Přítel je pořád nervózní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 10:34
Přítel je pořád nervózní

Zdravím všechny ženy,
ráda bych znala váš názor. Jsem s přitelem teprve 5 mesicu a pred tydnem jsem od nej odesla, protoze uz mi dosla trpelivost. Je strasne vybusny, nervni, vsechno ho rozciluje, protivny atd.. a potom uz jsem ze vsechno nervozni a protivna i ja. Pri posledni hadce mi dokonce rekl, ze se chovam jak pi** a ze jsem hovado. Hned druhy den jsem od nej odesla. Premlouval, prosil, sliboval, brecel a ja se vratila. Jsme spolu chvili, laska tam porad je. Ted se chova krasne, ale jsem zpet par dni. On ma malou dceru a chova se k ni krasne, ale jakmile zacne brecet nebo mrcet ze neco chce, zacne byt nervozni a zlost si vyleje na mne.
Jo a chtela jsem dodat, ze moji rodice ho nemaji radi, coz mi situaci taky neulehcuje.
Myslite, ze to ma smysl? Diky za nazory.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 05.07.19 10:37

Pořídila bych s ním dítě, spíš tři rychle ZA sebou, on se změní a budete jedna velká šťastná rodina :*

TeSudička
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 05.07.19 10:40
Monchichik
Echt Kelišová 9029 příspěvků 05.07.19 10:40

Ne, nemá to smysl. Odešla si a neměla ses vracet, on se nezmění.

stankaSR
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 05.07.19 10:40

Urobila si fajn, že si odišla, nemala si sa vrátiť. Nikdy, nikdy by som nedovolila mužovi aby mi hovoril takéto veci. Nazvať ma hovadom, tak by videl tornádo v akcii. A nakoniec by som za sebou zabuchla dvere a nikdy sa neobzrela späť.

Jogrr
Závislačka 4943 příspěvků 05.07.19 10:41

Nema to smysl.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 05.07.19 10:42
@Anonymní píše:
Zdravím všechny ženy,
ráda bych znala váš názor. Jsem s přitelem teprve 5 mesicu a pred tydnem jsem od nej odesla, protoze uz mi dosla trpelivost. Je strasne vybusny, nervni, vsechno ho rozciluje, protivny atd.. a potom uz jsem ze vsechno nervozni a protivna i ja. Pri posledni hadce mi dokonce rekl, ze se chovam jak pi** a ze jsem hovado. Hned druhy den jsem od nej odesla. Premlouval, prosil, sliboval, brecel a ja se vratila. Jsme spolu chvili, laska tam porad je. Ted se chova krasne, ale jsem zpet par dni. On ma malou dceru a chova se k ni krasne, ale jakmile zacne brecet nebo mrcet ze neco chce, zacne byt nervozni a zlost si vyleje na mne.
Jo a chtela jsem dodat, ze moji rodice ho nemaji radi, coz mi situaci taky neulehcuje.

krásně se chová k dítěti, když nejlépe spinká, že? Chudák dítě. Jsi pro „přítele“ pi** a hova**. To jsou jeho slova lásky? Takhle mluvíte doma, že ti to nevadí? Mělo by. :cert:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 05.07.19 11:06

Poslpuchej svoje rodice. Oni vi v jakem duchu jsi vychovana a vidi ze on neni ten pravy ze bys s nim nebyla stastna proto ho nemaji radi. I ty tusis uz ted na zacatku problemy..odejdi dokud nemas zavazky a odejit je snadne

Cenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 05.07.19 11:09

@Uslava tak treba ona slysi misto „ty ses uplna p***“ tak „hrozne te miluji“. Takovych zenskych je tu spousta, je to asi nejaky lepsi charakterovy rys, ktery podporuje stastne partnerstvi.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 05.07.19 11:13

Problém je, že jak je jeden nervní, přenese svoji náladu na druhého, který jen těžko může najet do roviny empatie, útěchy a nastavování druhé tváře. Co mi z dotazu nevyznělo, jestli třeba nemá nějaký stres jinde, v práci apod.? Dcerku vychovává sám nebo ji má střídavě v péči s expartnerkou? Sama by sis měla zodpovědět, jak moc Ti jeho „nervozita“ a výbuchy vadí. člověk v afektu je schopný říct ledasco včetně urážek, ale bude Ti pokaždé stačit omluva, když Tě nejen urazí, ale i raní nějakou podpásovkou? (myšleno obrazně, k fyzickému násilí doufám nedošlo?!) Pokud jsi schopná s tím žít, umíš se hodit do klidu, nechat ho se vybouřit, nebereš si to osobně a celkově to budeš snášet, tak proč ne, věřím, že má i kupu kladných stránek, které to vyváží. Pokud ti to ale vadí a budeš pokaždé doufat ve změnu, které se zřejmě nedočkáš, tak bych zvažovala, jestli ho nepustit k vodě a nehledat jinde… Je ochoten se sebou něco dělat? Jít někam, kde mu pomohou záchvaty vzteku zvládat?

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 43903 příspěvků 05.07.19 11:16
@Anonymní píše:
Zdravím všechny ženy,

nemá, s takovou povahou se nedá vydržet..dej mu ještě poslední šanci a pak se na to vykašli

Sallyna
Kecalka 301 příspěvků 05.07.19 11:18

Laska jednou pomine. Odejdi, dokud to jde.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17060 příspěvků 05.07.19 11:42
@Anonymní píše:
Zdravím všechny ženy,

Ne, nemá.

pannda
Kelišová 7021 příspěvků 37 inzerátů 05.07.19 11:46
@Anonymní píše:
Zdravím všechny ženy,

V dost krátké době jsi poznala, co je zač. Nic jste naštěstí spolu nevybudovali, aby jsi byla na něj vázaná. Takže zavčas mu dej sbohem, ke mně se takhle hnusně chlap nechová ani po 15 letech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 11:50

Něco podobného mám doma. Pořád jsem doufala, že se uklidní, že se to změní, že se zlepší.. Až jsem skončila se dvěma dětma a hypotékou s chlapem, co je často protivnej, hodně náladovej, na děti často řve, nemá na ně nervy a já jsem v pasti na mateřské..
Takže odejdi, dokud je čas a najdi si chlapa, co si nemusí svoje komplexy a blbé nálady vylejvat na ostatních…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama