Přítel je naštvaný, že jsem si pořídila nový mobil

Anonymní
27.10.20 19:31

Pritel je nastvany ze jsem si poridila novy mobil

Ahoj holky musim se vam sverit a zjistit jestli by jste byly tak v soku i vy 8o.. pritel ma dobry mobil funkcni vse jede super, pekny fotak apod. Me dva roky zpet tyden pred porodem klekl mobil a nebylo dost penez na novy tak jsem si poridila prvni co jsem videla na rychlo..zacala jsem dva mesice zpet vydelavat takze jsem si na novy muj vysneny nasetrila, i z duvodu protoze me nikdo neslysel kdyz jsem s nekym volala, seka se mi atd..pritele jsem informovala mesic zpet ze si ho poridim na narozeniny jako radost pro sebe nasi mi taky neco prispely no a ted k veci..dnes jsem si ho koupila a on mi zacal nadavat ze ja mam novy mobil a on ne..ze jsem vyjebana pica at s tim mobilem klidne i skocim z okna, at se pred nim s nim ani neukazuju, ze jsem mela pockat i na nej az si koupi novy mobil atd ja normalne kulim oci. 8o… A kdyz jsem mu rekla at neni smutny ze mam novy mobil a on ne a ze na jeho mpbil taky nasetrime tak me uplne odpalkoval at drzim uz hubu atd…rekla jsem mu ze jsem si to poridila sobe na narozeniny a ze mi kazi radost tak mi odpovedel at jdu dopice s mojim vyjeb..darkem… Mam sto chuti utect :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2794
27.10.20 19:34

A až do téhle příhody tě oslovoval milostslečno a přidržoval všude dveře, že jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
27.10.20 19:37

Já se divím, že jsi neutekla dávno. S kým to proboha žiješ? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
27.10.20 19:40

No promiň, ale to je strašný. Neříkej že do teď byl ok a najednou takový zkrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
27.10.20 19:41

Troll? Jinak nechapu proc s nim jeste jsi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3582
27.10.20 19:42

K čemu ti tahleta atrapa člověka je? To čekáš, až si upletete sviště, aby ten rozchod byl náležitě komplikovaný, nebo jak? Tvoji rodiče se k sobě taky takhle chovali, chovají se k sobě takhle fungující páry ve svém okolí, takže máš blbé vzory z okolí, nebo proč, proč, proč do háje zeleného s takovým debilem trapným nedospělým zabíjíš mládí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
27.10.20 19:43

Bože, kam na takový k.k.ty chodíte :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5493
27.10.20 19:43

Sprosty hovado. Nic vic. Asi zbytecny resit, proc s takovym prasetem sprostym jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
27.10.20 19:45

@SlečnaDahlia dite uz maji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60888
27.10.20 19:46

Já bych i utekla.. Co to je za chování? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
27.10.20 19:46

Tvuj partner je spodina. Mas doma de.bila no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
27.10.20 19:47

Jo, jsem v šoku z celýho tvýho příspěvku 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3582
27.10.20 19:48
@Šarlota4 píše:
@SlečnaDahlia dite uz maji

Pecka :zed: Takže se tenhle nádherný vzorec partnerského chování bude šířit dál. A samozřejmě v době početí mimíska to byl respektující, milující a starostlivý partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14074
27.10.20 19:48

A do té doby byl v pohodě? :think: tohle je dost nevyzrálé chování :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
27.10.20 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky musim se vam sverit a zjistit jestli by jste byly tak v soku i vy 8o.. pritel ma dobry mobil funkcni vse jede super, pekny fotak apod. Me dva roky zpet tyden pred porodem klekl mobil a nebylo dost penez na novy tak jsem si poridila prvni co jsem videla na rychlo..zacala jsem dva mesice zpet vydelavat takze jsem si na novy muj vysneny nasetrila, i z duvodu protoze me nikdo neslysel kdyz jsem s nekym volala, seka se mi atd..pritele jsem informovala mesic zpet ze si ho poridim na narozeniny jako radost pro sebe nasi mi taky neco prispely no a ted k veci..dnes jsem si ho koupila a on mi zacal nadavat ze ja mam novy mobil a on ne..ze jsem vyjebana pica at s tim mobilem klidne i skocim z okna, at se pred nim s nim ani neukazuju, ze jsem mela pockat i na nej az si koupi novy mobil atd ja normalne kulim oci. 8o… A kdyz jsem mu rekla at neni smutny ze mam novy mobil a on ne a ze na jeho mpbil taky nasetrime tak me uplne odpalkoval at drzim uz hubu atd…rekla jsem mu ze jsem si to poridila sobe na narozeniny a ze mi kazi radost tak mi odpovedel at jdu dopice s mojim vyjeb..darkem… Mam sto chuti utect :,(

Kolik vám je? 16?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama