Přítel je o 12 let starší a mě to začíná vadit,co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 12:10
Přítel je o 12 let starší a mě to začíná vadit,co s tím?

Prosím anonymně, mám tady známé. Necelý rok a půl mám přítele o 12 let staršího je mu dost přes 40.Ze začátku vztahu mi to i imponovalo, ale přiznám se že více hlavně jeho finanční možnosti, je podnikatel, nebyl lakomý a jak se říká snesl by mi modré z nebe.Bylo to příjemné komu by se to nelíbilo. Později jsem zjistila že to bylo i kvůli tomu že má problémy v sexu. A to už měl dlouho předemnou. Po nějakém čase si konečně nechal předepsat Viagru a vcelku to šlo i když žádný zázrak. On nevypadá, ale postupně mě začalo docházet, že jako muž nemá moc velké sebevědomí. Poslední 14-letý vztah s expřítelkyní mu sebevědomí totálně vzal. Našla si milence, když měl problémy v podnikání a úplně ho vystěhovala z ložnice. V tomhle vztahu se jen hrabali peníze a majetek, ale nikam spolu nejezdili na dovolené neuměli si peníze užít. Je do mě hodně zamilovaný, udělal by pro mě mě vše, bohužel já to tak necítím. Bydlí v menším městě u německých hranic kde žije i jeho expřítelkyně, takže je většinu času u mě. Navíc má 3 velké syny, nejstarší je jen o pár let mladší než já a to je divné. Na druhou stranu je přítel hodný, obětavý, finančně zajištěný. Asi mě hodně z vás odsoudí, ale fakt nevím jak dál. Nechci mu ublížit a taky mám v něm finanční oporu, jen kdyby byl mladší. :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 16.11.18 12:14

No, to je problém, když mladá holka klovne pracháče. :?

Být tebou tak se postavím na vlastní nohy a začnu se starat sama o sebe. Finanční jistotu by sis měla zajistit sama. Ublížíš mu tak jako tak. Nehraješ s ním na rovinu.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 16.11.18 12:15

no typicka zlatokopka, pritele nemiluješ, ale jeho peníze ti nesmrdi. Nevim, co tady chces slyset za radu… 8o :roll:

radek9
Kecalka 101 příspěvků 16.11.18 12:16

… jestli přítele-živitele potřebuješ, tak je jen otázka jestli někde najdeš lepšího … a to asi tušíš nejlépe Ty sama …

Charlie1302
Kecalka 114 příspěvků 16.11.18 12:16

Měla by sis sama v sobě ujasnit co chceš…jestli peníze nebo ten zbytek…s tím bydlením - to si musíte promluvit společně, mezi čtyřma očima

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 16.11.18 12:19

No jo, to je klasika, když si holka nabrnke staršího.
A teď si vem, že až tobě bude 55 a budeš chtít sex, tak z něho bude děda 67 let. (pokud ještě bude).
Nevím co odtohoto lidi čekaj.

zoidberg
Extra třída :D 12044 příspěvků 16.11.18 12:19

Miluji vůni zlatokopek po ránu :jazyk:

Heinich
Závislačka 3215 příspěvků 16.11.18 12:20
@cocomoon píše:
No jo, to je klasika, když si holka nabrnke staršího.
A teď si vem, že až tobě bude 55 a budeš chtít sex, tak z něho bude děda 67 let. (pokud ještě bude).
Nevím co odtohoto lidi čekaj.

Noo, hlavně že nás pořád krmí zvyšujícím se věkem dožití, jakoby to nějak souviselo se skutečným stavem těla a sexuality :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 16.11.18 12:22
@Anonymní píše:
Prosím anonymně, mám tady známé. Necelý rok a půl mám přítele o 12 let staršího je mu dost přes 40.Ze začátku vztahu mi to i imponovalo, ale přiznám se že více hlavně jeho finanční možnosti, je podnikatel, nebyl lakomý a jak se říká snesl by mi modré z nebe.Bylo to příjemné komu by se to nelíbilo. Později jsem zjistila že to bylo i kvůli tomu že má problémy v sexu. A to už měl dlouho předemnou. Po nějakém čase si konečně nechal předepsat Viagru a vcelku to šlo i když žádný zázrak. On nevypadá, ale postupně mě začalo docházet, že jako muž nemá moc velké sebevědomí. Poslední 14-letý vztah s expřítelkyní mu sebevědomí totálně vzal. Našla si milence, když měl problémy v podnikání a úplně ho vystěhovala z ložnice. V tomhle vztahu se jen hrabali peníze a majetek, ale nikam spolu nejezdili na dovolené neuměli si peníze užít. Je do mě hodně zamilovaný, udělal by pro mě mě vše, bohužel já to tak necítím. Bydlí v menším městě u německých hranic kde žije i jeho expřítelkyně, takže je většinu času u mě. Navíc má 3 velké syny, nejstarší je jen o pár let mladší než já a to je divné. Na druhou stranu je přítel hodný, obětavý, finančně zajištěný. Asi mě hodně z vás odsoudí, ale fakt nevím jak dál. Nechci mu ublížit a taky mám v něm finanční oporu, jen kdyby byl mladší. :(

Ve 40 viagru 8o Prachy ti nesmrdí, tak to vydrž  :nevim:

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 16.11.18 12:25
@Anonymní píše:
Prosím anonymně, mám tady známé. Necelý rok a půl mám přítele o 12 let staršího je mu dost přes 40.Ze začátku vztahu mi to i imponovalo, ale přiznám se že více hlavně jeho finanční možnosti, je podnikatel, nebyl lakomý a jak se říká snesl by mi modré z nebe.Bylo to příjemné komu by se to nelíbilo. Později jsem zjistila že to bylo i kvůli tomu že má problémy v sexu. A to už měl dlouho předemnou. Po nějakém čase si konečně nechal předepsat Viagru a vcelku to šlo i když žádný zázrak. On nevypadá, ale postupně mě začalo docházet, že jako muž nemá moc velké sebevědomí. Poslední 14-letý vztah s expřítelkyní mu sebevědomí totálně vzal. Našla si milence, když měl problémy v podnikání a úplně ho vystěhovala z ložnice. V tomhle vztahu se jen hrabali peníze a majetek, ale nikam spolu nejezdili na dovolené neuměli si peníze užít. Je do mě hodně zamilovaný, udělal by pro mě mě vše, bohužel já to tak necítím. Bydlí v menším městě u německých hranic kde žije i jeho expřítelkyně, takže je většinu času u mě. Navíc má 3 velké syny, nejstarší je jen o pár let mladší než já a to je divné. Na druhou stranu je přítel hodný, obětavý, finančně zajištěný. Asi mě hodně z vás odsoudí, ale fakt nevím jak dál. Nechci mu ublížit a taky mám v něm finanční oporu, jen kdyby byl mladší. :(

a to všechno víš až ted? Sex? Ti synové? Nebo už přestaly stačit prachy? už ses nabažila?
Hele nevím, cos čekala. Já měla milence cca 44let, do vztahu bych s ním nežla nebo potřebuju i sex a často celkem. Když mu to šlo, bylo to skvělý, on umí. Ale když to jde tak 1-2× měsíčně? :zed: :zed: :zed:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 16.11.18 12:29

Až se někde opravdu zamilujes, tak ho opustís tak jako tak.. :mavam:
A poloz si otázku, zda by si s ním byla, kdybys měla peníze a byla jsi zabezpečena..

Šarlota4
Extra třída :D 10052 příspěvků 16.11.18 12:31

Píšeš, že je mu dost přes 40, takže to znamená, že tobě je třeba 34-36 rozhodně nejsi stará, ale žádná svěží 25tka už taky ne. Víš co, člověk se mlže snažit změnit, chovat se jinak atd. ale težko si přepíše datum narození v RL a zároveň se o ty roky omladí. Jeho „nedostatek“ se změnit prostě nedá. Můžeš jen ty změnit přístup.

Příspěvek upraven 16.11.18 v 12:32

sediza
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 16.11.18 12:31

Vite co, časem zjistíte, že prachy nejsou v životě tak důležitý a že vám vnitřní pocit štěstí nepřinesou. A nakonec budete litovat těch mladých let, které jste mohla prožít ve štěstí a lásce s někým, koho byste skutečně milovala. Život je krátký, navíc jste v životní fázi, kdy lidé zakládají rodinu a většina chlapů, co za něco stojí už budou rozebraní. Ja bych čas nemarnila-ani kvůli penězům ani kvůli ničemu jinému..

Lenka_Hal
Kelišová 5702 příspěvků 16.11.18 12:31

Viagru v tomhle veku? To bude asi stresem. No, tomu moc nepomuze,kdyz zjisti, jaky to ma u pritelkyne… :roll:

slunecnice32
Stálice 61 příspěvků 16.11.18 12:31

Tak odpověď znáš myslím sama, přítel je do tebe zamilovaný, ty do něho ne. Takže to opravdu není o věku a o jiných problémech, které jinak lze překonat, ale o tom, že si ho nikdy nemilovala. Tím pádem dřív či později od něho stejně odejdeš. Ale uvědomit si to musíš sama a najít svou cestu. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >