Přítel je tajnůstkář a mě to vytáčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 11:18
Přítel je tajnůstkář a mě to vytáčí

Zdravím. Asi se jen potřebuju vypovídat, je mi na nic a ráda bych znala vaše názory.

Vezmu to hezky od začátku… nesnáším hulení, chlastání, ani kouření. S mým přítelem jsem téměř tři roky, za tu dobu přestal s kouřením nejen kvůli mě ale i kvůli cvičení, nepije tak, že by se opil na mol. Ale ví, že nenávidím hulení. Dva roky to nedělal a vše bylo ok… problém nastal při jednom jeho pracovním večírku, kdy si trávu dal. Ráno když přišel, poznala jsem, že se chová jinak, zřejmě měl výčitky nebo nevím, byl až příliš divně přítulný. Zeptala jsem se ho tedy, jestli mi nechce něco říct, s domněním, že kdyby cokoliv provedl, přece by mi to řekl. Jeho odpověď byla „nehulil jsem“ a odešel. Nechala jsem to být a po pár měsících se přiznal, že tam vážně hulil. Vyjela jsem po něm, trávu nenávidím, byla jsem v celku v šoku, co mě ale vytočilo úplně nejvíc bylo to, že mi lhal do očí. Byla to pořádná hádka, ztratila jsem v něj důvěru, do té doby jsme k sobě byli ve všem upřímní a on mi to pak zapřel do očí… V té době jsme spolu byli na dálku, byla jsem rozhodnutá, že se s ním rozejdu, jsem dost nedůvěřivý člověk a on mě tím, že lhal, akorát ještě víc utvrdil v tom, že věřit lidem se neoplácí věřit a o takový vztah bych vážně zájem neměla, že bych mu nemohla důvěřovat :roll: než jsem k němu přijela, hulil ještě několikrát. Když jsem se to dozvěděla, snažila jsem se to řešit klidněji, promluvit si s ním. Tam mi řekl, že se omlouvá, že ho to mrzí, vysvětlila jsem mu, jak se cítím, když přede mnou tyhle věci tají, zapírá a dělá je za mými zády (jsem k němu upřímná a otevřená, to samé očekávám od něj). Byla jsem opravdu rozhodnutá, že se rozejdeme, byly jsme spolu na dálku, on mi do toho tajil věci a má důvěra k němu klesla snad na samé dno, zvlášť v takové situaci, jako je již zmíněný vztah na dálku, když se vídáme jednou do měsíce :think:
I on projevil lítost, mám pocit, že dokonce i pár slz uronil, domluvili jsme se na tom, že nemá důvod mi nic tajit a já nebudu mít důvod tak plašit, zakazovat mu to nemůžu…
Jenže po pár měsících to přišlo zase, vymazal zprávy, které se týkaly trávy. A včera psal docela nesmysly svému kámošovi, načež mi hned na to napsal, že mě moc miluje, což on jen tak sám od sebe nedělá a tomu kámošovi psal fakt ho*na, vůbec to nebylo jako on, byl jako ten přítulný přítel po trávě z večírku a jako ten přítulný přítel co mi z večírku napsal „moc tě miluju lásko moje, jsem moc rád že tě mám“ což nikdy nedělá jen tak a prostě byl jiný než jindy. Normálně takové věci neříká, takže mám pocit, že včera zase hulil a zase mi to tajil, ikdyž jsem mu několikrát říkala, že chci 100% otevřenost a upřímnost ve vztahu a že nechci aby mi cokoliv tajil, protože pak to spolu teoreticky nemůžeme vyřešit. Jenže on to udělal znovu, znovu mazal zprávy, znovu mi to tajil. Akorát mě tím ještě více nervuje, mám chuť se s ním kvůli toho zase akorát pohádat, chce se mi brečet, protože v něj akorát tak ztrácím důvěru a už nevím jak mu vysvětlit, že je v pohodě když mi ty věci řekne. Protože když mi je řekne, nebudu plašit. Když se pak za nějakou dobu dozvím, že mi zase něco zatajil, ikdyž ví, že se s tím hulením srovnávám a vzala jsem to tak, že je to v pořádku, pokud mi to nebude tajit, vím, že zase ztratím důvěru (která už je teď nalomená) a to už pak vážně nerozdýchám a dojde k rozchodu. Vždy, když se ho na to zeptám, protože mám podezření (ale na něm to vážně poznat jde, nebývá to jen podezření…), akorát po mě vyjede. Už teď mám díky včerejšku pěkné nervy a jsem zase zklamaná, zeptat se ho na to nemůžu, protože po mě vyjede, uvidíme se za 14 dní a já už na to fakt nemám sílu a nevím, co bych měla dělat…

Pro rýpaly - jsme od sebe 900km, nepotřebuju kontrolovat vše co dělá, ale chci, aby ke mě byl upřímný a otevřený.

Nebyl někdo v podobné situaci? Už nevím, jak mu vysvětlit, že přede mnou ty věci tajit nemá, že mě tím akorát ještě více znervózňuje a nervuje a ztrácím v něj důvěru a že by neměl mazat ani zprávy, co se toho týkají. Už jen díky té dálky pak nevím, co si myslet a zda neprobírali něco daleko horšího než je třeba ta tráva nebo jestli náhodou za mými zády neprovádí jiné věci… :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 10.08.19 11:22

Hele promiň, ale… Chceš po něm upřímnost když hulí, děláš mu scény. Když ti to zatají, děláš je taky. Buď mu to budeš tolerovat a nebo se s ním rozejdi, protzen on s tím očividně přestat nechce.

MichaelkaT
Kecalka 155 příspěvků 10.08.19 11:24

Na jednu stranu chces aby to pred tebou netajil ale na druhou stranu mu delas sceny kdyz na to huleni prijdes. Ani se mu nedivim ze to radeji neprizna, nechce vyvolat sceny. Mozna se ho na to proste neptej a neres to, proc vlastne chces vedet jestli hulil? Abys mu to mohla vycitat zase? Je to dospelej chlap, pokud nehuli casto, ja bych v tom problem nevidela a vubec bych to neresila. Samozrejme pokud by hulil denne a ovlivnovalo to vas vztah, nebo by hulil zrovna kdyz jste spolu, to bych mu asi vysvetlila ze si jo chces uzit strizliveho a ne pod vlivem. Ja bych to asi neresila.. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 11:28

Nedělám scény kvůli hulení, ale kvůli toho, že mi prostě ty věci tají. Nehledě na to, že tu scénu jsem udělala jednou a to bylo poprvé, když jsem se dozvěděla, že mi po tom večírku lhal do očí. A pak jsem brečela, když jsem se s ním měla rozcházet, to je vše. Jak mám pak vědět, jestli mi netají ještě něco? Jsme od sebe daleko, nemůžu dělat nic než spoléhat na to, že je ke mě otevřený a když ke mě otevřený není, jak mu mám pak věřit?

Jenže ono to náš vztah ovlivňuje, když tají takovou krávovinu, jak mám vědět, že netají nic dalšího? :zed:

Janli
Echt Kelišová 9907 příspěvků 10.08.19 11:31

Rozejdi se s ním. Ať má ten chlap konečně klid. Co s takovou stíhačkou :roll:.

AloisR
Stálice 94 příspěvků 10.08.19 11:32

Chceš upřímnost ale vpravdu neuneseš, pro něj je to Sifiina volba.. Navíc to bere jako milosrdnou lež, což u ženy dokáže vymazat všechno dobre za posledních tisíc let :lol: :lol:

Azeretereza
Závislačka 2968 příspěvků 10.08.19 11:33

Tebe bych fakt chtěla doma, bože. nech ho dýchat, osivas se důvěrou, ale nevěříš mu evidentně vůbec. My se s přítelem vidíme běžně tak 2× týdně, rozhodně nepatram po tom, co dělá beze mně, co chce to mi řekne a nemám důvod pátrat dál. Z toho už jsem doopravdy vyrostla. Trávu taky nesnáším, ale to znamená, že ji nebudu hulit já, ostatní ať si dají do zobáčku, když chtějí. Nech ho žít, kristepane, a užívej si toho, že jste spolu.

Chytrak
Závislačka 3599 příspěvků 10.08.19 11:35

Tvuj prispevek jsem docetl do poloviny, moc dlouhy a opakujes se furt dokola…sama se chovas detsky a reagujes hystericky a po nem chces at se chova dospele. Jak jsi napsala, zakazat mu to nemuzes, teda muzes, ale vis k cemu ti to bude, zasmeje se a bude hulit dal, max.se ti pak omluvi. Reseni je lehke jak facka. Kdyz ti vadi, ze huli a je to tvuj neprekonatelny problem si najdi jineho se kterym budes bydlet a muzes ho kontrolovat. Problem vyresen ;)

Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 10.08.19 11:36

Bytostně nesnášíš hulení a najdeš si kluka, kterej si občas zahulí. Cos čekala? Váš vztah nemá cenu, on si občas zahulí, pro jistotu ti to zatají, aby se vyhnul scénám, když na to přijdeš, scénu má uděláš o to větší, že se na to nevykašleš. Najdi si někoho, kdo nehulí a budeš mít klid. Jeho nezměníš. Nikdy nikoho nemůžeš změnit tak, aby se choval podle toho, co ty snášíš nebo nesnášíš.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17652 příspěvků 10.08.19 11:39

Jsi hrozná..to ti má jako pokazdy napsat draha, prave jsem si dal brko? A jak vůbec vis, ze maže sms? Snad mu neprojizdis mobil, ty paní otevřená a upřímná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 11:39

Proboha lidi, nejsem stíhačka, jen chci, aby jsme si byli normálně otevření. Nepotřebuju vědět, že hulí trávu, ale když už to udělá tak ať o tom alespoň nelže, to je to, co mě vytáčí. To, že mi lže do očí. Trávu jsem překousla, to ovlivnit nijak nemůžu… :D

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12173 příspěvků 10.08.19 11:42

Seš strašná striga :roll:

Chytrak
Závislačka 3599 příspěvků 10.08.19 11:43
@Anonymní píše:
Nedělám scény kvůli hulení, ale kvůli toho, že mi prostě ty věci tají. Nehledě na to, že tu scénu jsem udělala jednou a to bylo poprvé, když jsem se dozvěděla, že mi po tom večírku lhal do očí. A pak jsem brečela, když jsem se s ním měla rozcházet, to je vše. Jak mám pak vědět, jestli mi netají ještě něco? Jsme od sebe daleko, nemůžu dělat nic než spoléhat na to, že je ke mě otevřený a když ke mě otevřený není, jak mu mám pak věřit?Jenže ono to náš vztah ovlivňuje, když tají takovou krávovinu, jak mám vědět, že netají nic dalšího? :zed:

To vis, ze taji, to je uplne jasne. Predstav si, ze kdyz zije tak daleko se muze tahat i s jinou a ty to nemas sanci zjistit. Ale je to tva chyba, ty ho nutis, aby ti lhal, neb kdyz ti rekne pravdu, tak ji nezvladas a vyvadis. Tak co mu vlastne zbyva :)
Ty mu neveris a on tobe taky ne. K cemu teda to „hrani si na vztah“ je? To rozpustte a bude klid…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 11:46

Tak znova - nevadí mi, že hulí, ale že to popírá a tají. Scéna byla prvně a pak akorát když jsem se s ním měla rozejít, ale to bylo spíše uplakané. Jsme od sebe podělaných 900 km, vidím ho jednou za měsíc, otevřenost v takovém vztahu je podle mě klíčová. A milá paní co tu psala o tom, jestli mu šustruju zprávy… Jakožto holka co je ve vztahu kompletně otevřená má přítel heslo na můj fb a já na jeho, ani jednomu to nevadí, při vztahu na dálku jsme to uvítali i v případě, že by se jeden druhému neozýval tak aby jsme věděli, že je třeba vše ok a nestalo se něco v práci nebo něco podobného. Nebereme to jako projev nedůvěřivosti, spíše to beru tak, že před ním nemám co tajit, tak ať se koukne, když chce :D a on to bere stejně, akorát ty zprávy s hulením furt maže… a to mě vytáčí, protože nemá důvod to dělat, je mi jedno co dělá, ať si kolidně hulí, ale ať se to do háje nesnaží zamaskovat tím, že ty zprávy vymaže, když to na něm stejně poznám :D jde mi o princip…

Opiska
Kecalka 138 příspěvků 10.08.19 11:47

Zapře a má zle, řekne a má zle. Ono je to těžký. Prostě si občas zahulí, no. Je dospělý, svéprávný.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama