Přítel je na mě zlý a nadává mi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evic1234
Nováček 5 příspěvků 23.04.18 21:21
Přítel je na mě zlý a nadává mi

Zdravím. Potřebuji řadu. Jsme s přítelem přes 4 roky a 2 roky spolu bydlíme. Problém je ten že přítel je hrozně sobecky a někdy až zlý a nadává mi. Vůbec nikam nechce chodit, jen se valí u televize nebo hraje pc hry. Když mu řek u že bych chtěla někam jet, na nějaký výlet nebo jenom i na procházku tak řekne že nemůže že má fotbal a v neděli prý chce odpočívat. Ale jakmile mu napíšou kamarádi s fotbalu tak hned běží jak ve všední den tak i v neděli. Ale na výlet semnou to neee…
Přitom jsme ještě mladý, příteli je 26.
Je na mě taky někdy hroznej zlý. Když go třeba jen neslyším co zrovna říkal nebo nechápu něco jak myslí.. hned na mě začne řvát a kroutit očima do strany a je hrozně nepříjemnej že mi to musí opakovat znova.
Před pár dny jsme se pohádali a byl na mě zase osklivej tak jsem mu dala facku ale fakt malou kterou skoro necítil a on mi hned pěstí dal ránu do stehna a řekl mi že jsem debilni, ať ho už nechám na pokoji. Jednou mi i řek ať chcipnu… A hned po hádce jde spát a když se probudí dělá jakoby nic á jdu po něm chci omluvu tak mi řekne že se nemá proč omlouvat že já si začala.
Málo kdy mě pohladi, dá pusu nebo obejme ale když chce sex tak je jak vyměněny a je hrozně milý a něžný ale pak je to zase stejné. Zkoušela jsem sním už tolikrát o tom mluvit ale vždy se pak začne chovat stejně a já nevím co a tím. Miluji ho ale představa ze to takhle bude třeba dalších 10 let je hrozná…poradi mi někdo prosím?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52048 příspěvků 23.04.18 21:24

@evic1234 já poradím, rozejít se s ním.
Proč 10 let? Pak té jako zabije?

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6328 příspěvků 23.04.18 21:25

Sbal kufr a zmiz, pokud si vážíš sama sebe. Sobecký buran se nezmění.

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 23.04.18 21:25

A co bys chtěla poradit?

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 23.04.18 21:25

@evic1234 Rada je jednoduchá. Přečti si to sama, je to tam napsaný.

Uživatel je onlinesamá práce
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 23.04.18 21:26

Podívej se do šuplíku, kde jsou nože a poměř si ten největší zda se šikne. Anebo vezmi úspory a kup si trocha toho rozumu. To je tak, když primitiv chodí s primitivem. ;)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 23.04.18 21:26

Myslím, ze sis položila správnou otázku, kterou bys měla řešit. Jak to bude vypadat za 10 let? Abych odpověděl z tvého popisu, tak se bohužel obávám, ze by ses jen trápila dal s nim. Přijde mi, ze uz mu jsi pomalu ukradena a využije te jen ke zmíněnému sexu. Na můj vkus je skutečně zlý á takhle se normální muž obvykle nechová. Určitě ne ke své přítelkyni. Zeptej se sama, kvůli čemu ho vlastně milujes?

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 23.04.18 21:27

Mě přijde, že tohle je už trollení. Prostě si nejdo za přezdívkou evic dělá srandu, nebo léčí komplexy.

Jsou tam totiž popsány skoro vsechny negatuva, ze zdejších diskuzí.

Příspěvek upraven 23.04.18 v 21:28

hapolda
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 23.04.18 21:27

Nejak nechapu proc s takovym clovekem jsi? :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 23.04.18 21:27
@evic1234 píše:
Zdravím. Potřebuji řadu. Jsme s přítelem přes 4 roky a 2 roky spolu bydlíme. Problém je ten že přítel je hrozně sobecky a někdy až zlý a nadává mi. Vůbec nikam nechce chodit, jen se valí u televize nebo hraje pc hry. Když mu řek u že bych chtěla někam jet, na nějaký výlet nebo jenom i na procházku tak řekne že nemůže že má fotbal a v neděli prý chce odpočívat. Ale jakmile mu napíšou kamarádi s fotbalu tak hned běží jak ve všední den tak i v neděli. Ale na výlet semnou to neee…
Přitom jsme ještě mladý, příteli je 26.
Je na mě taky někdy hroznej zlý. Když go třeba jen neslyším co zrovna říkal nebo nechápu něco jak myslí.. hned na mě začne řvát a kroutit očima do strany a je hrozně nepříjemnej že mi to musí opakovat znova.
Před pár dny jsme se pohádali a byl na mě zase osklivej tak jsem mu dala facku ale fakt malou kterou skoro necítil a on mi hned pěstí dal ránu do stehna a řekl mi že jsem debilni, ať ho už nechám na pokoji. Jednou mi i řek ať chcipnu… A hned po hádce jde spát a když se probudí dělá jakoby nic á jdu po něm chci omluvu tak mi řekne že se nemá proč omlouvat že já si začala.
Málo kdy mě pohladi, dá pusu nebo obejme ale když chce sex tak je jak vyměněny a je hrozně milý a něžný ale pak je to zase stejné. Zkoušela jsem sním už tolikrát o tom mluvit ale vždy se pak začne chovat stejně a já nevím co a tím. Miluji ho ale představa ze to takhle bude třeba dalších 10 let je hrozná…poradi mi někdo prosím?

co 10 let..navždy.. lidi se nemění..

creaminess
Stálice 54 příspěvků 23.04.18 21:27

Nemá smysl se vypisovat. Rozejdi se s ním. Tohle není chlap do života. Ačkoliv tě to bude bolet a to i třeba dlouhou dobu po rozchodu, neváhej. Jsi mladá, neznič si s takovým blbcem život. Určitě pak poznáš, co ti dokáže nabídnout vyspělý chlap. Představa, že mít s takovým člověkem dítě, je hrozná. Buď silná, tohle není láska

pannda
Kelišová 6583 příspěvků 35 inzerátů 23.04.18 21:27

..a ty jsi taková puťka domácí, co mu to všechno promíjí a toleruje, a není schopna se tomu postavit se ctí…a bezmězně ho miluješ..Jako by byl ten jedinečnej na světě a ty jsi bez něj ani nemohla dejchat.No to se nediv, že něvíš co s tím…Protože jiná ženská by takovýho chlapa nechala poslala do řiti a začala by konečně žít…

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 23.04.18 21:28

Čekáš nějakou jinou radu, než rozchod?!

BeeLitlle
Povídálka 15 příspěvků 23.04.18 21:28

Jestli nejsi ve vztahu spokojená a partner se nesnaží tě dělat štastnou a nezajímají ho tvé problémy, tak z toho vztahu odejdi.

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 23.04.18 21:35

Okamžitě a rychle se s ním rozejdi, neváhej a opravdu se rozejdi!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bill Nighy: Stydím se, že jsem ještě nebyl v Praze, na Lásku nebeskou nekoukám

Ve svém prvním filmu se Bill Nighy (68) objevil již v roce 1981, celosvětově... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >