená. Myslím, že byste si měli promluvit, ale asi to bude vnímat jako útok na svojí rodinu. Co jinak poradit, netuším :hug: Jak jste spolu dlouho?

Tak on bude mít vždycky rodinu a přibude mu k ní i přítelkyně, ne? 8o Nevadilo by mi, kdyby přítel na maminčino písknutí skočil do auta, ale vadilo by mi, kdyby na mě ve stejné situaci kašlal. A

zoidberg
Extra třída :D 12244 příspěvků 23.12.18 00:37

Otázka zni: je maminka milionářka?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 23.12.18 00:38

To je klučíček, co nikdy vlastní život mít nebude. Bude žít pro životy cizích, ale přitom nepozná, že by měl mít i vlastní soukromý život. Do toho se nijak netlačí, já bych šla od toho. Stejně v něm časem neuvidíš chlapa, ale onuci v režii matky.

tulipán
Závislačka 3535 příspěvků 23.12.18 00:46

Je pravda, ze pro mamu by se roztrhal a u tebe je zajem vlazny. Uprimne mi prijde silene se s nekym, kdo o me vlazne stoji, snazit stehovat. Dal evidentne pochazi z jinak fungujici rodiny a kvuli tobe zvyky a rodinne akce ignorovat nebude. Opravdu mu za to nestojis - nechat pritelkyni vratit listky do divadla, ale s mamou jit, to je nevychovanec. Dal titulujes jeho matku “matinka”, takze averze jako hrom uz ted. Najdi si nekoho, kdo bude mit na prvnim miste tebe, tohle je neresitelne, jenom by ses trapila.

Beckyttine5
Kecalka 351 příspěvků 23.12.18 01:37
@Bubla_Bučková píše:
Tohle bych potřebovala vychovat ,jak se to dělá, aby to byl navždy můj nunanek? :srdce: jako evidentně to jde, ale v čem ke ten trik :think:

Co znám případy ze svého okolí, tak tam vždy byla 1 společná věc- těžká životní situace matky, když byli kluci ještě malí- např. Alkoholismus otce, domácí násilí, pobyt s matkou v azylaku ..a ti kluci prostě mají v hlavě, že musí svou maminku bránit, že se o ní musí postarat… ví, čím si prošla a chtějí jí to v dospělosti vynahrazovat… mají to jakou svou povinnost, že se o ně sama starala… v úplných rodinách se ti mamanci vychovávají už hure..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >