Přítel je přehnaně zlý

Anonymní
21.12.18 16:32

Přítel je přehnaně zlý

Ahoj holky, nevim si rady tak o ne pisu vam. Prosim anonym. Jsem ztracena a zajímalo by me zda to ma doma nekdo stejne. Pritel ma vůči me averzi..stvu ho jen tim ze jsem s nim v jedne místnosti a dává mi to najevo..hrozne jsem se tesila na vanoce, pekla cukroví a tak.. doma jsem mela vanoce vzdy nanic tak jsem věřila ze s přítelem to bude konecne super.. (tedy pred Vánoci, na stedry den jsme meli byt kazdy u rodiny) on mel vzdy dokonale vanoce a ted je furt jen protivny ze neni dost druhu cukrovi, ze mama doma porad pekla pred Vánoci a jak to bylo u nich a proste mu to neni dost. Kdyz jsem po nem chtela at rekne jaké chce aby to tu nezůstalo kdyz jsme jen my dva tak nebyl schopny.. a kdyz jsem delala rohlicky protoze jsou moje nej tak mel reci ze je nikdo neni proc je delam. Vubec nemysli na me. Chteli jsme predem zdobit stromek ale vzdy se mu do toho nechtělo a me to pak přešlo se vubec ptat zda to uděláme dnes nebo jak.. totálně mi zkazil vánoční naladu.. vypínal mi vánoční koledy a tak. Do toho vseho mi umřela babicka v utery. Byla jsem z toho spatna a veškerá vánoční atmosféra fuc. Prvni den byl oporou ale od te doby je uz jen nafuceny ze mam blbou naladu a jsem protivna.. (pochopitelně?). Vcera jsem na nej byla hnusna protoze jedeme zitra brzo rano domu a ja musim na pohřeb.. nejen ze tam nechce jit se mnou protoze nemusi mou rodinu ale chce mezitim jit na čtyřkolky a dalsi den na pivo..a proste dat srazy s kamosema kdyz budeme doma po dlouhé dobe.. pochopila bych to ale ne kdyz jsem se tesila ze ma konecne volno v praci a muzeme byt pred Vánoci spolu kdyz na ne nemuzeme. Navic me stve ze me v tom tak necha plavat samotnou kdyz vi ze mezitim budu trčet u mámy v 1kk (která je ze smrti babičky hodne spatna) takze budu cely dny smutnit a on s kamaradama.. a prej se na to těší ze me ma plny zuby.. jeste k tomu jsem na nej prej moc doterna ze se chci furt mazlit a takovy a ted kdyz jsme pohadani a ja se ho dotknu tak me odstrči nebo placne pres ruku. Prej jsem posledni dny na zabiti a mela bych se nad sebou zamyslet.. dneska jsem mu mela delat kapra pro radost i kdyz ho sama nejim a nakonec jsem se na to kvuli hadani vyprdla a on je ted na koni.. prej se s dárkem pro me prepocital ze si ho nezasloužím (par dni zpatky se chlubil jakou budu mit radost ze je to super dárek). Nevim co ted, zda za to muzu ja nebo jak :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

732
21.12.18 16:37

chlap sobec. Ty dáváš a on ne. Tohle není chlap do nepohody, nebyla bych s ním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
21.12.18 16:38

Vanoce,nevanoce poslala bych ho do obehu,s takovym blbcem fakt chces byt? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
119
21.12.18 16:39

Už bych ho nenazývala přítelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21549
21.12.18 16:39

Pryc od takoveho! :zed:Stacilo mi prv.par radku a rikam si,proc s takovym clovekem vubec jsi. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21879
21.12.18 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nevim si rady tak o ne pisu vam. Prosim anonym. Jsem ztracena a zajímalo by me zda to ma doma nekdo stejne. Pritel ma vůči me averzi..stvu ho jen tim ze jsem s nim v jedne místnosti a dává mi to najevo..hrozne jsem se tesila na vanoce, pekla cukroví a tak.. doma jsem mela vanoce vzdy nanic tak jsem věřila ze s přítelem to bude konecne super.. (tedy pred Vánoci, na stedry den jsme meli byt kazdy u rodiny) on mel vzdy dokonale vanoce a ted je furt jen protivny ze neni dost druhu cukrovi, ze mama doma porad pekla pred Vánoci a jak to bylo u nich a proste mu to neni dost. Kdyz jsem po nem chtela at rekne jaké chce aby to tu nezůstalo kdyz jsme jen my dva tak nebyl schopny.. a kdyz jsem delala rohlicky protoze jsou moje nej tak mel reci ze je nikdo neni proc je delam. Vubec nemysli na me. Chteli jsme predem zdobit stromek ale vzdy se mu do toho nechtělo a me to pak přešlo se vubec ptat zda to uděláme dnes nebo jak.. totálně mi zkazil vánoční naladu.. vypínal mi vánoční koledy a tak. Do toho vseho mi umřela babicka v utery. Byla jsem z toho spatna a veškerá vánoční atmosféra fuc. Prvni den byl oporou ale od te doby je uz jen nafuceny ze mam blbou naladu a jsem protivna.. (pochopitelně?). Vcera jsem na nej byla hnusna protoze jedeme zitra brzo rano domu a ja musim na pohřeb.. nejen ze tam nechce jit se mnou protoze nemusi mou rodinu ale chce mezitim jit na čtyřkolky a dalsi den na pivo..a proste dat srazy s kamosema kdyz budeme doma po dlouhé dobe.. pochopila bych to ale ne kdyz jsem se tesila ze ma konecne volno v praci a muzeme byt pred Vánoci spolu kdyz na ne nemuzeme. Navic me stve ze me v tom tak necha plavat samotnou kdyz vi ze mezitim budu trčet u mámy v 1kk (která je ze smrti babičky hodne spatna) takze budu cely dny smutnit a on s kamaradama.. a prej se na to těší ze me ma plny zuby.. jeste k tomu jsem na nej prej moc doterna ze se chci furt mazlit a takovy a ted kdyz jsme pohadani a ja se ho dotknu tak me odstrči nebo placne pres ruku. Prej jsem posledni dny na zabiti a mela bych se nad sebou zamyslet.. dneska jsem mu mela delat kapra pro radost i kdyz ho sama nejim a nakonec jsem se na to kvuli hadani vyprdla a on je ted na koni.. prej se s dárkem pro me prepocital ze si ho nezasloužím (par dni zpatky se chlubil jakou budu mit radost ze je to super dárek). Nevim co ted, zda za to muzu ja nebo jak :,(

Jeden důvod, proč žiješ s člověkem, který tě nemá rád?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
21.12.18 16:41

Ja teda nevidim jediny duvod proc bys s tim clovekem mela zustavat… nepodpori te kdyz je ti nejhur a co vic rika ti ze te ma plne zuby? Jako promin, ale me tohle rict muj pritel tak uz by letel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25029
21.12.18 16:41

Kopni ho do zadku co nejdřív a jdi od něho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8575
21.12.18 16:43

Bože to je blb. Má taky nějakou kladnou vlastnost, kvůli které s ním jsi? Jinak nechápu proč s ním jsi. Věčně nespokojený, opora nulová…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
21.12.18 16:44

Velmi dospele jednani. Proc s nim jsi? Jestli mu neni cukrovi dost, at si nejake sam upece. To same s kaprem. :nevim:
Kdyz jsi mu protivna, fakt bych se nevnucovala a sla si zivotem po svem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23344
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nevim si rady tak o ne pisu vam. Prosim anonym. Jsem ztracena a zajímalo by me zda to ma doma nekdo stejne. Pritel ma vůči me averzi..stvu ho jen tim ze jsem s nim v jedne místnosti a dává mi to najevo..hrozne jsem se tesila na vanoce, pekla cukroví a tak.. doma jsem mela vanoce vzdy nanic tak jsem věřila ze s přítelem to bude konecne super.. (tedy pred Vánoci, na stedry den jsme meli byt kazdy u rodiny) on mel vzdy dokonale vanoce a ted je furt jen protivny ze neni dost druhu cukrovi, ze mama doma porad pekla pred Vánoci a jak to bylo u nich a proste mu to neni dost. Kdyz jsem po nem chtela at rekne jaké chce aby to tu nezůstalo kdyz jsme jen my dva tak nebyl schopny.. a kdyz jsem delala rohlicky protoze jsou moje nej tak mel reci ze je nikdo neni proc je delam. Vubec nemysli na me. Chteli jsme predem zdobit stromek ale vzdy se mu do toho nechtělo a me to pak přešlo se vubec ptat zda to uděláme dnes nebo jak.. totálně mi zkazil vánoční naladu.. vypínal mi vánoční koledy a tak. Do toho vseho mi umřela babicka v utery. Byla jsem z toho spatna a veškerá vánoční atmosféra fuc. Prvni den byl oporou ale od te doby je uz jen nafuceny ze mam blbou naladu a jsem protivna.. (pochopitelně?). Vcera jsem na nej byla hnusna protoze jedeme zitra brzo rano domu a ja musim na pohřeb.. nejen ze tam nechce jit se mnou protoze nemusi mou rodinu ale chce mezitim jit na čtyřkolky a dalsi den na pivo..a proste dat srazy s kamosema kdyz budeme doma po dlouhé dobe.. pochopila bych to ale ne kdyz jsem se tesila ze ma konecne volno v praci a muzeme byt pred Vánoci spolu kdyz na ne nemuzeme. Navic me stve ze me v tom tak necha plavat samotnou kdyz vi ze mezitim budu trčet u mámy v 1kk (která je ze smrti babičky hodne spatna) takze budu cely dny smutnit a on s kamaradama.. a prej se na to těší ze me ma plny zuby.. jeste k tomu jsem na nej prej moc doterna ze se chci furt mazlit a takovy a ted kdyz jsme pohadani a ja se ho dotknu tak me odstrči nebo placne pres ruku. Prej jsem posledni dny na zabiti a mela bych se nad sebou zamyslet.. dneska jsem mu mela delat kapra pro radost i kdyz ho sama nejim a nakonec jsem se na to kvuli hadani vyprdla a on je ted na koni.. prej se s dárkem pro me prepocital ze si ho nezasloužím (par dni zpatky se chlubil jakou budu mit radost ze je to super dárek). Nevim co ted, zda za to muzu ja nebo jak :,(

Odejdi od něj hned teď!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12593

Tohle má být láskyplný vztah a milující přítel? Důvod proč s ním si je jaký? On tě odstrčí nebo plácne? Ten by jel jak namydlený blesk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12105
21.12.18 16:45

Je to kreten :palec: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12483
21.12.18 16:46
@Anonymní píše:

Troll… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14340
21.12.18 16:47

To není přítel, ale hovado. Pryč od něj. Chlapa potřebuješ jako oporu a v případě úmrtí v rodině jít na čtyřkolky a na pivo je hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama