Přítel je odtažitý - co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:44
Pritel je odtazity..co mam delat?

Ahoj holky.. :( od pondeli je pritel divny…byli jsme v cukrarne nemluvil ani pomalu zeptala jsem se ho co s nim je “prej blba nalada spatne se vyspal” hodila jsem to za hlavu jenze jeho nalada pokracuje..cokoliv reknu tak se mi nelibi serve me ma neco proti me vse mu vadi na me..porad si na me neco hleda ikdyz nic nedelam..kdyz se chci pritulit strasne ho boli ruka kdyz ji ma podemnou, kdyz chci ruku tak ji mam spocenou..kdyz chci pusu jsem spocena..spat ted spolu nemuzeme kvuli mym mensim problemum, a kdyz jsme nemohli tak vzdy chtel udelat ode me alespon dobre..kdyz se o to ted pokousim tak nema na to naladu kvuli hicum coz je uplna vymluva… vzdy mi daval pusu nez odchazel do prace ted zabouchne a pusa nikde…vcera jsme byli spolu na minigolfu a vyjimecne se choval hezky bylo vse fajn rikal mi jak jsem jeho vse..ale vecer zas to same zas neco proti me..rano odchod bez pusy..uz jsem zoufala :,( rano jsem to nevydrzela a napsala mu slohovku jak se ke me chova hrozne ze by si mel uvedomit atd..jestli nema jinou ze se trapim ze jsem smutna at mi rekne co je s nim a vse ale on proste odpoved stylem “nezatezuj me picovi****” proste uplne me ma nekde :,( napsala jsem mu ze ho teda necham byt protoze co reknu je spatne at mi uz ani neodepisuje ze ho necham a on proste fakt neodepsal uz ma to nekde ze se jeho holka trapi..mimochodem jsem v 35tt cekame spolu prvni miminko..holky co mam delat? Uz od pondeli se snazim at je vse ok ale nejde to s nim..bude nejlepsi kdyz ho necham ignorovat ho a treba si uvedomi? :( jako tehotnou me to fakt trapi a porad brecim nechci tohle malinke v brisku delat :,( poradte..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 13.06.19 10:52

Prostě ho nech být. Nemusí v tom být jiná, ale blíží se tvůj porod, třeba je prostě jen nervózní, co má čekat, co přijde. Neplač kvůli tomu a soustřeď se jen sama na sebe a na miminko. Když s tebou o tom, co se děje, nechce mluvit, netlač na něj. Já mám měsíc do porodu a taky je u nás trochu napětí, já už jsme nervózní, manžel stres v práci a do toho starší syn zlobí den ode dne víc a víc, celé noci špatně spí. Oba jsme nevyspalí a podráždění, já na nervy, jestli do porodu všechno stihnu připravit, jak to doma malý zvládne s babičkou a tátou, protože poslední dva měsíce na mně totálně visí.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 13.06.19 10:55

Nevím, jak to napsat šetrně. Ono to ale nejde. Páníček se zakoukal jinde.To je klasika jak přes kopírák. Můžeš mu vypisovat romány, stejně se ho nic nedotkne.Jeho mysl je totiž úplně jinde a s někým jiným. To ale není ze dne na den.

Týnka20
Kecalka 347 příspěvků 13.06.19 10:57

Hlavne se netrap, nenervuj, mysli ze nejdulezitejsi je ten pokladek v brisku. :* mozna jen jestli si neco nevsugerovavas sama, ja to v tehu tak mela.. hrozne jsem podezirala, hlidala, byla histericka, urvana, ubrecena, vycitava.. a pritom se vubec nic nedelo a bylo vsechno v poradku a pritel byl ukazkovej, jak se o me staral.. ale ja stejne furt hledala nejay bludy.. :nevim: ale na tvym miste, ho necham byt, at treba taky vidi on ze neni neco v poradku a prijde a zepta se.. alle hlavne se netrap. :kytka:

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 13.06.19 11:01

@Týnka20 s tímhle se ztotožňuju. Teď to nemám, ale v prvním těhotenství ke konci jsme manžela pořád u něčeho podezírala a hledala na každém jeho pohybu nebo gestu něco špatného. Manžel měl svatou trpělivost, ale někdy to také nevydržel. Když jsem se na to koukla zpětně s čistou hlavou, tak jsme byla někdy fakt paranoidní.

sediza
Závislačka 2575 příspěvků 13.06.19 11:01

Sbalila bych se a odjela nekam k rodicum nebo kamarádce a napsala mu vzkaz, že jestli se nedá doporodu dokupy, tak odejdu nadobro.. Tohle jeho chování jsou přesně známky toho, že se zamiloval jinde. Zažila jsem to.

Týnka20
Kecalka 347 příspěvků 13.06.19 11:05

@Aduš8 muj mel taky svatou trpelivost.. ja po nem vyjela ze tohle a tamhleto, furt mu neco vycitala, podezirala ho a on byl v klidu, nevytocilo ho to, dost me asi chapal, s tema,,hormonama" :mrgreen: ale obcas taky bouchl.. a pak kdyz jsem nad tim taky premyslela, tak jsem hledala smitka na blbostech, pritom nebyl duvod.. :nevim: s zenskou dela divy to tehotenstvi :D :D

Týnka20
Kecalka 347 příspěvků 13.06.19 11:07
@sediza
@sediza píše:
Sbalila bych se a odjela nekam k rodicum nebo kamarádce a napsala mu vzkaz, že jestli se nedá doporodu dokupy, tak odejdu nadobro.. Tohle jeho chování jsou přesně známky toho, že se zamiloval jinde. Zažila jsem to.

Aby mu timhle nedala podnět k tomu aby nesel fakt za jinou.. :nevim: ale obcas je toto taky reseni, na chvilku si od sebe oddychnout, aby si ten druhy uvedomil co ma a nema.. :palec:

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 13.06.19 11:07

@Týnka20 to je pravda, ale na druhou stranu, my si to užili asi ten poslední měsíc před porodem a šestinedělí jsem vůbec nezaznamenala. Byla jsem naprosto v pohodě. Teď jsme zvědavá, nervy mám na pochodu, jak to všechno zvládneme se dvěma dětmi, ale malý mi nenechá čas přemýšlet nad blbostmi.

Týnka20
Kecalka 347 příspěvků 13.06.19 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. :( od pondeli je pritel divny…byli jsme v cukrarne nemluvil ani pomalu zeptala jsem se ho co s nim je “prej blba nalada spatne se vyspal” hodila jsem to za hlavu jenze jeho nalada pokracuje..cokoliv reknu tak se mi nelibi serve me ma neco proti me vse mu vadi na me..porad si na me neco hleda ikdyz nic nedelam..kdyz se chci pritulit strasne ho boli ruka kdyz ji ma podemnou, kdyz chci ruku tak ji mam spocenou..kdyz chci pusu jsem spocena..spat ted spolu nemuzeme kvuli mym mensim problemum, a kdyz jsme nemohli tak vzdy chtel udelat ode me alespon dobre..kdyz se o to ted pokousim tak nema na to naladu kvuli hicum coz je uplna vymluva… vzdy mi daval pusu nez odchazel do prace ted zabouchne a pusa nikde…vcera jsme byli spolu na minigolfu a vyjimecne se choval hezky bylo vse fajn rikal mi jak jsem jeho vse..ale vecer zas to same zas neco proti me..rano odchod bez pusy..uz jsem zoufala :,( rano jsem to nevydrzela a napsala mu slohovku jak se ke me chova hrozne ze by si mel uvedomit atd..jestli nema jinou ze se trapim ze jsem smutna at mi rekne co je s nim a vse ale on proste odpoved stylem “nezatezuj me picovi****” proste uplne me ma nekde :,( napsala jsem mu ze ho teda necham byt protoze co reknu je spatne at mi uz ani neodepisuje ze ho necham a on proste fakt neodepsal uz ma to nekde ze se jeho holka trapi..mimochodem jsem v 35tt cekame spolu prvni miminko..holky co mam delat? Uz od pondeli se snazim at je vse ok ale nejde to s nim..bude nejlepsi kdyz ho necham ignorovat ho a treba si uvedomi? :( jako tehotnou me to fakt trapi a porad brecim nechci tohle malinke v brisku delat :,( poradte..

Hlavne musis vedet, jestli ho znas na tolik dobre, jestli by byl schopny,,podvadet" tehotnou zenu.. my z tohodle toho tolik nevidime. Jde o to, jestli je toho schopne a nebo ne, jestli uz driv k tomu mel sklon.. jak dlouho spolu jste.. přece jenom jsou nektery chlapy, ktery jsou 10 let s ženskou ale pak je chytne miza a hledaji dalsi.. ale jsou taci, ktery jsou s zenskou 20 let a nemaji o jiny ani zajem.. :nevim:

Mamazkoncesveta
Kecalka 294 příspěvků 13.06.19 11:10

@sediza bohužel musím souhlasit… Pere se v něm odpovědnost, protože spolu čekáte dítě a zároveň skutečnost, že jeho city jsou momentálně u nějaké jiné. Nemám sice křišťálovou kouli a tohle si určitě nechtěla slyšet, ale ten popis je jak z čítanky…

Týnka20
Kecalka 347 příspěvků 13.06.19 11:14

@Aduš8 kdyz se zadivam zpatky, tak my si taky zacali dost uzivat az ke konci, mozna tak poradne od toho 30tt? Do ty doby jsem byla strasne hystericka.. :lol: a sestinedeli jsme na sobe byli uplne zavisli, protoze jsem byla s malinkym dyl v porodce..mel sepsi, takze ty nervy a silenstvi co jak dopadne, nas jeste vic stmelilo a to sestinedeli jsem ani. nepostrehla, jakej to byl fofr..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 11:19

@Týnka20 jsme spolu 4 roky a ze by me podvadel to si myslim ze nee jsme spolu porad protoze spolu radi travime cas ikdyz spolu bydlime..kdyz nekam jdeme vime o sobe kde jsme s kym jsme a to jdeme vyjimecne..jinak by ssi nemel ani cas se stykat s jinou protoze po praci jde do fitka a pak hned domu a porad dokola..jedine se zakoukat ve fitku nebo to delat nejak fikane :nevim:

Balley
Povídálka 26 příspěvků 13.06.19 11:21
@Anonymní píše:

Bohužel mám stejnou zkušenost a zkončilo to rozchodem z jeho strany po 10 letech :zed: Ale radila bych ti - pokud to půjde - na to vůbec nemyslet. Prostě se na něj vyprdnout a řešit hlavně sebe a malou. Vím, že se máma v těhotenství také trápila (bydleli s kmotrou táty, která jí dělala naschvály) a brácha je teď psychicky hodně „labilní“. Vybuchuje (je mu 33 let) a když se něčeho trochu napije, tak má hrozný stavy. Máma ho celý mládí omlouvala, že je to kvůli ní, ale myslím, že je to právě tím, jak to měla, když byla těhotná. Třeba si jen něco vsugerováváš (na to my ženský jsme experti) a je to kvůli těhotenství. Neubližuj malé kvůli něčemu, co stejně neovlivníš. Teď bych radila to neřešit a milovat svůj pupík a sebe - hodně se něčím zabavovat. Jít spát brzy a nechtít pusu, držení za ruce. Prostě se unavit tak, že hned usneš. Třeba i druhá polovička pak ucítí to stejné, co cítíš ty a bude líp. Byla by škoda, aby to mělo důsledky kvůli tomu, že si myslíš něco, co třeba ani pravda není. Držím palce! :srdce:

Týnka20
Kecalka 347 příspěvků 13.06.19 11:21
@Anonymní píše:
@Týnka20 jsme spolu 4 roky a ze by me podvadel to si myslim ze nee jsme spolu porad protoze spolu radi travime cas ikdyz spolu bydlime..kdyz nekam jdeme vime o sobe kde jsme s kym jsme a to jdeme vyjimecne..jinak by ssi nemel ani cas se stykat s jinou protoze po praci jde do fitka a pak hned domu a porad dokola..jedine se zakoukat ve fitku nebo to delat nejak fikane :nevim:

A co telefon? Ppuziva ho nejak fikane?, nejaky heslo? Jestli si treba jen s nekym nedopisuje.. :nevim: to pak clovek taky dokaze byt pekne odtazitej..vlastni zkusenost

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama