Přítel je na mě sprostý

Anonymní
21.4.20 10:48

přítel je na mě sprostý

Ahojky,
koukala jsem, že podobné téma tu již je, ale přeci jen jsem se rozhodla jej znovu založit. Chtěla jsem Vás poprosit o Vaše názory, nebo o rady. Před rokem jsem se seznámila s mužem mých snů. Dlouho jsem na takového chlapa čekala. Prostě chlap jako hora. Ze začátku na mě byl strašně hodný, byli jsme oba jak v sedmém nebi a prožívala jsem to nejkrásnější období svého života. Jelikož jsme to cítili oba stejně, začali jsme spolu žít. Potom začali nenápadně hádky, ale o úplných kravinách. Poté jsem byla nemocná a musela jsem na operaci, kde pak následovala více než měsíční rekonvalescence. Musela jsem ležet. Ze začátku byl na mě moc hodný, staral se o mě prostě všechno skvělé. Pak ale začali hádky, jak kvůli sexu, tak v podstatě kvůli všemu. A v tu dobu to začalo, začal na mě být sprostý, utíkal za kamarády různě do barů a vracel se opilý druhý den ráno. Nevydržela jsem to a hrozně jsme se pohádali, pak mi řekl, že to nezvládá a odstěhoval se s tím, že si dáme pauzu. Stejně jsme byli pořád v kontaktu, každý den jsme si psali. Po pár měsících jsme se k sobě vrátili, a přestěhovali jsme se znovu. Opět bylo vše tak 4 měsíce krásné, dokonce jsme se snažili i o prcka, ale potom to začalo znovu, začali jsme se hádat, protože jsme spolu byli zavřeni v karanténě doma, více jak měsíc. Přišlo mi, že mu najednou na mě všechno vadí. Občas se opravdu choval hnusně, dokonce mi i řekl při banální situaci „tak jdi do pr…“ No a vyústilo to tím, že se opil a v opilosti mi začal nadávat, ale opravdu sprostě… Padla slova jako k*rva, p**ča, koště, a završil to tím, že mi řekl, ať táhnu do h****u. Nevydržela jsem to, sbalila jsem si kufry a odjela k rodičům. Nyní mě to hrozně trápí, opravdu ho miluju, ale tohle chování je prostě strašný. Poradíte mi prosím, jestli je nějaká šance, že by se změnil? Ani se mi za to chování neomluvil, ještě to otočil proti mě, že si za to můžu sama. Ale když jsem si tam byla pro věci, viděla jsem na něm, že ho to taky trápí… Děkuju za odpovědi…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7622
21.4.20 10:51

Ne nezmění se, hlavně si sním nedělej mimiska, abys tu pak nepsala jak neplatí, a nestará se. A že byl před porodem úplně jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24155
21.4.20 10:52

Není ani milióntina procenta šance, že se změní. Ty můžeš děkovat Bohu, že se vám to dítě nepovedlo a že jsi dostala šanci se z toho dostat ven. Vůbec nepřemýšlej o tom, že by ses k němu kdy vrátila a chtěla něco zkoušet měnit. jestli máš špetku zdravého rozumu, soudnosti a hrdosti, tak na nějaké „miluju ho“ zapomeň. Jak můžeš milovat člověka, který se k tobě tak hnusně chová? Jestli ho něco trápí, tak že přišel o služku, která si to nechala líbit a šla ukecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9810
21.4.20 10:53
@Anonymní píše:
Ahojky,
koukala jsem, že podobné téma tu již je, ale přeci jen jsem se rozhodla jej znovu založit. Chtěla jsem Vás poprosit o Vaše názory, nebo o rady. Před rokem jsem se seznámila s mužem mých snů. Dlouho jsem na takového chlapa čekala. Prostě chlap jako hora. Ze začátku na mě byl strašně hodný, byli jsme oba jak v sedmém nebi a prožívala jsem to nejkrásnější období svého života. Jelikož jsme to cítili oba stejně, začali jsme spolu žít. Potom začali nenápadně hádky, ale o úplných kravinách. Poté jsem byla nemocná a musela jsem na operaci, kde pak následovala více než měsíční rekonvalescence. Musela jsem ležet. Ze začátku byl na mě moc hodný, staral se o mě prostě všechno skvělé. Pak ale začali hádky, jak kvůli sexu, tak v podstatě kvůli všemu. A v tu dobu to začalo, začal na mě být sprostý, utíkal za kamarády různě do barů a vracel se opilý druhý den ráno. Nevydržela jsem to a hrozně jsme se pohádali, pak mi řekl, že to nezvládá a odstěhoval se s tím, že si dáme pauzu. Stejně jsme byli pořád v kontaktu, každý den jsme si psali. Po pár měsících jsme se k sobě vrátili, a přestěhovali jsme se znovu. Opět bylo vše tak 4 měsíce krásné, dokonce jsme se snažili i o prcka, ale potom to začalo znovu, začali jsme se hádat, protože jsme spolu byli zavřeni v karanténě doma, více jak měsíc. Přišlo mi, že mu najednou na mě všechno vadí. Občas se opravdu choval hnusně, dokonce mi i řekl při banální situaci „tak jdi do pr…“ No a vyústilo to tím, že se opil a v opilosti mi začal nadávat, ale opravdu sprostě… Padla slova jako k*rva, pča, koště, a završil to tím, že mi řekl, ať táhnu do h****u.** Nevydržela jsem to, sbalila jsem si kufry a odjela k rodičům. Nyní mě to hrozně trápí, opravdu ho miluju, ale tohle chování je prostě strašný. Poradíte mi prosím, jestli je nějaká šance, že by se změnil? Ani se mi za to chování neomluvil, ještě to otočil proti mě, že si za to můžu sama. Ale když jsem si tam byla pro věci, viděla jsem na něm, že ho to taky trápí… Děkuju za odpovědi…

Když vytrhnete jenom ty důležité věci, tak to je až směšný. Co chcete poradit? Když s ním nehnete, tak to buď kvůli úžasné a životní lásce bduete snášet a nebo vám to za to nestojí a najdete si chlapa, co se 1) umí ovládat a za 2) není sprosté hovado.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211

Hulvát, žádnej muž snů. Vím, že jsi do něho zamilovaná, ale tohle není chlap pro život. Jste spolu krátce, kašli na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665

Jasně že se změní, postupem času začne být sprostý a zlý i za střízliva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5870
21.4.20 10:57

Souhlasím s ostatními. Buď ráda, že nejsi těhotná :palec: a už se nevracej!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
21.4.20 11:00

Ruce pryč a buď ráda, že se to projevilo takhle brzy. Najdi si chlapa, který o Tebe bude mít opravdu zájem a bude Tě milovat. Držím palce :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
21.4.20 11:07

Ten se nezmění, holka, nevěř tomu. Holt to ten pravý není. Ožralce a hovado bych nechtěla ani za milion, ten by jel jak hadr na holi, ani schody by nestihl počítat. A ještě chtěl pauzu, no, to ti vlastně už dávno dal najevo, že tě nechce. Život jde dál, hlavu nahoru! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4899
21.4.20 11:07
@Anonymní píše: … a završil to tím, že mi řekl, ať táhnu do h****u.

Sice nevím, co to je, ale doporučuji řídit se jeho nesmělou prosbou, ostatně jako všichni tady. Je to evidentně citlivá a křehká bytost, ale klapat to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.4.20 11:09

Myslím, že i do budoucna bude jenom ku prospěchu, když si uvědomíš, že nikdo se nikdy nezmění. Člověk se vyvíjí ale nemění.
Naopak bych do budoucna očekávala, že se to jenom zhorší a ty z toho budeš úplně na dně.

Chápu, že ho miluješ, ale na druhou stranu, umíš si představit, že máte spolu dítě a on chytne rapla a pak na tebe před tím dítětem takhle křičí? To by jsi doopravdy chtěla?

Lepší to ukončit teď, možná to bude náročné, ale mnohem náročnější a bolestivější by bylo, kdybyste spolu zůstali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
21.4.20 11:09

Tak si to shrňme…jste spolu jeden rok a za tu dobu: 1) utíká od problémů ke kamarádům a alkoholu 2) není schopen se o Tebe po operaci postarat, naopak ti vyčítá absenci sexu 3) je na Tebe sprostý až vulgární 4) po pár měsících společného bydlení se od Tebe odstěhoval, že to nezvládá 5) a navíc ke všemu si své chování neuvědomuje - neomluví se a chybu hází na Tebe 8o 8o 8o
Takže mám 2 otázky. Kde je ten muž tvých snů? Proč si proboha chtěla s tímto individuem dítě??? :roll: :? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7172
21.4.20 11:12

Chlap jak hora je zaroven sproste hovadko, ktery ti zatim jen nenafackoval. Tvuj dotaz je nesmysl. Neptej se jestli se zmeni, odpoved urcite dobre znas. Ptej se sama sebe, podle ceho si vybiras partnera, aby ten dalsi te zase netituloval picou a nemyslel si, ze provozujes sex za penize. Problem neni v chlapovi, ale ve tvem vyberu, ze jdes po chlapech co te povazuji za lacinou a pak se podle toho k tobe chovaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
21.4.20 11:15
@Chytrak píše:
Chlap jak hora je zaroven sproste hovadko, ktery ti zatim jen nenafackoval. Tvuj dotaz je nesmysl. Neptej se jestli se zmeni, odpoved urcite dobre znas. Ptej se sama sebe, podle ceho si vybiras partnera, aby ten dalsi te zase netituloval picou a nemyslel si, ze provozujes sex za penize. Problem neni v chlapovi, ale ve tvem vyberu, ze jdes po chlapech co te povazuji za lacinou a pak se podle toho k tobe chovaji.

Problém je hlavně v chlapovi, že se chová jako hovado, zakladatelka si to snad i uvědomuje. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18079
21.4.20 11:16

Pořiď si tuhle knihu a čti ji opakovaně tak dlouho, až se smíříš s tím, že primárně potřebuješ nabrat někde nějaké sebepřijetí a sebeúctu, aby si konkflikty zlvádala lépe, dokázala nevyštengrova situace do podobných otáček a aby si lidi dokázala vidět takové jako jsou, ne aby sis ulítával na hormánlích fantazíích o dokonalých chlapek a pak se hroutila z toho, že jaksi realita a fantazie jsou odlišné věci.
Nebo aby si dokonce měla pocit, že mimino spraví vztah.

https://obchod.portal.cz/…luji-prilis/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat