Přítel je prý neplodný a pozitivní test

438
10.3.16 20:44

Pritel je pry neplodny a pozitivni test

Priteli jsem 100 verna, uz pres tyden mam zpozdeni…dva dny hodne male spineni a ted dva pozitivni testy…Pritel je po nehode pry neplodny rekli to doktori. Ja se teda bojim co mi je? mohli se doktori mylit? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.3.16 20:46

Ano mohli se lékaři mýlit. Navíc, má to papírově potvrzené, že nemá pohyblivé spermie? Pokud to nemá písemně, je to jen kec a ty jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
10.3.16 20:47

Mýlit se mohli. Nikdy není nic jiste..

• Nahlásit
  • Citovat
4499
10.3.16 20:48

Prý..není papír a jistota…mamino. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 20:48

Takových neplodných už má děti…doufám, že jsi ráda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
10.3.16 20:51

Ma papir

@Mirka Dušínová píše:
Takových neplodných už má děti…doufám, že jsi ráda :D

Ma na to papir

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
10.3.16 20:51

Stoprocentní je jenom smrt. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49772
10.3.16 20:52

@ANCA211 tak to berte za zázrak, mě bylo řečeno že to spíš tady přistane ufo než bych otěhotněla bez pomocí léků a ufo tu neni ale malá jo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
10.3.16 20:54

Jak píše @nostress, stoprocentní je jen smrt. Neplodných s papírem i dětmi je hodně. Pokud jsi těhotná a byla jsi mu věrná, tak je to zázrak a je třeba to tak brát. Počítej, že možná nebude chtít věřit, pak bych mi klidně nabídla test otcovství po porodu a zkus to případně nést v klidu. Ono je to pro takové chlapy hodně složité. A pokud to klaplo, tak gratuluji

• Citovat
  • Upravit
3798
10.3.16 20:55
@ANCA211 píše:
Priteli jsem 100 verna, uz pres tyden mam zpozdeni…dva dny hodne male spineni a ted dva pozitivni testy…Pritel je po nehode pry neplodny rekli to doktori. Ja se teda bojim co mi je? mohli se doktori mylit? :roll:
Švára byl podle doktorů taky neplodný. Po druhém dítěti to odvolali. :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 20:56

Priroda de nenecha, tak holt jeden spermik obzivl no:D pokud se na dite tesis tak at to klapne! Sestrenka litala 5let po doktorech jak je neplodna a blabla bla vykaslala se na hormony, cteni rad, litani po klinikach a uz jim beha culibrk po zahrade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 20:57

Jo tak taky mám neplodného manžela (opakovaně potvrzeno) a taky 3 děti. Brzo ho pošlu na kontrolu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
10.3.16 20:59

Pokud jsi byla 100pro verna, tak je tady zase neco, co potvrzuje, ze clovek nema hazet flintu do zita. A obcas se neco stane ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
10.3.16 21:05

No tak když jsi spala jen s ním, jsi těhotná, tak prostě nějaká spermie pohyblivá byla. Gratuluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
10.3.16 21:11

Se běž zeptat tak za dva týdny na gyndu, co ti je :lol:

Teda ale to musíte mít, holky, doma hustý, když těhotníte s neplodnými chlapy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama